Discutii Campionate Editia 2011

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ca va mai place sa va certati....pentru un concurs de gradinita cu poze...care oricum fara suparare cine a votat 80% a votat iures..din auze din vazute...nu vreau sa se inteleaga gresit ca nu am io voturi..dar cum credeti ca ar fi clasamentul daca acest concurs ar fi fost pe un site de tuning.ca re nu cunostea nimeni aceste masini dacat atunci cand accesa pentru prima da?..total diferit clasamentul..va spun eu.multi din cei ce au votat aici nu au habar de masini.si de ce se poate investi intro masina.sa nu se supere restul participantilor..i ador atat pe ei ca oameni sunt de nota 20 atat si masinile lor.dar ce ma deranjat ca se voteaza din necunostinte de cauza.spunea x ca masina lui bika e cea mai tare pe frane...ioca de unde stie?..sau ca a lui dany e cea mai tare pe motor?..astea basme si auzite.e logic ca lumea sal voteze pe dany..care a fost la toate intalnirile nationale si a facut show cu masina nu?...in fine atat am avut de zis..chir numi pare rau de nr meu de voturi numai io stiu ce am bagat in masina si cum o am la ora actuala...sper sa nu se supere nimeni pe mine dar am mare dreptate.bafta la toti membri si sa ne vedem cu bine.
    sigpic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Comment


    • berea tot o bem Florinele

      Stai sa vezi la sfarsit ce o sa fie intre mine si agitat...punem poze nene))))
      sigpic
      "BRABUS" STYLE

      Comment


      • Originally posted by vitriol View Post
        O sa vitriolez pe acest post, dar... asta e... daca tot ne-am propus sa fim corecti pana in maduva oaselor, ma bag si eu in joc.
        Adimrv: eu te-as trimite la niste niste cursuri de gramatica. Asta asa, ca am eu un spirt de observatie mai deosebit. Cum suna asta?
        Si ca sa vorbim si despre reguli: in regulamentul acestui forum, se specifica undeva ca trebuie sa folosesti maxim 3 puncte de suspensie. Tu de ce pui 4 puncte?

        In regulamntul ala pe care l-ai citat, nu specifica nicaieri o sanctiune in caz de nerespectare. Asadar, daca nu s-a sesizat nimeni atunci cand Skandal a intrebat daca mai sunt si alte lucruri care ar trebui discutate si daca putem incepe, nu vad de ce sa mai scormonim acum in cac... rahat.
        Daca ar trebui sa iau exemplu de la postul tau, totusi remarc un cuvant pe care nu il inteleg "regulamntul"
        Totusi e bine sa dai sugestii despre gramatica sau suspensii de la o persoana care Scrie corect Romaneste...

        Originally posted by FastFurious View Post
        Nu cred ca este cazul sa-l descalificam, daca el a considerat cele 17 poze sunt suficient de relevante pentru prezentarea detaliata a masinii.
        Am scris in mai multe posturi ca este o afirmatie doar atat.

        Originally posted by MihaitzaMCV View Post
        Penibil , ca de obicei , Adimrv ... ce vina are Dsign daca co-organizatorul tau a luat ban .. daca era destept citea si el primele randuri ale topicului si ca un adevarat exemplu pentru comunitatea lui NU vota ... asta e clar un atac la Dsign ... degeaba afirmi contrariul ...
        Nu vad un obicei in care sunt penibil, poti sa citesti cateva pagini si dupa aceea sa ma faci Penibil, nu numai din ultimile posturi.
        sigpic #

        Comment


        • florinicaaaa, pai nu facem ma noi show impreuna? noi ti-am zis sa-ti iei popcorn si bere si sa te alaturi grupului vesel...

          Aia cu motorul meu am auzit-o si eu. Saracul, el trage de rupe (sa moara) si lumea zice ca e forta. Dar na, acuma ce sa-i faci, sunt oameni si oameni. Tu nu stii povestea, dar era o vreme cand ma luau unii deoparte si ma intrebau : c.oaie, zi-ne si noua cum ai bagat V6-le sub capota, ca am auzit ca ai un 3 litri de Rover acolo!

          Eu sa cad dauna totala la trotuar cand am auzit

          Iar pe patruciuning daca faceam concursul asta, noi n-aveam nici o sansa, ca n-avem fibre ca cumetrii astialaltii
          _
          B 48 C U P - Ligheanul Agitat

          sigpic

          Comment


          • Adica.................???
            sigpicFast&Furious
            Team CSR
            Logan Club CLUJ

            Comment


            • Adica lumea pe acolo are alta viziune asupra lucrurilor, apreciaza mai mult masinile cu un look deosebit, cum e a ta, a lui Bita, a lui Jockerul, etc. Aici ne cunoastem intre noi, stim fiecare ce chichita are celalalt, fiecare amanunt, etc.
              Last edited by adimrv; 23 September 2011, 22:37. Reason: limbaj mirc
              _
              B 48 C U P - Ligheanul Agitat

              sigpic

              Comment


              • gll gll glll......aaahh......rontz rontz...rontz.... scz de off
                sigpic

                Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                Comment


                • uite-l si p-asta... baaaaa, necazule, mi-am uitat pufuletii jos, in bucatarie. Ia ca-l chem pe matheo sa mi-i aduca
                  _
                  B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                  sigpic

                  Comment


                  • berea e rece sa aduc pufuletoasele?
                    sigpic
                    "BRABUS" STYLE

                    Comment


                    • Jock3r-Vezi sa nu te ineci ca lasi spectatorii de la Valcea sa te astepte.
                      Si pana una alta nu te mai trage pe sezut si exprima-ti votul.
                      Last edited by FastFurious; 22 September 2011, 23:32.
                      sigpicFast&Furious
                      Team CSR
                      Logan Club CLUJ

                      Comment


                      • Haha, asta-i tare. Nasu' voteaza in ultima secunda. Stie cadaca nu voteaza ce trebuie, il astept la colt cu masina de polisat
                        _
                        B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                        sigpic

                        Comment


                        • Radule, sa-ti explic schema. Votez la sfarsit ptr ca votul meu sa cantareasca mult. Astept atunci sa vad..fiecare concurent cu ce sare la" nashu " cu plocoane

                          ps. lol Dizaine...am scris in acelasi timp acelasi lucru. Poate-si da seama lumea ca suntem la sala de net din Pantilimon city )
                          sigpic

                          Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                          Comment


                          • Aaaaaaa, am inteles.............
                            Deci ma votezi pe mine si votul tau cantarind mult eu o sa ies castigator.
                            Ii bun asa.
                            sigpicFast&Furious
                            Team CSR
                            Logan Club CLUJ

                            Comment


                            • Dsign cu masina de polishat si eu cu aparatul de ars leduri )))))
                              sigpic
                              "BRABUS" STYLE

                              Comment


                              • No vedeti de aia ma voteaza pe mine ca io nu-l astept cu nimic.
                                sigpicFast&Furious
                                Team CSR
                                Logan Club CLUJ

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google