Seat Toledo

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Si ceasul tau are senzor de ulei?

    Comment


    • Nu am nevoie, stiu ca la 300h max dau jos uleiul... Si asa zic ca sunt bine, ptr ca uleiul de fapt mereu a fost si este Long Life ce bag in seat, si il dau jos la un an sau 13000 max. Care termen il ating mai repede.
      Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

      Comment


      • Pe la 64000km si 6 ani, si dupa ce am trecut la rotile mai mari, la franari de la viteze mari se simtea un trepidat in volan si pedala. Discuri ovalizate, tocite... Azi am fost cu ele la un mecanic, le-a facut ca noi, deci inca 60000km nu am treaba probabil.
        You do not have permission to view this gallery.
        This gallery has 2 photos.
        Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

        Comment


        • Salut baieti, am scos masina la vanzare, vreau sa iau un logan 1.0 pe gaz, daca vrea cineva seatul, acum este momentul. astept in privat cu placere pareri de la proprietari de 1.0 gpl in special ma intereseaza daca papa ulei... Multumesc
          Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

          Comment


          • Salut baieti, avand leduri pe pozitie, drl, si pe faza lunga, m-am decis sa pun si pe scurta. Cum chinezismele sunt chinezisme, am pus osram, ca asta am de cativa ani si pe drl, pozitiile sunt philips, si alea rezista bine. Si DA, exact ca in filmuletele de pe net. Sa facut lumina, (nu ca nu ar fi luminat si inainte bine)
            Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

            Comment


            • cit mai e spaga itp la voi ? tot 100 ron pentru becuri neconforme ?

              oricum la politai e mai mult

              Comment


              • Nu este nevoie, lumineaza perfect, au delimitare mai ok decat halogenul... In Germania deja se omologheaza... Iar la ultimul itp am avut masina blocata pe stand... Au venit 2 insi, ma intrebat doar de leduri, care sunt alb cald (philips) i-am zis ca sunt ok, le am deja de cativa ani, ca sunt de firma si au fost scumpe. Nefiind albastre sau eu stiu ce tiganii, nu a comentat, chiar am schimbat numere de telefon. Probabil la itp am sa pun inapoi halogenele, pe lunga aveam leduri si atunci, nu au verificat faza lunga, la fel am leduri si la nr si la marsarierre, se mai uita si la om.
                Attached Files
                Last edited by 77sky; 13 June 2021, 15:30.
                Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                Comment


                • Uitasem ca aveam leduri, tot osram si pe drl, si le mai am, si alea tot osram. Foarte bune!
                  Attached Files
                  Last edited by 77sky; 13 June 2021, 15:29.
                  Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                  Comment


                  • bine, sti si tu noi la taxi nu ne jucam cu becurile nu dam motiv atita trebuie sa nu mai muncim citeva zile si sa dam explicatii pentru niste becuri. ( cam neconforme si sigur neoriginale au si ei dreptate )

                    Comment


                    • Eu nu fac taxi, dar da, daca as face, as incerca sa fiu cat mai legal posibil. Oricum, ce am eu nu deranjeaza, chiar le recomand cu caldura. Si fata de alte leduri, astea nu pierd mult din intensitate dupa un timp de functionare
                      Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                      Comment


                      • De aia luasem si ledurile de pozitie philips alb cald sa se asorteze cu halogenul, acum arata ciudat un pic, pozitie galbuie si faza de intalnire alba.
                        Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                        Comment


                        • de aia face poza la masina la itp cu farurile aprinse,

                          am intrebat special sa confirme banuiala mea , cica sa vad diferente de culorare la becuri ! > acuma daca o putea si jafu de aparat care are in dotare atelerul

                          Comment


                          • Te stresezi prea tare...
                            Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                            Comment


                            • O poza cat o mie de cuvinte, imedeat face 7 ani! Ma purtat fara nici cea mai mica problema pana in prezent, in afara de consumabile am schimbat o baterie... Nu aia de la telecomanda din pacate Si freonul este inca celboriginal. Si baga rece bine.
                              Cum toti vor masina buna moca, am decis sa nu o mai vand momentan.
                              Attached Files
                              Last edited by 77sky; 13 June 2021, 15:29.
                              Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                              Comment


                              • 7 ani 77mii km, Zero probleme. Mergem inainte.
                                Attached Files
                                Last edited by 77sky; 3 August 2021, 18:59.
                                Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google