Seat Toledo

Collapse
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Si ceasul tau are senzor de ulei?

Comment

• Nu am nevoie, stiu ca la 300h max dau jos uleiul... Si asa zic ca sunt bine, ptr ca uleiul de fapt mereu a fost si este Long Life ce bag in seat, si il dau jos la un an sau 13000 max. Care termen il ating mai repede.
      Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

Comment

• Pe la 64000km si 6 ani, si dupa ce am trecut la rotile mai mari, la franari de la viteze mari se simtea un trepidat in volan si pedala. Discuri ovalizate, tocite... Azi am fost cu ele la un mecanic, le-a facut ca noi, deci inca 60000km nu am treaba probabil.
        You do not have permission to view this gallery.
        This gallery has 2 photos.
        Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

Comment

• .
          You do not have permission to view this gallery.
          This gallery has 2 photos.
          Last edited by mumus; 22 September 2020, 12:54.

Comment

• Salut baieti, am scos masina la vanzare, vreau sa iau un logan 1.0 pe gaz, daca vrea cineva seatul, acum este momentul. astept in privat cu placere pareri de la proprietari de 1.0 gpl in special ma intereseaza daca papa ulei... Multumesc

Comment

Working...
            X
            Anulare DPF
            Politica de Securitate Google