Propuneri Concursuri

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pentru asta exista My Ride. Acolo se vede istoricul masinii...
    E si regula de baza asta.

    Comment


    • creem discutii de dragul de a le face... nu se va face nici o categorie cu masini stok...

      unu care a cumparat masina ieri, poate bate detasat pe oricine, daca se voteaza pe realitate si nu pe prietenie ...
      ce poti sa expui in prezentarea masini ? am bagat benzina, am facut revizia, am sters praful ....
      in acest campionat se "premiaza" munca si investitia in masina proprie ...

      daca aveai un mercedes, bmw sau orice alta marca de masina mai veche de 20 de ani si o aratai ca fiind stok ... da ! mare realizare ... dar asa?

      veniti cu ceva care sa merite atentia...

      Comment


      • Am si eu o intrebare:pot sa particip la "best exhaust" daca nu am 150 de posturi.Deoarece am vazut ca cei fara 150 nu pot vota,dar pot participa?

        Comment


        • este ok sa participi dar nu poti vota si nu poti fi votat de cineva care are mai putin de 150 de posturi...

          aceasta regula este o regula anti-clone se stiu ei ...

          Comment


          • ok mersi de raspuns.Atunci o sa incerc sa fac si eu un video mic acolo.

            Comment


            • ca si sfat in video este recomandat ca cineva sa filmeze si tu sa te plimbi cu masina incat sa se auda evacuarea si de la o distanta mai mare...

              Comment


              • Anul asta nu se mai face circ?
                sigpic

                IL 1 3 MIU

                Comment


                • Si eu sustin ideea - mai ales ca acum avem si varianta noul logan etc.
                  Chiar m-as baga la ceva de genul asta
                  sigpic
                  This is My Ride!
                  !Visit and enjoy!

                  Comment


                  • Cine vrea sa fie sef de circ? )

                    Comment


                    • Poti sa fi mai explicit?
                      sigpic
                      This is My Ride!
                      !Visit and enjoy!

                      Comment


                      • Cine are timp si nervi sa creeze campionatul de ligheane fulgerate )) (Logane Tunate)

                        pentru mai multe lamuriri sa citeasca thread-ul: http://www.loganclub.ro/forum/discut...12-t43851.html
                        De preferat de la 0 ca sa se creeze ideea de "circ".

                        Si desigur sa citeasca si restul thread-urilor din concursurile precedente pentru lamuriri extra.

                        Consider ca nu are rost sa se mai faca un concurs pentru ca sincer ca nu a mai aparut nimic deosebit de ceva timp. Sau daca a aparut, nu va participa. DAR! daca participa, vor fi votati tot cei vechi pentru ca, nu`i asa? prieteniile nu se uita.

                        Astept sugestii

                        Comment


                        • Punctul meu de vedere, e ca nu se merita alte concursuri, masinile sunt aceleasi si diferentele sunt aproape inexistente. Nu merita tigania ce va urma, pentru atat de putin.

                          E doar punctul meu.
                          In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                          Comment


                          • Si eu sunt de aceeasi parere. Eventual sa ganditi alte variante care nu au mai fost pana acum la care sa poata participa doar cei care nu au fost premiati in celelalte. Dar intrebarea este ce categorii se mai pot face??? Nu cred ca merita pana la urma...
                            MY CLA

                            Comment


                            • Asa ceva ma gandeam si eu.
                              Spre exemplu cea mai bine intretinuta (estetic) masina ... si aici ma bag si eu si Prestige ...nu?
                              sigpic
                              This is My Ride!
                              !Visit and enjoy!

                              Comment


                              • cea mai intretinuta?))) si ce arati? ce pozezi? o masina proaspat iesita din spalatorie? cu un aspirator mai puternic poate castiga oricine... acestea sunt propuneri conform varstelor afisate la profil?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google