Seat Toledo

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • eu eram la volanul opelului si am vazut cum pleca de langa mine masinuta mea
    sigpic

    Broker de asigurari DESTINE

    Comment


    • Intentionat l-ai lasat sa te faca tradatores
      Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

      Comment


      • Originally posted by Andrei.TMT View Post
        Ești iertat! Nu-ți da 1000 amendă, ci doar 800 lei
        Defapt 1600 si talonul

        Comment


        • M-am decis, incep sa pun deoparte, si cand se aduna pun un RNS315 sau un RCD510. Nu stiu inca care dintre ele, dar cand se aduna banutii, voi decide.
          Misto e ca ambele sunt oem si ambele se integreaza perfect, + ca iluminarea de fundal cu el oprit tot rosu e, deci nu se va vedea ca e schimbat ceva, va parea de fabrica.

          Daca vrea careva un mp3 player de seat, cu tot cu compartiment de depozitare, primu inscris, primul servit ca pret, nu stiu inca, ptr ca nu stiu daca trebuie cuiva.
          Last edited by mumus; 18 March 2015, 13:05. Reason: Automerged Doublepost
          Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

          Comment


          • Pune o poza sa vedem cum arata.
            LE: Am vazut. Nu merge pus pe Logan 1.
            Last edited by Archangel80; 18 March 2015, 15:14.

            Comment


            • Doar pe logan 2, daca vrei sa ai un spatiu depozitare in plus.
              Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

              Comment


              • Asta urmeaza sper pana in vara
                Attached Files
                Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                Comment


                • Neavand ce sa fac in dimineata asta, si fiind frumos afara, l-am spalat pe murdarici.
                  Curatat interior, motor, etc.

                  La sedinta foto a participat pe langa seat si un filtru cpl si unul gradual gray.

                  Am pus poze cu colorarea geamurilor si cu folia de protectie de pe geamul fata, cu dedicatie pentru Vitriol & co
                  Acest set de poze probabil este ultimul cu rotile de iarna, urmatoarele vin cu aliaje

                  Duminica placuta la toti.
                  Attached Files
                  Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                  Comment


                  • Frumos ... simplu si de bun gust

                    Ar arata interesant capacele vopsite negre si baghetele de jos de la suportul de numar sa fie tot negre. Am o pata pusa pe cei care isi fac reclama pe bagheta de jos a suporturilor de numar de ex. dealeri, service uri

                    Spor la kilometri in continuare
                    Logan GPL 1.4

                    Comment


                    • Cu capacele nu stiu ce sa zic, sunt capce, le las asa. Dar cu jantele de aliaj, am un gand sa le fac negru mat, sa vad cum vor da pe masina asa cum sunt, cat de tare se vede ca e sarit lacul pe ici colo, si daca este deranjant, le vopsesc negru lucios sau negru mat.
                      Dar sigur vara asta raman exact asa cum le-am facut poze la achizitie.

                      Momentan reclama cu DIP Motors nu ma deranjeaza, atata vreme cat sunt domni si isi fac treaba onorabil, si pana acum nu am ce sa le reprosez, le fac reclama cu placere.

                      Multumesc ptr cuvintele frumoase.

                      Momentan am vreo 7000 km si vreo 9 luni, zero probleme, toate bune si frumoase. Exceptand consumul iarna, care putea fi mai mic.
                      Last edited by mumus; 22 March 2015, 13:55.
                      Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                      Comment


                      • Hehe, iat-o si pe surioara geamana,
                        Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                        Comment


                        • [ATTACH]498739[/ATTACH][ATTACH]498740[/ATTACH][ATTACH]498741[/ATTACH][ATTACH]498742[/ATTACH]
                          Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                          Comment


                          • Am pus din greseala aceiasi poza.
                            Attached Files
                            Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                            Comment


                            • Pare mie sau seatul e mai reusit decat skoda?
                              Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                              Comment


                              • clar seatul arata mult mai bine. designerul care a desenat skoda asta probabil ca era intr-o stare modificata de constiinta, nu stiu ce sa zic dar arata ca porcu! ) pot sa zic ca noul logan sau sandero stepway arata mult mai bine decat rapidu asta

                                ei zic ca rapid-u e o octavia la scara mai mica, eu zic ca nu are nici o treaba una cu alta la nivel de design

                                seatul intotdeauna a facut masini cu un design mai indraznet, mai "nervos"

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google