Discutii Campionate Editia 2011

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Am citat doar un paragraf, din care reiese clar dorinta ta de razbunare asupra unui participant ca urmare a frustrarii produse de bannarea co-organizatorului.
    If it ain't broke, don't fix it!

    Comment


    • Nu, gresesti, stiu ca Co-organizatorul meu a gresit si daca citea-i mai mult decat ultimele posturi nu mai facea-i o afirmatie care nu are sens....

      Ps. citeste ceva pagini in urma si dupa aceea mai conversam...
      sigpic #

      Comment


      • adita tata, daca ma descalifica astia ca am doar 17 poze si o carca de filmulete, sa stii ca nu o sa-ti port pica.

        Asa cum spuneam mai la deal, nu voi fi mai bogat, dar nici mai sarac...

        Oricum, nu cred ca vreti ca va reprezinte o masina care acum e pe butuci, la reparat rugina. Si nici cealalta, care acum are buba.
        Totusi, am participat cu placere la acest concurs, asa cum o fac de fiecare data. Imi place sa-mi cantaresc ideile, sa vad cat de mult plac ele si ce mai apreciaza lumea...
        _
        B 48 C U P - Ligheanul Agitat

        sigpic

        Comment


        • Poate ma repet, crede-me pe cuvant ca nu am nimic cu tine mai ales ca am stat la o masa in Februarie 2010 la VSS si te cunosc putin, eu am specificat anumite discordante fara un efect, aceastea sunt doar in stadiu de afirmatie.

          Eu am o parere buna despre loganul tau ( nu asta am votat)si nu cred ca "rugina" ne v-a feri masinile noastre, fiecare la timpul lor.
          sigpic #

          Comment


          • Cum zic mereu, sa fie veselie!

            Eu nu-s moderator, asa ca nu ma bag. Sa ia ei ce decizie or vrea.De baut bere impreuna, tot bem.
            _
            B 48 C U P - Ligheanul Agitat

            sigpic

            Comment


            • Exista regulament si sper ca pentru totii, vezi acum statusul meu, il pot modifica ca am dat niste bani.
              sigpic #

              Comment


              • Originally posted by adimrv View Post
                Nu, gresesti, stiu ca Co-organizatorul meu a gresit si daca citea-i mai mult decat ultimele posturi nu mai facea-i o afirmatie care nu are sens....

                Ps. citeste ceva pagini in urma si dupa aceea mai conversam...
                O sa vitriolez pe acest post, dar... asta e... daca tot ne-am propus sa fim corecti pana in maduva oaselor, ma bag si eu in joc.
                Adimrv: eu te-as trimite la niste niste cursuri de gramatica. Asta asa, ca am eu un spirt de observatie mai deosebit. Cum suna asta?
                Si ca sa vorbim si despre reguli: in regulamentul acestui forum, se specifica undeva ca trebuie sa folosesti maxim 3 puncte de suspensie. Tu de ce pui 4 puncte?

                In regulamntul ala pe care l-ai citat, nu specifica nicaieri o sanctiune in caz de nerespectare. Asadar, daca nu s-a sesizat nimeni atunci cand Skandal a intrebat daca mai sunt si alte lucruri care ar trebui discutate si daca putem incepe, nu vad de ce sa mai scormonim acum in cac... rahat.
                sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                Comment


                • Originally posted by adimrv View Post
                  Daca dam ban pentru "user" cara a votat cand avea 148 de posturi in loc de 150 atunci dece are dsign la postul 7 doar 17 poze cand in regulamentul de la primul post scrie clar "20 de poze" eu sincer dupa ce am enumerat mai sus cu 148 nu 150 de posturi l-as descalifica pe domnul dsign conform regulamentului... se pare sau mi se pare ca regulamentul este doar pentru cei ce voteaza numai...nu si pentru participanti la concurs.

                  Ps. Mai ales ca au aceeasi functie/butoane cum are si domnul dsign si Co-organizatorul de la Timisoara B 13 dhp si sa nu mai vorbim de culoarea lor. Asa ca sa fim corecti si conform regulamentului am adus aceste discrepante in vazul dumneavoastra.

                  Ps.2 Acest post Nu este atac la nici o persoana doar un spirit de observatie
                  Nu cred ca este cazul sa-l descalificam, daca el a considerat cele 17 poze sunt suficient de relevante pentru prezentarea detaliata a masinii.
                  sigpicFast&Furious
                  Team CSR
                  Logan Club CLUJ

                  Comment


                  • Afara cu el .......mai e si din comuna dupa tot necazul
                    In viaţă risipim ani, iar la moarte cerşim clipe...
                    sigpic

                    Comment


                    • Penibil , ca de obicei , Adimrv ... ce vina are Dsign daca co-organizatorul tau a luat ban .. daca era destept citea si el primele randuri ale topicului si ca un adevarat exemplu pentru comunitatea lui NU vota ... asta e clar un atac la Dsign ... degeaba afirmi contrariul ...

                      Comment


                      • nu cred ca e probl ca sunt 17 poze.daca erau 4-5 mai ziceam insa asa...ramane la decizia moderatorilor insa nu vred ca are rost sa il descalificam.si eu am pus mai mult de 20 poze si skandal a mai sters(te prind eu si iti iau spritzuitoarele)si nu am fost descalificat.
                        [img]http://www.loganclub.ro/forum/attachment.php?attachmentid=417003&d=1355899108[img]

                        Comment


                        • totusi sa votam masinile nu pozele sau gramatica limbii romane.toti cunoastem masinile fie la propriu sau fie de pe forum.deci sa castige cel mai bun,aranjat,tiganit logan.
                          http://www.loganclub.ro/forum/flr_ul_meu-t22090p6.html

                          Comment


                          • dupa cum spunea viol mai sus, s-a precizat ce sanctiuni se aplica daca nu se respecta o regula.
                            unde nu a precizat sanctiuni pentru o regula, insemna ca se poate incalca.
                            si asa ca un spirit de observatie, co-organizatorul cimişorean a citit primul post cu regulamentul, a fost constient de faptul ca voteaza. pur si simplu nu si-a dat seama ca nu are 150 posturi. omul a recunoscut greseala si asteapta ridicarea banului. asta doar asa ca spirit de observatie in caz ca nu stie unul altul aceste detalii.

                            cat despre ligheanul lui dsign, clar trebe descalificat. dar as putea sa-i indes eu astea 3 poze ca sa fie toata lumea multumita 1, 2, 3. in speranta ca nu apare vre-un spirit de observatie de pe undeva si sa vada ca eu am editat ultima oara acel post
                            Last edited by crististreulea; 22 September 2011, 21:16.
                            Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                            Comment


                            • No sa stii ca d'astia ca tine ne trebe si uitam de tate supararile.

                              Nu-i prins de mine, dar trebe mentionat, "gabriel87" a votat pentru "matheo66c" si a fost sanctionat:
                              Last edited by FastFurious; 22 September 2011, 22:17. Reason: Automerged Doublepost
                              sigpicFast&Furious
                              Team CSR
                              Logan Club CLUJ

                              Comment


                              • Ba, streuleo, esti defect ma!!!! AM ras cu lacrimi!

                                Nu ma gandisem la pozele alea, am uitat de ele :P
                                _
                                B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google