Discutii Campionate Editia 2011

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Eu cred ca-i stii doar tu.
    In sfarsit...Ai o problema cu cuvantul asta aplaudac, m-ai facut si pe mine si pe alti cativa ce nu ti-au impartasit parerile si gusturile asupra tuningului.
    S-ar putea sa te-nseli si sa cazi in partea cealalta...
    9! 9! 9!
    sigpic

    Comment


    • Crantz crantz crantz... Gal gal gal...
      _
      B 48 C U P - Ligheanul Agitat

      sigpic

      Comment


      • Originally posted by dsign View Post
        Crantz crantz crantz... Gal gal gal...
        Trimite-mi si mie o bere.
        sigpicFast&Furious
        Team CSR
        Logan Club CLUJ

        Comment


        • Originally posted by Eu4yas View Post
          Poate ni-i definesti si noua, chiar poate reusesti sa ne dai cateva exemple....
          Asta e clara invitatie spre BAN !! A vrut el sa zica ceva dar nu a avut curaj pana la capat !

          Comment


          • Originally posted by Eu4yas View Post
            Poate ni-i definesti si noua, chiar poate reusesti sa ne dai cateva exemple....
            Toti cei care au votat si au justificat votul cu vorbe nefondate sau cu justificari scrise la misto.
            Exemple,.............. cauta si o sa gasesti destule.
            sigpicFast&Furious
            Team CSR
            Logan Club CLUJ

            Comment


            • baieti, dar ce vreti sa demonstati? mie mi se pare destul de real scorul. iar daca ar fi strict dupa mine, probabil Dsign ar avea mai multe decat ceilalti la un loc. imi plac si celelalte masini, dar mai au pana la punctul de a fi "complete". si nu cred ca pot fi numit "aplaudac" pentru ca-mi place o masina mult mai mult decat celelalte.

              Comment


              • Votul lui "Mady1980" pentru "vyp75" trebuie anulat deoarece userul nu are numai 0 (zero) posturi:http://www.loganclub.ro/forum/member.php?u=39386
                sigpicFast&Furious
                Team CSR
                Logan Club CLUJ

                Comment


                • Daca nu vota "aplaudacii" cred ca mai mult de 1 vot nu se dadea. E LoganClub nu CiuningLogan.

                  Comment


                  • Vorbeste romaneste sa se inteleaga ce vrei sa spui, ca asa cum ai scris nu pre se intelege.
                    sigpicFast&Furious
                    Team CSR
                    Logan Club CLUJ

                    Comment


                    • Cine intelege ce am vrut sa zic bine... cine nu sa fie sanatos;). Eu cred ca m-am exprimat destul de corect. Daca nu e asa sa puna cineva postul la perle!

                      Comment


                      • Acuma esti ocos si te dai important.
                        Daca vrei sa spui ca eu primeam numai 1 vot daca nu votau aplaudacii sa stii ca ai ghicit.
                        Mare noroc am avut, ma faceam de minune ca nu ma vota numai o singura persoana si nu mai puteam circula cu masina de rusine.
                        sigpicFast&Furious
                        Team CSR
                        Logan Club CLUJ

                        Comment


                        • Vorbeam in general. Tu vroiai ca la acest concurs sa voteze numai cunoscatorii de tuning, si eu am spus ca asta e LoganClub nu tuningclub. Daca vroiai sa voteze adevaratii ciuningari trebuia sa faci un concurs pe patrutuning.

                          P.S Eu ma opresc aici cu discutiile. Nu am nimic cu nimeni... daca asta ai crezut. O zi buna in continuare!

                          Comment


                          • Gal gal gal... rontz ronts ronts... ptiu ptiu ptiu (cojile de seminte)
                            _
                            B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                            sigpic

                            Comment


                            • alea se numesc gaste, nu seminte )

                              Comment


                              • Originally posted by razvanamza View Post
                                baieti, dar ce vreti sa demonstati? mie mi se pare destul de real scorul. iar daca ar fi strict dupa mine, probabil Dsign ar avea mai multe decat ceilalti la un loc. imi plac si celelalte masini, dar mai au pana la punctul de a fi "complete". si nu cred ca pot fi numit "aplaudac" pentru ca-mi place o masina mult mai mult decat celelalte.
                                oare esti sigur de ce spui?nu cred ca e bine sa faci astfel de afirmatii pana nu esti sigur.nu sunt genu certaret insa ar trebui sa fii mai atent .daca tie iti place o masina mai mult nu tre sa ii jignesti pe ceilalti.si sper aici sa se ingheie discutia asta.
                                [img]http://www.loganclub.ro/forum/attachment.php?attachmentid=417003&d=1355899108[img]

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google