Discutii Campionate Editia 2011

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    ups..scria , bafta.
    sigpic
    Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

    Comment


    • #62
      pana la urma, BEST PAINT nu s-a introdus ca ramura a concursului 2011?

      Comment


      • #63
        pai pe urma ai de ales intre paint si level x. iar la paint ... sunt doar 3 masini ...

        Comment


        • #64
          Pacat ca nu s-a inbunatatit ceva fata de anii trecuti.
          Bafta tuturor concurentilor!!!
          sigpicFast&Furious
          Team CSR
          Logan Club CLUJ

          Comment


          • #65
            pai fast .. pana la vot mai sunt 3 saptamani ...

            ce altceva mai vroiai ... castigatorii dupa cum bine stii vor fi facuti stiky la sectiunea my ride ... vroiai 20 de stiky ? .. sunt deja .. multe 8 ... daca o luam din pct asta de vedere ...

            iar interesul scazut de a propune ceva nou ... ma face sa las asa.. oricum din cate am citit .. cam asta a fost si dorinta ... mergem mai departe cu ce avem ...

            inca mai sunt deschis la propuneri dar nu numai tu ... sa vina macar 10 insi cu o propunere si ma rog .. sa fie aceeasi

            Comment


            • #66
              "skandal" - ai vazut eu tot am cerut sa vina si altii cu propuneri, dar dupa cum ai spus si tu se pare ca nu se doreste ceva nou, asa ca daca nu sunt doritori mergem inainte.
              sigpicFast&Furious
              Team CSR
              Logan Club CLUJ

              Comment


              • #67
                eu zic ca era bine sa poti participa la mai multe sectiuni.
                Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

                Comment


                • #68
                  si sa zicem ca tu castigai la 3 dintre ele ... ar fi fost corect fata de restul participantilor ?

                  Comment


                  • #69
                    daca tu ai avea prin vot cea mai frumoasa masina si cea mai cea evacuare, si jante belea, nu e normal sa fie apreciate toate separat?
                    poate exteriorul meu e misto sa zic, da nu am sanse sa castig, poate la jante aveam.
                    Zic ca fapt divers, oricum sa vedem cine se inscrie si o sa stim cine castiga de la inceput.
                    Istoria se va repeta, fara polemici.
                    sper sa fie cati mai multi la concursuri sa vada lumea ce se poate face dintr-o masina neinteresanta pentru majoritatea romanilor.
                    Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

                    Comment


                    • #70
                      pai poate este bine sa te gandesti dinainte in ce categorie excelezi ca apoi sa te inscrii acolo unde crezi ca vei castiga :P

                      nici nu sau inscris si deja incepem ... tot fara polemici .. votul va fi la vedere si vei putea sa vezi cum si pe cine a votat ... mai mult decat atat poate facem un apel la cei care voteaza .. sa scrie si de ce au dat acel vot...

                      Comment


                      • #71
                        Originally posted by vyp75 View Post
                        daca tu ai avea prin vot cea mai frumoasa masina si cea mai cea evacuare, si jante belea, nu e normal sa fie apreciate toate separat?
                        poate exteriorul meu e misto sa zic, da nu am sanse sa castig, poate la jante aveam.
                        Zic ca fapt divers, oricum sa vedem cine se inscrie si o sa stim cine castiga de la inceput.
                        Istoria se va repeta, fara polemici.
                        sper sa fie cati mai multi la concursuri sa vada lumea ce se poate face dintr-o masina neinteresanta pentru majoritatea romanilor.
                        Daca ai asa poti participa la best logan. Eu sunt de parere ca e foarte bine cum este structurat acest concurs pe motiv ca sunt prea putine loganuri care-s complete.
                        Este level 1, este level 2, level 3 te poti incadra cu siguranta la o categorie...

                        Tu decizi unde poti participa cu masina ta. Bafta tuturor!
                        9! 9! 9!
                        sigpic

                        Comment


                        • #72
                          pana la urma este bine asa dar parca totusi o categorie best logan poate ca ar fi fost si mai bine

                          Comment


                          • #73
                            Eu zic ca e bine si asa.A zis si Skandal fiecare trebuie sa se gandeasca la ce campionat ar avea sanse mai mari de castig si sa se inscrie in acel campionat.

                            P.S Unde sunt domne participantii?doar atati?
                            sigpic

                            IL 1 3 MIU

                            Comment


                            • #74
                              ar mai putea fi "cel mai frumos gpl-ist", "cel mai frumos dizal/benzina" la "cea mai frumoasa butelie gpl" m-as inscrie

                              Comment


                              • #75
                                buna ideea cu "cel mai frumos gpl'ist" m'as inscrie
                                "PH-66-SIX"
                                Dacia Golan 1.4

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google