Discutii Campionate Editia 2011

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mario, stai la un loc!
    sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

    Comment


    • Eu am si prelungire de Golf 3, masini straine ce stiti voi, S.F., o sa ma bag si eu, sigur castig.
      4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

      Comment


      • Ma, mai stiti voi Renou' meu? Ala verde, da... Eh, sa stiti ca e un Logan de fapt. Nu'i asa ca nu v'ati dat seama?
        If it ain't broke, don't fix it!

        Comment


        • eu am cel mai "haerodinamic" portbagaj

          Comment


          • stimata audienta cam asa se castiga pe la noi...

            Originally posted by sorin_pss View Post
            Salut XXXXXX
            Loganul meu,PiSSisica verde, a aparut pe prima pagina pe patrutuningpunctro,iar pe loganclub,participa la best level 3,aici [url]http://www.loganclub.ro/forum/campionat_cel_mai_tare_exterior_level_3_editia_201 1-t35251.html%5b/url%5d
            Nu se castiga niciun premiu material,insa vreau sa detronez bucurestiul.Sunt multe favoritisme inspre cei din Bucuresti si vreau sa ma lupt cu ei. Pentru asta,am nevoie de un mic coment si un vot castigator de la tine,asta daca iti place ce am putut schimba la acest logan
            cu respect domnu pss, sunteti un om de onoare !!!!!
            Prostii par conceputi pe cale artificiala, ca sunt multi ai-dracu si n-au nici o boala...

            Comment


            • a si zis , asta daca iti place ce am putut la acest logan.
              este mai mult o publicitate...

              Sorine , da tu nu esti din bucuresti ?

              Comment


              • rusine Dinu Patriciu

                Comment


                • Originally posted by 17PnF View Post
                  stimata audienta cam asa se castiga pe la noi ...

                  Salut XXXXXX
                  Loganul meu,PiSSisica verde, a aparut pe prima pagina pe patrutuningpunctro,iar pe loganclub,participa la best level 3,aici [url]http://www.loganclub.ro/forum/campionat_cel_mai_tare_exterior_level_3_editia_201 1-t35251.html%5b/url%5d
                  Nu se castiga niciun premiu material,insa vreau sa detronez bucurestiul.Sunt multe favoritisme inspre cei din Bucuresti si vreau sa ma lupt cu ei. Pentru asta,am nevoie de un mic coment si un vot castigator de la tine,asta daca iti place ce am putut schimba la acest logan

                  cu respect domnu pss, sunteti un om de onoare !!!!!
                  a mai primit cineva astfel de mesaje ?
                  Last edited by skandal; 25 August 2011, 08:17.

                  Comment


                  • Ar trebui sa iti trimita pm tie cei care au primit astfel de mesaje, asta pentru a nu mediatiza numele lor, pentru a nu le creea probleme. Cert este ca sunt oameni din provincie.

                    Nenea skandal nu cred ca ar fi cauzu sa mai analizezi problema asta... lumea si-a facut o parere deja.
                    Prostii par conceputi pe cale artificiala, ca sunt multi ai-dracu si n-au nici o boala...

                    Comment


                    • treaba asta este cam dezamagitoare pentru oamenii care l-au votat si pentru prietenii loganisti.
                      este doar un concurs nu un conflict cu un anumit grup de persoane

                      Comment


                      • am mai primit sesizari ca se face spam pe pm pentru voturi ... dar nu aveam textul si erau doar niste zvonuri .... cam urata modalitate de a atrage voturi ... mai ales textul ....
                        oricum daca a mai primit cineva ... sa ma anunte ...

                        Comment


                        • eu zic sa inchizi asa si asa sa ramana pana la anul ...e timp un an pentru multi sa vina cu ceva nou ...

                          Din punctul meu de vedere la cea mai tare evacuare a iesit asa cum mi-am dorit : unul dintre cei 2 invatacei sa iasa castigator ...

                          Comment


                          • cum spune si cosmin ar fi ok sa ramana asa cum este acum. la anul in mod sigur nu va mai iesi asa pentru ca sigur se va veni cu un sistem de votare care nu va mai lasa loc la anumite trucuri.

                            nu zic ca nu este real acel mesaj dar si in cazul in care a existat cel ce l-a expediat nu l-a fortat pe respectiv sa il voteze. din cate scrie in mesaj votantul ar fi trebuit sa acorde votul doar daca ii plac modificarile aduse masinii.

                            sunt convins ca multi de pe forum nu au urmarit aceste concursuri si in felul acesta li s-a atras atentia spre respectivele sectiuni din forum.
                            Zilele petrecute la pescuit nu se pun la anii vietii

                            Comment


                            • Razvan, iesi afara! Acum!
                              sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                              Comment


                              • si de ce sa ies ma rog frumos ? daca vrei sa fac asta trebuie sa explici de ce ...
                                Zilele petrecute la pescuit nu se pun la anii vietii

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google