Seat Toledo

Collapse
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Nexen-urile au făcut 6 ani, mai au 5mm, dar... Am zis sa înnoiesc gumele.
    Attached Files
    Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

Comment

• Nexen-urile au făcut 6 ani, mai au 5mm, dar... Am zis sa înnoiesc gumele.
      Attached Files
      Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

Comment

• Banuiesc ca se vede ca am pus si alte jante, sunt curios cum se va simti masina pe 215 40 17. Aflu luni

Comment

• Gata prima zi cu ele, ce sa zic, nu mi se par mai rigide fata de cele cu talon de 60, consumul nu pare sa se fi marit, de pe loc pleaca usor mai greu, in rest, in mers dinamica nu se simte schimbata, pe viraja este un pic mai bine.

Comment

• Iesit la plimbare, consum dus 5.2 destul de alert, intors, condus sotia, mers ca melcul 6.6... ma declar multumit la roti de 17 late ))

Comment

• Azi am fost la itp, dupa ce am scos masina de pe stand, sa 'blocat' masina pe stand, a venit cineva de la RAR, ne-am imprietenit, totul ok, ps: amortizoare ok.

Comment

Working...
              X
              Anulare DPF
              Politica de Securitate Google