Mercedes C 200

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    @Allyn_y
    Nu este c-ul este slk-ul, pe gaz. Se tine onorabil dupa motorul ala.
    Bucură-te de videoclipurile preferate și de muzica preferată, încarcă conținut original și arată videoclipurile tale prietenilor, membrilor familiei și lumii întregi pe YouTube.

    Comment


    • #17
      Originally posted by Cezar View Post
      Nu credeam ca exista instalatie de GPL disponibila si pentru 911. Foarte tare, de vis.
      4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

      Comment


      • #18
        Neam prost
        přestavba na lpg - LOVATO lpg conversion - Bentley Continental GT 6.0i W12 TWIN TURBO 600Hp by www.autanaplyn.cz - Lovato Service & AutoGasMOTORS


        sau
        LPG+ferrari+lambor, Lamborghini, Bmw, Porsche, BMW Motorrad (Brand), Audi, Cars, Auto, Carrera, Mercedes, Turbo, Engine, Thomas, Trigger, Sound+Sequential, System+CNG, System+LPG, Tank+CNG, Tank+Luxury, cars, Nickelback, Start, Gas, Starting, (car)+autogas

        Comment


        • #19
          De cand au facut udate astia la ecu-ul la lpg s-a stricat jucaria. Azi am verificat parametri la C si surpriza LTFL 9% wtf!!!
          Mi-am facut timp si am refacut reglajul de la 0. Dupa 3h de bibileaza a iesit ce-a mai buna harta de pana acum, nici la slk nu este asa de compacta, se suprapune de minume pe timpi mici si mari de injectie, lpg pe benzina. Si dupa toata munca asta a revenit si LTFL la 0% Cred ca au schimbat algoritmul in noul soft.
          Discover the magic of the internet at Imgur, a community powered entertainment destination. Lift your spirits with funny jokes, trending memes, entertaining gifs, inspiring stories, viral videos, and so much more from users like i860.

          Sa vad cand am timp si chef si sa ma apuc si de slk.

          Comment

          Working...
          X
          Anulare DPF
          Politica de Securitate Google