Discutii Campionate Editia 2011

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pentru ca vor exploda bombele, si nu cred ca vrei sa fii prin preajma.
    sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

    Comment


    • Originally posted by razvan05 View Post
      [...] cel ce l-a expediat nu l-a fortat pe respectiv sa il voteze. [...]
      sunt convins ca multi de pe forum nu au urmarit aceste concursuri si in felul acesta li s-a atras atentia spre respectivele sectiuni din forum.
      Asa se intampla si in campaniile electorale. Vine partidu', iti da o galeata si'un kil de zahar, ca deh, poate tu nu stii ca's alegeri... vrea doar sa'ti deschida ochii. Jenant!
      If it ain't broke, don't fix it!

      Comment


      • Sicer, sunt absolut dezgustat, asa ceva nu imi inchipuiam.

        @razvan, simplul fapt ca s-a recurs la aceasta modalitate, plus modul de exprimare face din acest gest unul extraordinar de urat.

        Asa ca trebuia sa intelegi din prima subtilitatea mesajului lui Vitriol. Daca nu ai inteles, iti zic eu : gura mica si vezi-ti de ale tale, nu-i mai tine pe altii in brate ca s-ar putea sa te faci de ras. Moderatorii vor avea grija, nu trebuie sa le spui tu ce sa faca.
        _
        B 48 C U P - Ligheanul Agitat

        sigpic

        Comment


        • Fratilor fiti realisti si treziti-va la realitate, in fiecare an in perioada concursului unii concurenti (marea majoritate)au trimis mesaje asemanatoare pe messenger la lista de prieteni.Chiar sunteti naivi si nu recunoasteti asta???
          sigpicFast&Furious
          Team CSR
          Logan Club CLUJ

          Comment


          • FastFurios fiecare intelege ce vrea din mesaju ala... fiecare viziunea lui de profesor, capitan de vapor, macanic, doctor, avocat, politist... e liber sa inteleaga ce vrea si ce nu vrea.

            ps: citeste replica lui vitriol
            Prostii par conceputi pe cale artificiala, ca sunt multi ai-dracu si n-au nici o boala...

            Comment


            • Eu anul asta nu am trimis nimic pe messenger, pe pm, etc. Am facut un anunt pe topicul meu, si atat. Nu am pretentia ca ceilalti sa faca la fel, ba foarte bine, sa trimita mesaje, dar nu in HALUL asta. Continutul este cel putin strigator la cer.
              _
              B 48 C U P - Ligheanul Agitat

              sigpic

              Comment


              • offf...unde s-a ajung.... cata "dusmanie" , parca n-am fi toti un club ... cu care sa ne mandrim cu masinutele noastre....
                sigpic
                Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

                Comment


                • Originally posted by FastFurious View Post
                  Fratilor fiti realisti si treziti-va la realitate, in fiecare an in perioada concursului unii concurenti (marea majoritate)au trimis mesaje asemanatoare pe messenger la lista de prieteni.Chiar sunteti naivi si nu recunoasteti asta???
                  O tu Radule , n`ai avut destui prieteni in lista care sa te voteze ?

                  Originally posted by dsign View Post
                  Eu anul asta nu am trimis nimic pe messenger, pe pm, etc. Am facut un anunt pe topicul meu, si atat. Nu am pretentia ca ceilalti sa faca la fel, ba foarte bine, sa trimita mesaje, dar nu in HALUL asta. Continutul este cel putin strigator la cer.
                  lasa bre gargara , mai aveam umpic si iti dadeam ignore de la atatea mesaje

                  Comment


                  • Cata io nu am participat nici anul trecut,asa ca nici prietenii nici "dusmanii" nu or putat sa-si exprime votul.
                    Lasa ca particip acuma la Best Logan si sa vad acuma ce prieteni am.
                    Last edited by FastFurious; 25 August 2011, 13:00.
                    sigpicFast&Furious
                    Team CSR
                    Logan Club CLUJ

                    Comment


                    • pai pe prietenie se bazeaza voturile ??? Aici e problema ... nu pe prietenie ar trebui sa se bazeze ci pe produs ...

