Discutii Campionate Editia 2011

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma nene, daca se poate... Oricum, intr-o competitie este important sa participi si sa aduni experienta. Apoi, cu rabdare si talent ajungi sa castigi.

    Daca nu ai rabdare si nici talent, faci circ.
    _
    B 48 C U P - Ligheanul Agitat

    sigpic

    Comment


    • Banuiesc ca nu merge nici daca ai talent sa faci circ, nu?
      sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

      Comment


      • o intrebare dsign... cine a murit de foame la Bemo?

        Comment


        • fitzosii au murit de foame la Bemo ..dar cred ca ar fi mai bine sa nu dezvoltam subiectul ..este putin cam delicat
          Last edited by cos_min_i; 26 August 2011, 12:02.

          Comment


          • In general, cine are talent, e pe treaba lui. Vorbim de talent adevarat, nu de "talent da jmecher"

            @piersicuts, fara suparare, stai jos ca e mai bine.
            _
            B 48 C U P - Ligheanul Agitat

            sigpic

            Comment


            • ai facut o afirmatie jenanta dsign sa stii.... nu cred ca e frumos sa spui asa ceva .. eu zic sa nu uitam de unde am pecat toti!!!

              eu stau de mult jos domnu... nu ti-am zis nimic.. eram si eu doar curios;)

              Comment


              • Atunci ma scuzati bre, nea Florine, nu vrui sa jignesc.

                Iti zic eu, e mai bine sa NU stii anumite lucruri, concentreaza-te pe lucrurile alea bune, alea constructive, ca ai o viata intreaga inainte. Batranii ca noi au metehnele lor. Iti zice unchiu´dizain ca e mai sanatos asa.
                _
                B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                sigpic

                Comment


                • Daaa... asa e ,nu stiu.. tocmai d-aia nu am vrut sa mai continui pe chestia aia.. ca nu stiu nimic.. doar ca ti-am atras atentia sa vezi ca si tu uneori ai scaparile tale.. fiecare le avem... iti aduci aminte ce am facut si eu la inceputul concursului?? Uite-ma ce linistit sunt... am stat si m-am gandit ca nu are rost. off: care mai vrea bere si popcorn?)

                  Comment


                  • Daca erau clonele din "ferma" mea...eram banat de foarte mult timp )

                    Clonele au fost facut de cei care au vrut sa dea "o mana de ajutor", am mentionat ca nu merg pe regula "te votez,voteaza-ma"!!
                    Daca nu reactionez nu inseamna ca nu stiu.
                    Dar cu o lume asa larga,te pierzi cand vezi totul ingust.

                    Dar s-a depasit limita bunului simt,cert este ca sunt FOARTE MULTI care nu stiu sa piarda, sau sa respecte.

                    p.s.

                    Ahh....am terminat toata berea si popcornu'!!

                    Originally posted by cos_min_i View Post
                    Din cate stiu ultima data tu aveai 5 banati(Ar trebui sa dovedesti tu ca cei 5 nu au fost clonele tale) si PSS 4 ... e cam ciudat totusi ca de tine nu s-a luat nimeni sau ai avut talentul sa musamalizezi toata treaba ...

                    Nu am nici timpul nici nimic de castigat daca te-as lua la puricat sa ma conving daca spui adevarul...

                    Nu m-am luat strict de tine ..m-am luat in general de level 3
                    sherlock holmes ori nu se agita,ori iti da o medalie.
                    Last edited by matheo66c; 26 August 2011, 12:31. Reason: Automerged Doublepost
                    sigpic
                    "BRABUS" STYLE

                    Comment


                    • Uite dusmanu' ce ma supara.. hai matheo ca si tu ai avut cativa care si-au facut cont special sa te voteze.. de ce esti.... din Bucuresti?

                      off: cu toate ca imi esti dusman iti dau eu si bere si popcorn ca m-am aprovizionat si pentru best logan club car

                      Comment


                      • Matheo da o fuga la berarie si fa provizii mari ca o sa ai nevoie pentru ce urmeaza..........................
                        Vin si eu la bere ma primiti?
                        sigpicFast&Furious
                        Team CSR
                        Logan Club CLUJ

                        Comment


                        • Originally posted by maestrupiersic View Post
                          Uite dusmanu' ce ma supara.. hai matheo ca si tu ai avut cativa care si-au facut cont special sa te voteze.. de ce esti.... din Bucuresti?

                          off: cu toate ca imi esti dusman iti dau eu si bere si popcorn ca m-am aprovizionat si pentru best logan club car
                          Se se aduca dovezi ca i-am influentat in aceste actiuni.

                          Ne largim si noi modul de vizualzare? sau macar sa crestem?


                          Urmeaza procesul etapei ???
                          Last edited by matheo66c; 26 August 2011, 12:37.
                          sigpic
                          "BRABUS" STYLE

                          Comment


                          • @Fast

                            Te primesc eu dar nu te baza pe ce contine sticla de bere ....(joke)
                            9! 9! 9!
                            sigpic

                            Comment


                            • Prefer sticlele pe care eu le deschid primul si berea sa fie Corona sau Stela.
                              sigpicFast&Furious
                              Team CSR
                              Logan Club CLUJ

                              Comment


                              • nu am timp sa ma agit sa arunc un ochi in ferma ...am vrut sa vad altceva ...
                                Last edited by cos_min_i; 26 August 2011, 12:57.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google