Discutii Campionate Editia 2011

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ma bag si eu la tiganita )
    1.4 Gogaie smecher de smecher mafiot
    cu soft
    filtru de aer scos )
    evacuare sport pe 4o mm taiata cu flexu inainte de catalizator
    am si un fluierici in toba
    am si tips din targ
    curea de alternator scoasa
    merg cu benzina amestecata cu acetona trage mai tare
    am short sifter am taiat cu flexu tija
    usurata la maxim
    am reusit sa intrec si un autobuz Icarus foarte bune stie toata lumea
    cu astea chiar as avea sansa in fata ori carui vr6 compresor turbo



    nui bai miule concursu frumos sa fie sant sigur ca masina va face o figura frumoasa mai ales ca e albastra
    Last edited by lau911; 25 July 2011, 22:25.
    sigpic
    Sa nu ai incredere in femei si in franele de Dacie!
    http://www.loganclub.ro/forum/loganu...da-t31364.html

    Comment


    • Daca n-ai gaz de curse, degeaba ca tot nu trage).
      4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

      Comment


      • Invidiosule:P eu m-am luat vreodata de butelia ta de gaz ma?pardon subwofferul
        sigpic

        IL 1 3 MIU

        Comment


        • Pardon, bricheta
          _
          B 48 C U P - Ligheanul Agitat

          sigpic

          Comment


          • eu zic sa taci ))))
            sigpic
            "BRABUS" STYLE

            Comment


            • nu mai vorbi de bricheta Dane...toata lumea stie ce s-a intamplat in "cazul bricheta" ...

              Miu -ule ..consider ca nu am inca toate tiganelile necesare pentru cea mai tiganita ... oi fi fost eu etalon pentru anumite modificari dar inca mai am de invatat si modificat

              Comment


              • oricum slab slab anul asta. nu tu tziganeli nu tu jante nu evacuari. sad

                Comment


                • Nu s-au terminat inca inscrierile. Mai este timp sa se inscrie lumea.
                  Nu-i bai...

                  Comment


                  • Originally posted by matheo66c View Post
                    eu zic sa taci ))))
                    vorbea bomba ambulanta, mina antipersonal marca LOWgan

                    Observ un dezinteres total. Ce-i aia "Pozele vorbesc de la sine, masina o stiti, nu o mai prezint" ?!

                    Desi este al treilea campionat la care particip (am fost campion la 4 sectiuni acum 2 ani si campion absolut la categoria la care am participat anul trecut), eu ma obosesc si pun o lista detaliata cu tot ce am lucrat la aceasta masina. Pentru ca am ucrat cu suflet si pasiune si pentru ca de obicei iau lucrurile in serios. Mi se pare aiurea sa zici ca : pozele vorbesc de la sine atunci cand ai pretentia ca lumea sa te voteze.

                    Pacat!

                    EDIT: Sa nu mai zic de scrisul la repezeala, cu greseli gramaticale, cu limbaj de tip mIRC, cu termene preluate din alte limbi si stalcite ca la piata, etc.

                    Tratati si voi cu seriozitate ceva?
                    Last edited by dsign; 27 July 2011, 00:30. Reason: Automerged Doublepost
                    _
                    B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                    sigpic

                    Comment


                    • Liniste totala...
                      sigpic

                      IL 1 3 MIU

                      Comment


                      • Exista varianta ca lumea sa nu se inscrie deoarece se astepta la ceva nautati(referitoare la concurs, nu la masini), dar atata timp cat cu propuneri concrete au venit prea putini, asta este.
                        sigpicFast&Furious
                        Team CSR
                        Logan Club CLUJ

                        Comment


                        • Trebuiau ce-i care au castigat, sa-si pastreze acel titlu custom, cum a fost si pana acum
                          sigpic
                          "BRABUS" STYLE

                          Comment


                          • a fost o eroare ... o sa le pun la loc dar sa dea cate un pm ... eu sunt vinovatul ....

                            Comment


                            • Asa de bine mergea si opinia unei comisii din exterior... Parerea mea - poate data viitoare...

                              Astfel toata lumea isi dadea, cu siguranta, interesul sa-si prezinte frumos si corect masina si se evitau inclusiv favoritismele...

                              Oricum: succes tuturor participantilor!
                              Last edited by roxana22; 28 July 2011, 11:04.
                              Event planner

                              Comment


                              • Originally posted by dsign View Post

                                Observ un dezinteres total. Ce-i aia "Pozele vorbesc de la sine, masina o stiti, nu o mai prezint" ?!

                                Desi este al treilea campionat la care particip (am fost campion la 4 sectiuni acum 2 ani si campion absolut la categoria la care am participat anul trecut), eu ma obosesc si pun o lista detaliata cu tot ce am lucrat la aceasta masina. Pentru ca am ucrat cu suflet si pasiune si pentru ca de obicei iau lucrurile in serios. Mi se pare aiurea sa zici ca : pozele vorbesc de la sine atunci cand ai pretentia ca lumea sa te voteze.

                                Pacat!

                                EDIT: Sa nu mai zic de scrisul la repezeala, cu greseli gramaticale, cu limbaj de tip mIRC, cu termene preluate din alte limbi si stalcite ca la piata, etc.

                                Tratati si voi cu seriozitate ceva?


                                Liniste totala, cum zicea Alex mai sus... Eu as merge mai sus si as zice : miserupeala totala
                                _
                                B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google