Discutii Campionate Editia 2011

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by cos_min_i View Post
    singurul motiv real pentru unii dar care nu-l recunoaste nimeni : bucurestenii sunt favorizati ,bucurestenii castiga tot ... sincer imi pare rau pentru cei care au aceasta impresie ,este total gresita
    nu cred ca e adevarat ca sunt favorizati.poate uniti si asta e un lucru bun.insa nu trebuie neglijat faptu ca au si investit multi bani ,pasiune,timp,nervi.

    Originally posted by FastFurious View Post
    Hadati sa prelungim termenul de inscriere sa diversificam ceva si sa incercam sa atragem mai multi concurenti.
    nu are rost.este timp berechet.nu e greu sambata sa faci cateva poze relevante (pt ca toata lumea are un telefon cu o camera cat de cat buna) si seara sa le urci .excat cum a spus si dani:o caracterizare in cateva randuri care sa puncteze atuurile fiecaruia ar fii suficienta.sigur vor aparea multe masini la fiecare sectiune.intr-adevar ar fii bine sa fie puse din timp sa poate lumea sa compare ,chiar daca majoritatea masinilor sunt cunoscute.
    iar cu premiatul...nu are rost.aici e vorba de colegialitate.asta e doar parerea mea.multra bafta tuturor
    Last edited by bitza_bik; 28 July 2011, 21:20. Reason: Automerged Doublepost
    [img]http://www.loganclub.ro/forum/attachment.php?attachmentid=417003&d=1355899108[img]

    Comment


    • Multi se vor inscrie in ultimele zile pana atunci stau "la panda" se gandesc vad ce concurenta au etc.
      sigpic

      IL 1 3 MIU

      Comment


      • Marfa rau jantele Atura ale lui cristivsb, imi plac foarte mult! Zici ca ar fi Evo Corse varianta pe gri.
        4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

        Comment


        • dau parca cu ats dtc cele pe 17
          sigpic
          Sa nu ai incredere in femei si in franele de Dacie!
          http://www.loganclub.ro/forum/loganu...da-t31364.html

          Comment


          • Chiar vroiam sa zic si eu ca-s super. Si mai au si capacelul ala care se desface cu cheia de... butelie Am mai vazut asa la niste OZ mai vechi, OZ F1 le zicea.

            Si mai sunt si late, 8j, sa stea cauciucul bine . S-a orientat corect Cristi.
            _
            B 48 C U P - Ligheanul Agitat

            sigpic

            Comment


            • Si fara capace,arata chiar bine
              sigpic
              "BRABUS" STYLE

              Comment


              • Se incinge competitia la audio. Sunt acolo doua lucrari de exceptie, curate, facute ca la carte. Succes celor doi.
                _
                B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                sigpic

                Comment


                • La Canto am auzit live,as fi vrut sa aud si la Pigoo.

                  Banuiesc ca si la el , e treaba profi
                  sigpic
                  "BRABUS" STYLE

                  Comment


                  • Originally posted by dsign View Post
                    Nu au de ce sa stea in asteptare... Sa astepte pe cine? Trenu´? Trenul se asteapta in gara, nu pe forum.
                    Pai bun .. atunci de ce nu-i vedem deja inscrisi pe Cosmin KYS , Pississica lui Sorin , pe SanduGolanu ? Si lista poate continua ..
                    Unii asteapta sa vada unde ar avea mai mari sanse sa castige ceva , iar altii pur si simplu ne tin in suspans ..

                    Comment


                    • Originally posted by matheo66c View Post
                      La Canto am auzit live,as fi vrut sa aud si la Pigoo.

                      Banuiesc ca si la el , e treaba profi
                      Si eu l-am auzit pe Canto de cand a fost la Slobozia, la Pigoo nu am avut cand ca nu am stat mult pe acolo
                      Nu-i bai...

                      Comment


                      • Cosmin Jocker nu are mare interes aici, el se concentreaza pe alte evenimente. Ceilalti, nu stiu. Nu-mi explic, si pana la urma nu-i treaba mea.
                        _
                        B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                        sigpic

                        Comment


                        • eh ! uite ca la level 3 ... se duc batalii intre cei colorati altfel decat in paletarul de la dacia )

                          Comment


                          • Eu trebuie sa caut pe cineva cu camera de filmat cu sunet).
                            4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                            Comment


                            • alex , in ziua de azi si telefoanele filmeaza cu sunet ... ))))

                              Comment


                              • Am aparat foto care filmeaza foarte bine si nu are sunet). Asa tampenie n-am mai vazut.
                                4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google