Discutii Campionate Editia 2011

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    miu si cosmin .. cu siguranta daca cineva se va inscrie in campionatul unde nu are ce sa caute ... amandoi o sa scrieti aici ... deci ce criterii sa mai scriu ? nu va am pe voi ? )

    Comment


    • #92
      Esteee?Suntem si noi un pui de moderator

      Acum serios nu e vb ca suntem noi cu criteriile si toate cele dar macar ne dam interesul poate pentru viitoarele campionate se v-a pune in aplicare unele chestii care s-au propus anul asta.
      Last edited by Alex_MIU; 19 July 2011, 01:13.
      sigpic

      IL 1 3 MIU

      Comment


      • #93
        daca o sa fie un interes mai mare din partea participantilor ....

        Comment


        • #94
          Skandal - expertul in capacit... Ne-a dat-o sa cantam

          @Fof, numai la Bora bora iti stau neuronii.
          Last edited by dsign; 19 July 2011, 17:04. Reason: Automerged Doublepost
          _
          B 48 C U P - Ligheanul Agitat

          sigpic

          Comment


          • #95
            cam sarac sarac pe la camionate anul asta
            sigpic
            Sa nu ai incredere in femei si in franele de Dacie!
            http://www.loganclub.ro/forum/loganu...da-t31364.html

            Comment


            • #96
              Da da..slabuta participarea
              sigpic
              "BRABUS" STYLE

              Comment


              • #97
                Hai sa ma bag si eu in seama precum musca. A propus VYP parca ideea cu posibilitatea participarii la mai multe concursuri si mi se parea fair sa poti participa la minim 2. Daca de exemplu cineva are cei mai tari lautari si are si cel mai tare tunning level 15, corect ar fii ca el sa culeaga laudele pentru ambele chestii, din simplul motiv ca e cel mai cel ... Sau ar mai fii ca si exeplu cea mai tiganita cu cea mai tare evacuare, se cam leaga astea 2 si poti excela la ambele. Exemplu ipotetic: MCD cel mai tiganit dar si cea mai cea evacuare, el nu are voie sa participe la evacuare si vin eu cu o paraitoare din targ si castig. Conform regulilor eu am cea mai tare evacuare...
                sigpic

                Comment


                • #98
                  daca se implicau mai multi sa discute ,sa propuna poate se schimba ...

                  Comment


                  • #99
                    am si scris ca se cere ceva mai multa implicare ... dar dacq scriu doar cativa .. nu pot sa iau o decizie ...

                    Comment


                    • Skandal nu a fost un repros ci doar o idee. Daca se considera ca e buna si e timp mai putem modifica un pic "regulamentul" , daca nu ... nu. De acord cu tine ca in lipsa de alte idei ai facut ceea ce ai putut si din punctul asta de vedere meriti toata admiratia si o bere
                      sigpic

                      Comment


                      • La concursul in cauza, nu ar fi o idee buna ca o persoana care are si exteriorul, si interiorul si muzica si motorul modificate, sa aiba sansa sa participe la toate cele 4 categorii .... fiecare isi alege unde vrea sa participe. Cel putin asa mi se pare mie corect. De ce sa nu aiba de exemplu sansa sa castige 1% ci sa aiba sanse de 4% ??

                        Bafta concurentilor!
                        sigpic

                        Comment


                        • @fuguletz pai de ce echipele de fotbal sa participe in mai multe competitii (campionat-cupa-cupe europene), nu e corect fata de celelalte echipe sa castige una singura pe toate nu? Sau de ce Bolt sa alerge si la 100 si la 200 metri? Ar trebuii sa lase sanse si altora sa castige, ce nesimtit e asta vrea sa ia el tot.
                          sigpic

                          Comment


                          • Esti total pe langa subiect. Ce treaba au masinile cu ce ai zis tu ?? Concursul se organizeaza ca si cel de anul trecut, ai dreptul sa alegi unde participi, dar nu la toate clasele.

                            Daca am bara fata de exterior level 1 si bara spate cu praguri de level 2 ce fac? Ca level 1.5 sigur nu exista iar ca sa concurezi la 1 si 2 ar fi absurd!
                            sigpic

                            Comment


                            • Si daca am masina super tiganita si evacuarea pe masura de ce sa nu pot castiga ambele concursuri daca sunt cel mai bun?

                              Ti-am facut analogia ca sa vezi ce legatura au masinile cu ce am zis eu ;)

                              Iti mai dau un exemplu. Desi nu participa vgroza ar putea castiga cele 2 categorii de mai sus, dar conform logicii tale nu are voie domne, de ce sa ia el toate premiile. Sa inteleg ca din punctul tau de vedere trebuie sa dam premii la toti ca sa nu fie cu suparare?

                              Intr-un post anterior am specificat ca era o idee si nimic mai mult, cine trebuia sa inteleaga se pare ca a inteles cine nu ... asta e.
                              sigpic

                              Comment


                              • Deja incep certurile. E bine sa participi doar la o categorie pentru acel "Custom title" pe care il acorda castigatorului si pentru asta se si organizeaza asa ceva.
                                Nu-i bai...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google