                      Comment


                      • Treaba asta cu voturile e ca la Eurovision
                        In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                        Comment


                        • pentru mine nu este o crima ca iti faci reclama la masina si inviti lumea sa te voteze, asta inseamna ca tratezi concursul cu seriozitate si iti place sa te implici dar de la asta pana la "vreau sa detronez bucurestiul.Sunt multe favoritisme inspre cei din Bucuresti si vreau sa ma lupt cu ei" este o cale de vreo 7 ani, cei de acasa.

                          Comment


                          • Rusinoasa remarca, pe cuvant, insa cred ca rezolvarea se va face intern, intre baietii din LCB.

                            Comment


                            • Sa vedem ce spune si Sorin. Cred un post al sau ar fi binevenit pt a clarifica lucrurile.
                              9! 9! 9!
                              sigpic

                              Comment


                              • totul a inceput in momentul in care skandal m-a acuzat indirect de faptul ca am o legatura cu un user nou venit pe forum, care a avut intentia de a vota. Desi am stat de vorba la telefon si am lamurit lucrurile, l-am rugat sa stearga acele insinuari si sa lasam sa continue concursul. Nu a vrut asta, drept pentru care am cerut sa ies din concurs pentru ca nu doresc sa fiu tarat in astfel de probleme. Skandal nu a dorit acest lucru , fapt pentru care am inteles ca nu vrea sa fie moderator in aceasta sectiune, ci organizator de Bucuresti. Am oferit votul meu lui Matheo, nu pentru ca el a muncit mai mult la masina, nu pentru ca el a patimit mai mult decat mine, ci pentru ca mi-am recunoscut "infrangerea" si am renuntat sa mai fiu partas la ceea ce a vrut sa faca supermoderatorulorganizator. Toate pm-urile si posturile celor care ,intrun fel ma sustineau sau vedeau neregulile, erau dur apostrofate de cel ce trebuia sa modereze acest concurs, vezi cartonasele rosii si mesajele date de skandal. Atunci cand sustinatorii lui Matheo erau mai virulenti , moderatorul nu vroia sa vada aceste lucruri, ceea ce m-a facut sa ma simt umilit si nedreptatit. Cand am spus ca vreau sa inving Bucurestiul, nu am vrut sa jignesc prietenii, ci am vrut sa ma lupt cu cei care moderau si inchideau ochii la nereguli. Cum e posibil ca supermoderatorulorganizator sa voteze, ba mai mult, sa voteze ascuns? Ce inseamna asta? Daca esti arbitru intro confruntare, nu ai cum sa fii partinitor. Nu inteleg cum un moderator este si organizator si sa-i mai si ceri sa fie echidistant??????????? Nu e posibil ca 3 super moderatori din Bucuresti sa voteze . De ce a cerut super moderatorul la inceput de concurs, un minim de regula - votare cu justificare, dupa care nu se mai tine cont, ca cei care votau pe banda rulanta cu Matheo nu isi justificase acel vot, chiar si cu "d-aia, ca asa vreau eu" . De ce apare inca un supermoderator de Bucuresti,pe parcursul concursului si impune noi reguli? Poate, poate castiga Bucurestiul tot?
                                Imi pare rau ca s-a ajuns aici, imi pare rau pentru toti cei care ma cunosc. SINGURUL VINOVAT este SUPERMODERATORULORGANIZATOR.
                                Ma astept sa fiu banat entru ca mi-am permis sa ma iau de SKANDAL in mod public, insa eram dator cu o explicatie. Am vrut sa infrunt moderarea lui, nu pe Matheo, pe care-l respect, de-altfel. Pacat ca sunt atat de virulenti si pormiti impotriva mea necunoscatoriii, cei care se plimba cu tati cu masina sau cei ce-si pun odorizante la oglinda pe post de tuninG.
                                Imi cer PUBLIC scuze fata de cei pe care i-am dezamagit, insa degetele mele cu care am scris pe forum au fost inveninate din cauza ca Skandal a fost partinitor.
                                p.s. Este singura mea replica referitoare la aceasta situatie penibila

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google