Discutii Campionate Editia 2011

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pai cum sa hotarat?Se prelungesc inscrierile sau nu?
    Suntem 3 care am cerut prelungirea.
    sigpicFast&Furious
    Team CSR
    Logan Club CLUJ

    Comment


    • Care ar fi motivele sa se prelungeasca?
      Apropo: se amana tragerea la sorti de azi din playoff pentru ca o echipa din Burundi are varicela .

      Comment


      • Motivele ar fi ca nu sunt prea multi inscrisi la level 3, tiganite, interior si toba .

        Nu ca as vrea eu sa particip la level 3 , dar vorba vine .
        sigpic

        Comment


        • Motiv ar fi ca poate multi din colegi ar fi in concediu si ar fi pacat sa nu se poata inscrie.
          sigpicFast&Furious
          Team CSR
          Logan Club CLUJ

          Comment


          • PFL-ul castigator a atator cupe de loc 1 vad ca nu e inscris la nicio categorie aici. Sa inteleg ca esti in concediu?

            Comment


            • As vrea eu sa fiu in concediu.
              Masina mea ii chioara acum, are farurile demontate si lupele sunt achizitionate si urmeaza sa se monteze in farurile originale+ inca cateva chestii.
              Deci ca sa ma pot inscrie la Level 3 trebuie sa termin ce am de gand si asta nu s-a putut face pana ieri sau inca in 2-3 zile.
              Last edited by FastFurious; 5 August 2011, 13:21.
              sigpicFast&Furious
              Team CSR
              Logan Club CLUJ

              Comment


              • Pai si pentru asta trebuie sa se amane? Ori pui ce poze ai,ori te inscrii cu noutatile in 2012.

                Comment


                • Nu pentru mine trebuie sa se amane, doream sa se amane pentru ca nu prea sunt inscrisi concurenti, pe mine sincer nu ma atrage concursul atata timp cat nimic nu s-a schimbat fata de anii trecuti.
                  Eu poate nici nu o sa particip la fel ca si anul trecut.
                  sigpicFast&Furious
                  Team CSR
                  Logan Club CLUJ

                  Comment


                  • Pai da , dar au avut la dispozitie o luna de zile sa se inscrie .. cine sta in concediu o luna ? SA fim seriosi .. asta e participarea de anul asta .. masinile care puteau sa mai participe banuiesc ca pur si simplu nu vor , pt ca prezenta pe forum oricum au ..
                    Iar ca si castig in urma concursului iti dau dreptate .. era mult mai frumos sa fie o miza in joc .. o cupa .. o diploma ceva .. iar cine participa sa plateasca o taxa de inscriere .. dar acum asta e .. poate cine organizeaza o sa modifice ceva la anul ..

                    Comment


                    • Taxa de participare? Voi va credeti la show aici sau ce?
                      sigpic

                      Comment


                      • pai da !!!! cu o taxa de participare aplicata si va fi pe sfert din cei inscrisi
                        Zilele petrecute la pescuit nu se pun la anii vietii

                        Comment


                        • Eu nu inteleg de ce se mai tin campionatele astea daca se tot ofera scuze "eventualilor" participanti, ca participantii vad ca si-au pus masinile fara prea multe comentarii.

                          Eu unu nu sunt nici pro nici contra prelungirii, dar e clar ... mai apar 1-2 maxim daca se mai prelungeste concursul. Si eu as fi vrut sa participe la cel mai bun car audio mai multi, prezenti chiar pe forum, cu my-ride-uri si ar fi avut ce sa prezinte dar totusi nu s-au trecut.

                          In alta ordine de idei, ori dati drumu la votare ori mai lasati perioada de inscriere pana in septembrie (sau si atunci e luna de concediu?)...... sau daca nu ... anulati campionatele si asta e ... anul asta se suspenda din lipsa de interes a participantilor.

                          Eventual nu ar strica un mass mesage din partea forumului catre toti userii ... ca poate sunt multi care nu stiu de aceste concursuri( este greu de inteles, dar exista si acest tip de useri...)
                          B-187-H D Z->A.k.a Tobita Indemanaciu

                          Comment


                          • Nu ne credem la show , dar in viata trebuie sa treci intotdeauna la un nivel mai sus si parerea mea e ca si Logan club ar putea sa treaca la un nivel superior .. iar cu o taxa de 10-15 lei nu stiu daca ar fi fost capat de lume .. dar in fine .. totul e pana la bani nu ?

                            Comment


                            • Nu vreau sa creada nimeni ca am cerut prelungirea inscrierilor doar pentru ca eu nu m-am inscris.Am cerut acest lucru deoarece inscrisi sunt foarte putini si poate unii ar vrea sa se inscrie.Eu personal nu m-am hotarat daca o sa ma inscriu la vreun concurs anul acesta asa ca pentru mine este aproape egal daca se prelungeste sau nu.
                              Despre o taxa de participare sunt sigur ca nici nu poate fi vorba.
                              Bafta celor inscrisi si celor care se vor inscrie daca se prelungeste !!!
                              sigpicFast&Furious
                              Team CSR
                              Logan Club CLUJ

                              Comment


                              • pana la urma... ? ca`n pom ))

                                in fine... mai las o zi sau doua ...

                                premiul ? : masina ta o sa apara timp de un an , "Stiky "la sectiunea " My Ride "

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google