Propuneri Concursuri

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • pai si efortul participantului este ...? sa mentina masina cat mai stoc posibil ? ))
    care este meritul participantului ?

    Comment


    • nu e vorba aici doar de stock,stock! De exemplu niste modificari micute cu care nu se poate intra la celelalte categorii! nu coade de rechin si aripi la stergatoare) Ceva simplu si de efect dar cat mai aproape de stock! Deci nu chiar cum iasa din fabrica
      MY CLA

      Comment


      • Probabil ca va referiti la cum mi-am imbunatatit loganul fara modificari "majore".....


        Concluazia mea este ca ska a atins majoritatea ariei......Foarte bine pt el. Bv.
        9! 9! 9!
        sigpic

        Comment


        • Best Exhaust nu se mai face?
          AG 16 Y M A

          Comment


          • Pacat Aline, anul asta te faceam la evacuare...
            4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

            Comment


            • Originally posted by skandal View Post
              pai si efortul participantului este ...? sa mentina masina cat mai stoc posibil ? ))
              care este meritul participantului ?
              exista masini stock pline de zgarieturi, bari cojite, murdare, vopsea matuita, in timp ce exista si masini stock la care nu poti sa te uiti cat de tare lucesc.

              exista masini care merg cu consumabile ASAM de 2 lei la propriu si exista si masini stock care merg cu consumabile premium si sunt mereu in perfecta stare.
              in cazul 2 intretinerea cu consumabile premium poate fi mai costisitoare decat Best Wheeles, Best Exhaust sau Exterior Level 1.
              pur si simplu se premiaza o masina impecabila din toate punctele de vedere.

              se poate stabili si o limita....modificari maxim admise.

              Comment


              • ne complicam degeaba ... acest campionat premiaza TUNING-ul.

                @aline, se face si evacuare apucativa de filmulete :P

                Comment


                • era doar o idee menita sa aduca putina diversitate.

                  campionatele sunt cea mai frumoasa perioada a forumului de peste an...dar sunt aceleasi categorii de fiecare data si aceiasi participanti.

                  P.S. nu comentez, nu reprosez, nu critic ( sa nu ma inteleaga cineva gresit )

                  Comment


                  • o idee: la categoria "best MCV" sa poate participa si cei cu pick-up-uri

                    Comment


                    • listeaza te rog 1 pick-up care este interesat sa participe

                      Comment


                      • Un pick-up se gaseste, dar nu cunosc altu care sa-i fie concurenta. Pur si simplu nu cunosc alt pick-up de pe forum!

                        Comment


                        • acum nu stiu daca e cineva interesat sa participe, dar sa aiba posibilitatea sa participe si ei.

                          Comment


                          • pai sa scrie aici ca vrea sa participe ... nu lasam pe nimeni afara

                            dam drumul la thread-ul dedicat pentru discutii campionat editia 2012

                            propunerile si problemele vor fi discutate acolo.


                            acest thread ramane pentru propuneri viitoare ...
                            Last edited by skandal; 5 August 2012, 11:17. Reason: Automerged Doublepost

                            Comment


                            • Originally posted by yrman View Post
                              Ca sa nu mai zici ca vorbiti doar voi imi dau si eu cu parerea la capitoulul cu restrictie de categorii. Sunt pentru a putea permite oricarui concurent sa participe ca cate categorii doreste, daca merite de ce sa nu castige mai multe categorii.
                              Se ajunge la situatia de acum 2-3 ani, cand am castigat 3 categorii din 4 la care am participat...
                              _
                              B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by alessandro View Post
                                exista masini stock pline de zgarieturi, bari cojite, murdare, vopsea matuita, in timp ce exista si masini stock la care nu poti sa te uiti cat de tare lucesc.

                                exista masini care merg cu consumabile ASAM de 2 lei la propriu si exista si masini stock care merg cu consumabile premium si sunt mereu in perfecta stare.
                                in cazul 2 intretinerea cu consumabile premium poate fi mai costisitoare decat Best Wheeles, Best Exhaust sau Exterior Level 1.
                                pur si simplu se premiaza o masina impecabila din toate punctele de vedere.

                                se poate stabili si o limita....modificari maxim admise.
                                Foarte buna ideea ta, dar pentru astfel de grupa este nevoie sa se vada masina live, intrucat lumeaar putea face poze cu Nokia 3310 sau le photoshopeaza de le ia mama dreaq sau evita sa faca poze in zonele cu probleme..Deci..nu prea vad o reusita! ( parerea mea )
                                sigpic

                                Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google