Propuneri Concursuri

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • E clar ca domeniul detailing-ului auto mai are multe de spus in Romania.
    Si asta o spun nu numai din prisma varstei pe care o am.
    sigpic
    This is My Ride!
    !Visit and enjoy!

    Comment


    • ma faci sa rad! cum poti sa denumesti "concurs" o insiruire de poze "macro" unde arati cat de ingrijita este masina ta? cum poti sa ma convingi pe mine sa te votez ca masina ta este "ingrijita"? Te rog sa ma scuzi ca nu pot sa concep un "concurs" despre detailing auto si poate ne crezi maimute pe craci prin faptul ca numai tu stii sa`ti speli masina cu solutii chimice care sa intretina exteriorul si interiorul utilajului in stare cat mai buna. Ai descoperit apa calda si mersul pe jos cu detailing-ul asta, a, stai! Se fac poze si la solutiile de curatare? Te rog sa ma lamuresti si pe mine cum este cu detailing-ul asta auto! Enumera cele 10 solutii care se folosesc in mod uzual la un detailing auto de calitate!!! A, ai doar 3? maxim 4...

      M.FLORIN - te rog sa te opresti aici daca nu ai un argument serios! Lasa pe altu sa vina cu o idee mai serioasa. Seara placuta, nu`ti strica duminica cu mine, nu are rost.

      Comment


      • Nu are legatura cu detailing-ul.
        A venit cu o propunere nu trebuie sa sari pe el, pana la urma asta asteptam nu?
        MY CLA

        Comment


        • E clar ca domeniul detailing-ului auto mai are multe de spus in Romania.

          Prestige, tu ce intelegi prin asta? zi tu primu si pe urma zic si eu

          Comment


          • Umplu masina cu noroi si particip la detailing!
            4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

            Comment


            • Cred ca s-a referit la faptul ca in Romania acest domeniu nu prezinta interes pentru multi pasionati de automobile...
              Si aici inchei pentru ca oricum nu am cu ce sa ma laud la campionate. Sunt convins ca o sa luati o decizie buna.
              MY CLA

              Comment


              • O categorie cu masini tunate si refacute stock, nu bagati?

                Comment


                • Eu zic sa-mi dati premiul si cupa si gata! ce atata concurs ?!
                  sigpic

                  Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                  Comment


                  • Te.ai lins pe bot, ce erai tu antipatic, acuma sa vezi...

                    Comment


                    • eu votez cu cosmin de acum, sunt de acord ca n-are rost niciun concurs ;)
                      Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

                      Comment

                      Working...
                      X
                      Anulare DPF
                      Politica de Securitate Google