Discutii Campionate Editia 2011

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • eu ma gandesc la ceva de genul unde votul forumistilor sa conteze undeva la 30-40% iar votul celor de specialtate diferenta de 60-70%

    eu as fi de acord sa dau 15 roni pentru asa ceva
    Zilele petrecute la pescuit nu se pun la anii vietii

    Comment


    • Colegule, hai sa spunem asa... asa ma gandesc eu cu creierii mei...
      Daca toti baietii astia care participa la concursurile astea ar fi vrut premii, cupe si diplome, s-ar fi inscris la niste concursuri de specialitate.
      Dar cand toata treaba asta este facuta pentru forum, pentru oamenii astia care s-au inscris pe forum, de ce as vrea ca cineva din afara comunitatii asteia, sa voteze in locul meu, sau ma rog... votul meu sa conteze doar jumate?
      sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

      Comment


      • Frumos este..ca NU SUNT premii,dar ce ce iese?!...este chiar amuzant.
        sigpic
        "BRABUS" STYLE

        Comment


        • "iese" nervii ... intr-adevar este un concurs pe forum si ma bucur ca s-a putut realiza. fiecare isi exprima preferinta in functie de ceea ce ii place, in functie de prietenii sau in functie de obligatii.

          si asta are farmecul ei ... (situatia)
          Zilele petrecute la pescuit nu se pun la anii vietii

          Comment


          • Chiar nu se intelege ca acest concurs este ceva in house? Vi se pare normal ca un juriu de specialitate sa isi spuna verdictul , vizualizand niste poze?
            sigpic

            Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

            Comment


            • Originally posted by razvan05 View Post
              o intrebare : ati fi deacord la anul sa donati 10-15 roni sa fie platit un juriu competent?
              cati s-ar inscrie pe listele cu promisiuni si cati ar dona oare
              Suntem la SEMA?Se da premii pe zeci de mii de dolari?Sa fim seriosi e un concurs asa de fun nu cred ca ar fi necesar.
              sigpic

              IL 1 3 MIU

              Comment


              • F f f multi n-au inteles asta si au luat competitia asta ca pe ceva personal si asta e nasol de tot.
                sigpic

                Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                Comment


                • In concluzie daca nu va luati la bataie tot degeaba, cu nervi, prietenii etc. . Pur si simplu este un concurs virtual.
                  4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                  Comment


                  • Alex..nu ii minti ) lasa-i sa se paruiasca ...sa se barfeasca )
                    ps. n-as vrea sa ma laud..dar am castigat de 2 ori consecutiv aceste concursuri si nu mi s-a schimbat viata Pun pariu ca nici la ceilalti castigatori..
                    sigpic

                    Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                    Comment


                    • ar fi frumos daca li s-ar schimba si titlul la profil castigatorilor
                      Nu-i bai...

                      Comment


                      • Originally posted by Thejock3r View Post
                        Alex..nu ii minti ) lasa-i sa se paruiasca ...sa se barfeasca )
                        ps. n-as vrea sa ma laud..dar am castigat de 2 ori consecutiv aceste concursuri si nu mi s-a schimbat viata Pun pariu ca nici la ceilalti castigatori..
                        Nu-i nevoie de nicio lauda. Daca ai fi participat ai fi castigat la categoria ta mai mult ca sigur. Asta fara nicio modestie sa stii!
                        4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                        Comment


                        • dupa incheierea acestui campionat ... va anunt oficial ca facem un campionat de BEST LOGAN CLUB CAR
                          conditiile : masina trebuie sa indeplineasca modificari la majoritatea componentelor suspensie , exterior , interior , jante , frane , motor , muzica sau macar 4 din cele enumerate . descrierea masinii sa fie ampla pana la cel mai mic detaliu . 20 de poze. nu se accepta masini " under construction ".

                          Comment


                          • nu vad rostu la premiere in bani sau produse.aici e ceva intre ...pasionati de logan,intre prieteni care se mai si intalnesc din cand in cand la un gratar ,etc.o masina pt a fii premiata trebuie vazuta live.cati din cei care au votat au spus :o votez pe a lu X pt ca am vazut-o live?si atunci nu ar fii corect fata de ceilalti participanti care poate au un plus prin finisaje.si apoi iar apar discutii ca bucurestiu e avantajat,desi la level 3 au fost 2 masini amandoua din buc, si ca e blat.sunt destule concursuri in tara unde se poate castiga ceva si sunt masini care au adus cupe atat la saloane cat si la liniutze sau indemanare(joker,sorin_pss,fof.dsign,si multi multi altii).intotdeauna unde a fost vorba de bani au fost probleme.e super asa:un vot insotit de un comentariu .
                            [img]http://www.loganclub.ro/forum/attachment.php?attachmentid=417003&d=1355899108[img]

                            Comment


                            • Originally posted by skandal View Post
                              dupa incheierea acestui campionat ... va anunt oficial ca facem un campionat de BEST LOGAN CLUB CAR
                              conditiile : masina trebuie sa indeplineasca modificari la majoritatea componentelor suspensie , exterior , interior , jante , frane , motor , muzica sau macar 4 din cele enumerate . descrierea masinii sa fie ampla pana la cel mai mic detaliu . 20 de poze. nu se accepta masini " under construction ".
                              razvan05...baga un coment
                              sigpic

                              Comment


                              • delete!! )
                                sigpic

                                Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google