Propuneri Concursuri

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    prea multe... hai sa facem maxim 10 categorii. START !!

    Comment


    • #92
      Sunt 12 propuse))
      sigpic
      "BRABUS" STYLE

      Comment


      • #93
        pai si sunetul ... LEVEL 1,2,3. cu ei ce facem ?

        Comment


        • #94
          Fiind mai multe sper sa nu mai iasa discutii,ca provincia,ca bucurestiul,ca nu s-a bagat la categoria corecta..ca..ca...ca..incercam cat putem sa multumim pe toti,sa aibe sanse egale toata lumea

          aaaaaaaaaa...sa nu uitam de MCV-isti

          Bagam si sunetul....am uitat,greseala mea
          sigpic
          "BRABUS" STYLE

          Comment


          • #95
            Parerea mea

            -Best Interior
            -Best Exterior
            -Lowest Car
            -Rally theme (sunt cateva masini cu aceasta tematica)
            -Best Exaust
            -Best Wheels
            -Best Show car
            -Best Audio
            -Best Simple Car
            -Best MCV
            Traieste fiecare zi ca si cand ar fi ultima!!

            Comment


            • #96
              auzi ma... daca tot ne conversam numai noi ... nu vrei sa vorbim pe mess? )))

              Comment


              • #97
                la MCV cine se baga ?

                suntem 5,6... care au my ride...
                sigpic
                Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

                Comment


                • #98
                  dintre care doar 2 au barile modificate

                  Comment


                  • #99
                    eu sunt de acord cu categoriile lui mario popa si cred ca ar trebui ca o masina sa participe la mai multe categorii.

                    Comment


                    • Ca sa nu mai zici ca vorbiti doar voi imi dau si eu cu parerea la capitoulul cu restrictie de categorii. Sunt pentru a putea permite oricarui concurent sa participe ca cate categorii doreste, daca merite de ce sa nu castige mai multe categorii.
                      sigpic

                      Comment


                      • am ales aceasta varianta de a nu participa la mai multe categorii pentru a mai elimina din voturile pe popularitate ... si a permite concursului sa "premieze" mai multi participanti.
                        Daca se baga unul popular sau bun de la inceput pe o categorie, deja ceilalti participanti incep sa cantareasca optiunile si sansele de castig...in acest caz poate alege o alta categorie unde are sanse mai mari de castig. Cred ca asa este cel mai fair-play fata de toti colegii de forum.

                        best exterior - level 1, level 2 si level 3
                        level 1 - tuning minim (ex: jante, suspensie, folie, etc)
                        level 2 - tuning mediu (ex: jante, suspensie, kit exterior prefabricat gen pilot, modificari prefabricate, etc)
                        level 3 - tuning custom (ex: elemente de caroserie custom, vopsea mai deosebita, modificari custom/unice , etc)

                        best interior - doar o categorie (poate participa orice logan care are totusi ceva facut la interior)


                        best sound


                        best MCV

                        Best custom - categorie speciala in care pot participa cei care se cred ceva mai tunati decat best level 3

                        Cea mai tiganita masina - modificari fara cap la motor care au dus la un rezultat bun.


                        lista este deschisa dar sper sa nu va indepartati prea mult de ce am scris pana acum...serios ca nu fac categoria BEST AIRPLANE !!
                        Last edited by skandal; 4 August 2012, 01:04.

                        Comment


                        • Eu zic ca ai impacat pe toata lumea.Astept sa dai drumul la inscrieri.
                          sigpic

                          IL 1 3 MIU

                          Comment


                          • Best Wheels nu se mai organizeaza pana la urma?
                            sigpic
                            Sa inebuneasca nebunele cand vin cu DACIA

                            Comment


                            • bagam si best wheels ...

                              in concluzie ... ca si regulament :

                              minim 150 posturi pentru cei care voteaza sau ban (probabil ca marim perioada de ban la o luna)
                              sa ai masina la my ride (daca nu ai inca thread acolo, poti face unul)
                              sa detii masina
                              in momentul in care faci poze ai grija ca masina sa fie curata, este o lipsa de respect sa pui o masina murdara la un campionat.
                              trofeele si diplomele sunt un avantaj si pot fi expuse
                              maxim 12 poze si o prezentare cat mai ampla in text ca si descriere...
                              fara spam pe forum ... poti atrage votanti in orice alte locuri dar nu pe forum (facebook, messenger, hi5, matrimoniale, etc )... singura modalitate in care poti atrage votanti este la my ride

                              mai astept idei
                              Last edited by skandal; 4 August 2012, 22:02.

                              Comment


                              • eu sustin ideea Best Simple Car sau Stock Car.

                                nu pentru ca detin eu asa ceva ci pentru ca merita si cei care nu fac modificari sa apara poata participa

                                si masinile stock sunt frumoase, exista cateva exemplare pe forum.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google