Un Nou VYP Sibian

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Am fost, masina se comporta foarte bine, super multumit si de navigatia mea matrasita, merge bine si pe navi si pe mp3 si avi, vocea se aude putin cam incet peste melodie si am incercat sa ii cresc volumul dar nu merge, e legat de volumul principal, trebuie sa fi atent, in rest ok.
    Daca are careva harti pentru igo de la sfarsitul anului trecut, ale mele sunt HERE Q1 si e putin depasita pe romania, am observat la centura brasovului.
    daca stie cineva undeva un igo8 dimka pentru medi@skin, ce am acuma mi se pare putin banal, la dimka aveam intersectiile afisate sub forma indicatoarelor de pe autostrada, acuma sunt doar niste sageti.
    Revin cu poze dupa ce instalez skinurile de la medi@skin.
    Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

    Comment


    • #47
      Incearca sa dai volumul mai tare fix atunci cand iti vorbeste tanti/nenea pe navigatie si sa ne spui apoi ce iese
      sigpic
      This is My Ride!
      !Visit and enjoy!

      Comment


      • #48
        Se mareste volumul la amandoua, sunt corelate, nu merge marit separat, ne obisnuim asta e.
        Masca e la modificat din nou, de data asta sper sa arate mai bine.
        Cine ma poate ajuta cu o informatie legate de suspensie sport pentru Lodgy, am gasit doar eibach dar coboara foarte putin, ma intereseaza ceva la 40mm?
        Ma interesez si de airride dar nu stiu daca da bine pe lodgy si unde pot monta sistemul, nu vreau sa renunt la portbagaj, in rest cam greu de asezat undeva, poate aveti ceva idei?
        Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

        Comment


        • #49
          Sunt separate volumele
          La mine nu ae aude peste melodic ci practic se aude numai vocea de la navigatie.


          Sent from my iPhone using Tapatalk
          sigpic

          Comment


          • #50
            El are mediaskin, iar pentru a avea sonor în celelalte aplicații trebuie rulat manual sau automat un fișier mut(fără sonor) .mp3 , de aici și problemele.
            Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

            Comment


            • #51
              Am inteles acum.


              Sent from my iPhone using Tapatalk
              sigpic

              Comment


              • #52
                Trebuie sa duc masca la vopsit si am o dilema in legatura cu aspectul masinii, am sa atasez 2 poze una cu un lodgy alb in partea de jos si fara bandouri si unul alb cu kitt stepway.
                Cum credeti ca arata masina mai bine pe alb complect sau cu kitul de stepway tinand cont ca grila si manerele la mine sunt albe?
                Attached Files
                Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

                Comment


                • #53
                  Sincer, în locul tău aş opta pentru cea de-a doua variantă, kit-ul de Stepway.
                  Dacă şi masca ar fi albă, ar fi prea obositor, plus că un pic de negru ar scoate maşina (în întregul ei) mult mai bine în evidenţă.
                  Oricum tu decizi!

                  Comment


                  • #54
                    Varianta cu negru arata cel mai bine.
                    Intalniri LC SB sambata ora 17 Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO)

                    Comment


                    • #55
                      Si eu sunt de aceiasi parere.
                      Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                      Comment


                      • #56
                        stepway clar, arata super
                        Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                        Comment


                        • #57
                          Kit Stepway da, insa ce ai facut la stopuri ?! Sunt vopsite si pe lateral..parca nu arata ca asta
                          Si neaparat niste jante mai mari..
                          Attached Files
                          Last edited by Allyn_y; 15 February 2015, 16:31.

                          Comment


                          • #58
                            Da, stopurile sunt vopsite, nu-mi placea rosu acela pe lateral.
                            In plan sunt urmatoarele:
                            - folia geamuri
                            - parasolar
                            - coland pe faruri sa para mai mici
                            - kit stepway varianta scumpa sau vopsita alb varianta ieftina
                            - suspensie sport sau airride
                            - jante 17' sau 18' in functie de cum cobor masina.

                            Arcuri sport care sa coboare masina undeva la 40-50 nu gasesc, pentru airride inca caut o solutie cu pozitionare compresor si butelie sa nu ia din locul interior, de aia nu sunt hotarat cum cobor masina, desigur cel mai ieftin arcuri daca gasesc, mai scump si fitos airride....
                            Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

                            Comment


                            • #59
                              Doua modele de tuning virtual, care credeti ca arata mai bine?
                              Attached Files
                              Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

                              Comment


                              • #60
                                varianta 2

                                merge o colantare totala

                                car wrapping. BMW e91 330d was wrapped in 3M 1080 matte blue metallic by TopWrapz.Project also included:Matte black accents / Interior wrap / light tints all...
                                Attached Files

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google