Ford Focus

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Opaa, poze noi, numere noi,filtru K&N, bravo dom'le, da vad ca ai grija de ea... asa trebuie.
    Cere neaparat jante si folie!

    P.S: Fa o poza la scaune din fata (din dreptul volanului...).

    LE: @ chris-chris, nu la atelier montaj folii autorizat RAR nu-ti pune folie pe juma de geam !
    My Ride - Prestige 1.6 16v

    Comment


    • #77
      foarte frumoasa masina...
      astept sa vad ce model de jante o sa alegi;)
      aaa...si aeratoarele nu sunt "aruncate" ele doar urmeaza linia bordului
      DACIA...Daca Ai Cap Iese Altfel..
      sigpic

      Comment


      • #78
        Deci mie chiar imi place cum sunt puse aeratoarele alea Varu,sa bagi un filmulet cu muzica, ca m-ai facut curios
        Loganu mai organizat ? Buna asta !

        Comment


        • #79
          gg bro ;) bravo macar tiai luat masina buna :P spun din propria experienta am mers cu multe forduri dastea doar ca erau tddi 1.8 :P
          http://www.loganclub.ro/forum/my_rid...ay-t36356.html

          Comment


          • #80
            Cam multi critica aeratoarele alea Interiorul e foarte ok asa cum e. E peste cel a Loganului, clar. Mie imi place!
            sigpic
            Sa inebuneasca nebunele cand vin cu DACIA

            Comment


            • #81
              chris-folie luna viitoare,daca tu zici ca loganu ramane mai organizat te inseli..mergi cu un ford focus si mai vb(nu cred ca exista termen de comparatie)
              C&S-ms ms...folie luna viitoare si jante pana la primavara
              goofiy-vedem cu jantele...nu ma grabesc
              Mishu-ms
              CostyLogan-daca tu zici
              logan 4 ever-saru'mana
              Mai vreau sa modific cate cv la masina....dar nu stiu ce.....vreau niste pareri cu ce as putea modifica
              Last edited by cosmin_poe; 19 October 2011, 20:48.

              Comment


              • #82
                hai tuneazo si pe asta bagai niste leduri folie jante :> te ajut eu cu boxe cat casa
                http://www.loganclub.ro/forum/my_rid...ay-t36356.html

                Comment


                • #83
                  Asa mai vii de "acasa" Cosmine.Merita pozele noi.
                  Poi ca un inceput de "tiuning" fa si tu cv cu aeratoarele alea )). (asta e spusa ca sa mai fie valabila amenintitarea ta )

                  Comment


                  • #84
                    Originally posted by cosmin 1995 View Post
                    Mai vreau sa modific cate cv la masina....dar nu stiu ce.....vreau niste pareri cu ce as putea modifica
                    Daca vrei sa modifici ceva, fa-i sa aibe numere de RO

                    Comment


                    • #85
                      sai faca numere de ro il cam costa cred ca o sai ii faca numere de bulgaria ca ii mai ieftin.succes in continuare.

                      Comment


                      • #86
                        ooo !!! un coleg de forum logan cu o foca in garaj !!! nu-s singurul ,desi am si loganul ...
                        s-o stapanesti sanatos !
                        de modificat : folie geamuri , jante pt vara pe 16 de preferabil , triple cu leduri ...
                        la faruri poti umbla(le vopsesti pe interior negru sau cumperi din comert cu angel eye) si optional deasupra numarului (bara aia s-o pui cromata de ghia)

                        PS: fara huse pe scaune ,decat daca ai antecedente sa le murdaresti si fara husa volan
                        PPS: la primavara daca iau jante fac si eu ceva poze la a mea
                        Last edited by Costi-bc; 20 October 2011, 02:21.
                        o/____\o
                        (i)
                        .........

                        Comment


                        • #87
                          CMD-cred ca aeratoarele alea o sa le scot....acopar cu kit gaura pana o fac rotunda sa pun dalea de logan ..))

                          SoSoRyNeL-In curand o sa aiba si nr de ro.....miercuri e programat la rar


                          cosmin83-Nu o sa ma coste asa mult sa ii fac nr de ro.....pt ca e euro 4...(cam 2 mii de lei ma costa)

                          Costi-bc-foca?)
                          am scris si mai sus......folie luna viitoare.....jantele o sa le iau pana la primavara(pe 16 o sa fie)
                          poti sa imi arati o poza cu bara aia cromata de zici de ea?chiar sunt curios cum arata
                          pe volan nu am husa......si pe scaune trebuie neaparat ca am avut antecedente si e mai bn cu ele

                          Comment


                          • #88
                            Ai putea sa ii pui lupe, stopuri led si eventual cauta accesorii de origine, sa para cat mai originala.
                            sigpic
                            Sa inebuneasca nebunele cand vin cu DACIA

                            Comment


                            • #89
                              foca ... asa o alint eu ...

                              asta-i ornamentul cromat (de plastic). eu am hatch si am gasit asa pt turnier nu mai stiu pretul . daca vrei intreb sau daca gasesti pt hatch facem schimb
                              Attached Files
                              o/____\o
                              (i)
                              .........

                              Comment


                              • #90
                                Ma mai gandesc.....prioritatea mea acum e sa ii pun folie si sa iau jante
                                Stii cumva ce prindere au rotile?

                                Stiti cumva pe taloanele noi nu se mai scrie dimensiunea rotilor?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google