Seat Toledo

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Acum l-am vazut.
    Le-am pus in doua posturi, ca imi era frica ca nu am timp sa fac resize la fiecare in timpul alocat postarii, daca nu ma insel in 10 minute nu mai poti edita postarea.
    Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

    Comment


    • Originally posted by mumus View Post
      Eu ma bucur ca nu vad pe strada, da ma intristez ca trec zilnic pe langa reprezentanta, si toledourile se cam schimba, deci se vand, sper ca nu raman in brasov.

      Eu merg in continuare pe ideea ca multi cu 10000 si-ar lua toledo, daca nu ar considera seat o marca scumpa, si ar avea curajul sa intre la reprezentanta.

      Hai fiti sinceri chiar credeati ca toledo se gaseste si cu 10000, la inceput nu prea, toti o dadeau in diverse, si dupa ce am postat factura, si dupa aia mai caraia unu doi...


      Eu am zis de la inceput ca la seat chiar nu aveam motive sa intru... eram sigur ca au preturi de vw... si skoda rapid (cea ca toledo) e cu 1000 mai scumpa. puteam sa intru totusi la kia, dar spre rusinea mea nici nu stiu daca au reprezentanta in bv.

      Prin urmare si ca concluzie, hai sa ne bucuram de masinile personale dara ura si raca...

      Eu binevoiesc a va prezenta masina, cu bunele si relele, daca intereseazxa pe cineva.

      Sper totusi sa mai corup cativa loganisti ca e prea liniste pe forumul seat.
      A ta e refuzata la export germania, de aia a fost asa ieftina. Nu e mereu oferta.
      Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

      Comment


      • Sigur ca da... E rebut de fapt...

        Mamaaa ce mai debitati

        Si a mai fost folosita si ca drivetest car


        Si acum serios, de aia a fost fabricata direct ptr ro... Ca au refuzat-o nemtii...

        Pe bune, stau si ma intreb ... Ce naiba mai caut pe forumul acesta... A da stiu amuzament, unii dintre voi merita cititi mai ceva ca tnr.

        Sigur sunte-ti intregi la cap unii dintre voi?
        Last edited by mumus; 26 August 2014, 10:45.
        Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

        Comment


        • Sigur noi...?

          Comment


          • Originally posted by mumus View Post
            ...sunte-ti
            ?
            O sa apara acum Cezar sa te corecteze )

            Comment


            • Nu mai apar. Mai bine imi pastrez energia pt:
              BHAAAAa, aia e rebut)))))

              Comment


              • Mai rebut decat toate Logan-urile 2 nu are cum sa fie.

                Comment


                • Evident ca n-are cum.

                  Comment


                  • Hai mah ca glumeam. Asa mai sunt si laguna 3 cu navi, clima bizonica etc, motor 1.5 dci la 15 000 de euro (mai ieftine ca dusterul) insa nu e regula, e un destocaj cu o reducere catre dealer de la importator.
                    Stii cumva si data fabricatiei?
                    Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

                    Comment


                    • Originally posted by ROY View Post
                      Nu stiu de ce , dar , tot timpul am avut senzatia ca minti poporul cu televizorul ...
                      Cand purtai discutii pe celalalt thread ,am cautat pe anunturi si pe site-uri oficiale SEAT si mai jos de 11. 400 de euro plus tichet remat nu gaseam .
                      Daca pui scan cu factura finala si reiese ca ai dat 10050E+1(6)500ron tichetul ai respectul meu sau oprobiul publicului ...

                      Salutare !
                      Uite aici mai jos de 11.400, poza facuta in Pitesti acum 3-4 zile.
                      Tot 1.2 tsi 85 cp, reference, ca a colegului
                      Attached Files
                      Last edited by 77sky; 26 August 2014, 12:48.

                      Comment


                      • Data fabricatiei am vazut-o si pe aia pe undeva e 2014, dar poti vedea asta si dupa volan, modelele pe 2013 sunt ca la golf6 de 2010.

                        Hai sa va pun si factura, sa nu umble vorba pe aici ca sunt mincinos...
                        Attached Files
                        Last edited by mumus; 26 August 2014, 12:57.
                        Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                        Comment


                        • Eu nu inteleg ce Dumnezeu este greu asa sa credeti ca omul asta a dat pe masina cât a spus?!
                          Este chiar atât de greu sa acceptati ideea ca exista o alta masina mai bine facuta decât Loganul, la aproape acelasi pret? Da stiu ca Loganul la acelasi pret este mai dotat, si Seatul este mai chel , insa prefer oricând Seat doar cu geamuri electrice pe fata si Ac. ,si cu o caroserie mai bine facuta, decâ Logan cu senzori de parcare , pilot automat, Navi, dar cu o caroserie la care apare rugina intr.un an..pacat de ele ca sunt frumoase.

                          Comment


                          • Ai uitat sa mentionezi ca eu am bec in torpedo
                            Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                            Comment


                            • Cine stie sa negocieze, bravo lui! Cum cu cei de la Dacia nu poti negocia NIMIC(de abia am primit covorasele free), lumea se orienteaza spre alti dealeri care "tin cu clientul".
                              Inca o data, felicitari pentru achizitie!

                              Comment


                              • Multumesc la fel !

                                Eu la dacia am reusit sa scot o alarma de 300 ron bonus, dar 100 lei montajul il plateam, cotiera nu au putut sa imi dea, presuri ioc, trusa prim ajutor ioc, la seat toate moca.(fara cotiera, ca era la fel de urata ca cea de logan, si am prefetat sa stau fara, nici nu am cerut-o).
                                Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google