Discutii Campionate Editia 2011

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    stiu un gpl-ist care acum participa la level 3... deci ? vreti sa va vopsiti buteliile si sa le pozati in ipostaze deosebite sau cum ? ce fel de criterii sa aleg ?

    fiti realisti

    Comment


    • #77
      Era o chestie sa se faca si ceva de genul: Cel mai tare motor diesel/benzina.
      sigpicFast&Furious
      Team CSR
      Logan Club CLUJ

      Comment


      • #78
        adica cea mai tiganita masina impartita in 2?
        sigpic
        Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

        Comment


        • #79
          Originally posted by razvanamza View Post
          ar mai putea fi "cel mai frumos gpl-ist", "cel mai frumos dizal/benzina" la "cea mai frumoasa butelie gpl" m-as inscrie
          Originally posted by Dacia.Golan View Post
          buna ideea cu "cel mai frumos gpl'ist" m'as inscrie
          Cel mai puternic 1.4 cu GPL, na.

          Daca tot propuneti cu tiganeli la motor, sa fie 3 categorii, benzina, diesel, GPL, luam "cupe" cu totii.
          4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

          Comment


          • #80
            adica sa facem cate un campionat pentru fiecare membru de pe acest forum ... totusi sa castige si el ...

            atunci cand am cerut propuneri ... am cerut propuneri realiste.singura care merita atentie dar nu a avut destui sustinatori ... a fost cea cu BEST LOGAN CLUB CAR ... unde masina trebuia sa aiba din toate campionatele cate ceva... lucru greu de altfel pentru ca stim cu totii ce masini sunt prezente pe forum ... dupa parerea mea .. trebuiau macar 4 masini sa se bata in acest campionat de BEST LOGAN CLUB CAR , pe cand eu stiu maxim 2 si nici alea 100 % compatibile cerintelor

            Comment


            • #81
              Sa facem sticky tot ))
              sigpic
              "BRABUS" STYLE

              Comment


              • #82
                La cea mai tiganita, sa fie vorba si despre alte modificari mecanice, nu numai de motor. Ca sunt unii pe aici care au depus sute de ore de munca pentru a tigani o suspensie, o geometrie, o frana, etc.
                _
                B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                sigpic

                Comment


                • #83
                  Deci la cea mai tiganita sa inteleg ca se stie castigatorul)).
                  4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                  Comment


                  • #84
                    si atunci castiga unul din alea doua

                    Comment


                    • #85
                      Originally posted by aleXpeed View Post
                      Deci la cea mai tiganita sa inteleg ca se stie castigatorul)).
                      din punctul meu de vedere pe buna dreptate.Si-a asumat riscul si a avut curajul "nebun" de a face ce altii nici in cele mai umede vise nu sperau.

                      Comment


                      • #86
                        Originally posted by aleXpeed View Post
                        Deci la cea mai tiganita sa inteleg ca se stie castigatorul)).
                        Distrigaz se stieeee...nr 1
                        sigpic

                        IL 1 3 MIU

                        Comment


                        • #87
                          Originally posted by dsign View Post
                          La cea mai tiganita, sa fie vorba si despre alte modificari mecanice, nu numai de motor. Ca sunt unii pe aici care au depus sute de ore de munca pentru a tigani o suspensie, o geometrie, o frana, etc.
                          cand s-a facut "cea mai tiganita" cine a fost modelul ? MCD care toti banutii lui i-a bagat in motor ....

                          Pacat ca Skandal nu a adaugat criteriile pentru fiecare campionat in parte ,asa nu mai existau dicutii ... erau regulile batute in cuie si cine vroia se conforma

                          Comment


                          • #88
                            2 ani la rand nu am fost la mare pentru ca mi-am luat ba roti scumpe, ba scaune...

                            Asa ca ultimii banuti i-am dat si eu pe troaca. Am avut pretentia sa fie totul nou si de cea mai buna calitate.

                            De asta zic, la tiganeli mai sunt destule de adaugat, pe langa motor.
                            _
                            B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                            sigpic

                            Comment


                            • #89
                              Originally posted by cos_min_i View Post
                              cand s-a facut "cea mai tiganita" cine a fost modelul ? MCD care toti banutii lui i-a bagat in motor ....

                              Pacat ca Skandal nu a adaugat criteriile pentru fiecare campionat in parte ,asa nu mai existau dicutii ... erau regulile batute in cuie si cine vroia se conforma
                              +1.Dar cred e prea tarziu, la unele campionate deja sunt mai multi inscrisi si nu cred ca se mai poate adauga o lista cu criterii.
                              sigpic

                              IL 1 3 MIU

                              Comment


                              • #90
                                daca erau premii in bani sau bora bora mai intelegeam sa va agitati.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google