Discutii Campionate Editia 2011

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Si totusi il asteptam pe dany sa explice magaria pe care a facut-o

    Comment


    • Va plangeti si va parati ca niste copii de-aia de 5 ani.

      Iar altii sunt niste lingincuristi de nu se poate... Este un concurs online, nu aveti cum sa va controlati intre voi.

      Si daca vreti sa stiti si parerea mea lipsita de modestie, anul asta nici macar n-am dat mass pe messenger cu linkul pt concurs. Si am aproape 90% din voturi la categoria mea. M-au votat oameni de care n-am auzit in viata mea. Asa ca cine-i bun... e bun si gata!

      Invatati sa pierdeti si invatati sa invatati din aceste pierderi. Ai pierdut anul asta, anul viitor te asiguri ca vei fi cel mai tare dintre toti si asa vei castiga fara discutie.
      _
      B 48 C U P - Ligheanul Agitat

      sigpic

      Comment


      • Pai ai concurat cu cineva Dizain ? E ca si cum ai alerga singur in cursa .. fara nici o lipsa de respect fata de adversarii tai in concurs ..
        Dar , mai e si alta parte , ca nu a investit nimeni mai serios intr-un interior de Logan .. ca oricum se poate mult mai bine decat ai facut tu pana acum .
        Si ca parere personala .. eu iti recomand sa fii mai modest .

        Comment


        • Pai ori concurez singur ori sunt lipsit de respec fata de concurenti? Ori am, ori nu am concurenti?

          Si ca sa intelegi ca am glumit cand am spus ca nu sunt modest, eu am votat pe altcineva la categoria mea, pentru ca admir munca respectivului.

          De acord cu tine ca se pot face muuult mai multe la interior decat ce am facut eu, nici nu am pretentia ca am facut cine stie ce. Cel mai mult din lucrarea mea valoreaza (dpdv material) scaunele si volanul.

          Restul valoreaza mult mai mult dpdv personal, pentru ca au fost ideile mele si am muncit mult pentru ele, poate prea mult uneori.

          Sa vad cati dintre cei prezenti pe aici ar sta 3 saptamani cu interiorul desfacut doar ca sa aranjeze niste cabluri in asa fel incat sa arate ca din fabrica... Am desfacut sute de tablouri de bord pana acum si m-am crucit de ce am descoperit.

          Este si asta o munca de imbunatatit interiorul (asta cu aranjatul instalatiei electrice).

          Asa cum am spus mai sus, nu vreau sa ma aprecieze nimeni gratis, nu vreau sa fiu idolatrizat, nu vreau sa am fani. EU VREAU SA AM PRIETENI!!! Ceea ce e contrar cu ceea ce vad pe aici din partea celorlalti.
          _
          B 48 C U P - Ligheanul Agitat

          sigpic

          Comment


          • La mine m-am referit cand am spus ca nu e o lipsa de respect din partea mea sa consider ca participi singur la "Cel mai tare interior" .. dar chiar nu ai avut nici un adversar , prin urmare te-am si votat ..
            Iti respect munca .. dar sper ca esti si tu constient ca la interiorul ala se mai pot face multe .. daca ai fi ajuns la un nivel al interiorului precum au ajuns GGD sau Jokerul la sectiunile lor mai ziceam .. eu d-asta consider ca ar trebui sa fii un pic mai modest .. ca nu zic "WOW" cand iti vad interiorul .. zic ca e frumusel ..

            Comment


            • Originally posted by sorin_pss View Post
              Si totusi il asteptam pe dany sa explice magaria pe care a facut-o
              esti josnic prin afirmatiile pe care le faci... asta e se intampla si cazuri din astea.

              oricum decat sa fim votati de clone si sa ne dam mari...

              Originally posted by dsign View Post
              EU VREAU SA AM PRIETENI!!!
              si sa aiba caracter si respect acei prieteni...
              Prostii par conceputi pe cale artificiala, ca sunt multi ai-dracu si n-au nici o boala...

              Comment


              • PNF ti-am mai explicat o data aseara.. vad ca nu intelegi!!Asta e daca un om nu mai vrea sa fie in clubul tau nu inseamna ca trebuie a fi dusman cu el.

                Eu ti-am mai spus.. hai sa facem niste diferente intre x si y;) si sa vedem.

                Comment


                • sa iti fac o schita:

                  de la prodiseel a fost unul, facut de dany care nu participa la concurs.

                  clone care au votat sunt peste 6 ... deci?

                  eu zic sa anulam Level 3... ii dam titlul lu jokeru prin neprezentare si toata lumea este fericita!
                  Prostii par conceputi pe cale artificiala, ca sunt multi ai-dracu si n-au nici o boala...

                  Comment


                  • level 3 era castigat de mult de matheo;) ... poftim da bere.. fiti fericiti ca asta ati vrut sa castigati....Sorin se retrasese de mult din concurs sa stii;).
                    Citez
                    Votul meu a plecat spre matheo, ocazie cu care il felicit pentru castigarea acestui concurs.

                    Multumesc tuturor care m-au votat NECONDITIONAT.
                    Acum sper sa nu se supere nimeni pe mine ca i-am luat apararea lui Sorin... fiecare tine cu un anumit ins de pe forum, nu vad de ce nu as face si eu asta .

                    PNF daca ti-aduci aminte aseara ti-am zis asa:"A gresit si unul si celalat, o lasam asa cum a cazut si o luam de la capat." dar Florin al meu nimic.. Batman Batman
                    Last edited by maestrupiersic; 16 August 2011, 16:15.

                    Comment


                    • Eu unul sunt foarte sigur chiar daca nu-l cunosc personal ca Mateo nu s-ar complica sa faca vreo jmecherie, iar despre Sorin pe care am avut placerea sa-l cunosc sunt la fel de sigur ca nu s-ar complica sa faca jmecherii.
                      sigpicFast&Furious
                      Team CSR
                      Logan Club CLUJ

                      Comment


                      • Atunci cine sa fie intrusu'.. hmmm... hai sa punem politia pe urmele lui..Glumesc

                        Eu vreau doar sa va mai calmez sa stiti, nu fac nici misto si nici nu iau cearta in ras, dar cred ca ar fi cazul sa ne potolim. Peste tot cearta,cearta si iar cearta. Nu credeti ca e nevoie de putina veselie?

                        Comment


                        • Originally posted by FastFurious View Post
                          Eu unul sunt foarte sigur chiar daca nu-l cunosc personal ca Mateo nu s-ar complica sa faca vreo jmecherie, iar despre Sorin pe care am avut placerea sa-l cunosc sunt la fel de sigur ca nu s-ar complica sa faca jmecherii.
                          smecheriile nu sunt facute de cei 2 .... doar de prieteni care vor sa " ajute " dar din contra ... mai mult rau fac ...

                          Comment


                          • Un prieten care vrea sa te ajute in felul asta iti este prieten doar cu numele.
                            Eu raman la parerea ca ambii concurenti sunt niste baieti care merita tot respectul comunitatii pentru ce au facut fiecare la masinile lor si atunci ar fi cazul sa se inceteze cu vorbele aruncate aiurea.
                            sigpicFast&Furious
                            Team CSR
                            Logan Club CLUJ

                            Comment


                            • Pnfule,tu ai ceva cu mine? Tot arunci sageti otravite catre mine si nu inteleg ironiile astea ieftine. Vorbesti de clone....cine le face,eu si Matheo? Cine trebuie sa le descopere,eu? Nu ma intereseaza acest concurs,cum de altfel am si declarat in momentul in care au inceput sa apara magariile. Stiu sa pierd,insa trebuie sa ies pierzator dintrun concurs corect. S-au cerut comenturi,insa se voteaza haotic. Unii useri cu conturi vechi de aproape 2 ani si fara niciun post,s-au trezit sa voteze taman acum. Altii si-au facut cont in august si s-au trezit taman in mijlocul acestor concursuri. Sunt eu sau Matheo de vina? Noaptea trecuta au aparut brusc ,la Matheo,15votanti,fara coment. Astea nu le observi? Nu mai arunca cu aluzii si nu-mi mai tine morala,ca nu ma cunosti personal asa de bine si nu e ok asta. Hai sa ne vedem fiecare de masina lui,de tuningul pe care fiecare il intelege cum poate.Am investit bani si pasiune,ceea ce-ti doresc si tie

                              Comment


                              • imi cer scuze ca nu am postat pana acuma aici ... nu am avut acces la net . Prodisel este un amic de al meu si Sorin il cunoaste si el a facut legatura ca l-as fii influentat eu pe prodisel sa voteze cu matheo la lev 3...
                                Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google