Discutii Campionate Editia 2011

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • eu zic sa dati premiul deja ...

    Comment


    • Eu zic ca ar fi cazul sa mai lasati mistourile si sa veniti cu propuneri concrete, nu numai cu dume si impresii.
      sigpicFast&Furious
      Team CSR
      Logan Club CLUJ

      Comment


      • hai sa fim seriosi si realisti ...

        Cu ce reguli sa mai venim? ... inscrisi avem ,reguli de baza avem ... ce mai vrei comisie de evaluare? de o comisie mai buna decat parerea forumului( in care nu se accepta vot de la oricine) nu cred ca este nevoie ...
        Last edited by cos_min_i; 29 August 2011, 08:57.

        Comment


        • Nu cer reguli speciale, ma refeream doar la ceva inbunatatiri ca sa eliminam discutiile fara rost si posibilitatile de frauda.
          sigpicFast&Furious
          Team CSR
          Logan Club CLUJ

          Comment


          • pai frauda nu mai poti face ... ca doar nu esti nebun sa-ti faci clona sa faci numarul de posturi in cateva zile pentru 1 vot ... si nici daca spargi parole nu poti vota in numele altei persoane ca userul se prinde si face scandal "eu nu vroiam sa votez cu ala"

            Alte discutii nu cred ca au de ce sa fie ... sa renunti la PM-uri cum zicea ...??? Pentru ce ? E un fel de campanie electorala ,desi sunt 100% convins ca nu va recurge nimeni la aceasta metoda dupa circul creat ...

            Comment


            • Pana la urma cand incepe concursul?

              Comment


              • Originally posted by bitza_bik View Post
                as mai avea o propunere:cine apare cu prezentari de genul:asta e masina ,toata lumea o stie de la my ride ,sa fie exclusi.se numeste lipsa de respect in primul rand pt proprietar ,pt munca depusa la aceea masina,cat si pentru cei ce urmaresc.pentru a vota o masina nu trebuie sa alergam pe forum sa studiem.sa facem un fel de....C.V.asta inseamna respect,educatie,bun simt.
                Subscriu la ce a zis bitza_bik.
                sigpic
                https://www.facebook.com/ornamentegradinacraiova/
                http://www.loganclub.ro/forum/my_rid...0.html?t=32360

                Comment


                • Ca mi s-a cerut parerea:

                  1. Sistemul de votare sa fie ca pana acum, prezentare/inscriere timp de 2 saptamani, dupa care se da drumul la vot.
                  2. Voteaza cine are mai mult de 100 posturi (data inscrierii nu conteaza). Un numar de 100 posturi este suficient pentru un user care se considera un membrru al acestei comunitati. Data nu conteaza pentru ca avem membrii ca HMV care sunt inscrisi pe forum de putin timp, insa sunt activi pe la intalniri, evenimente, etc.

                  3. Candidatii sa-si prezinte lucrarile in detaliu, nu ca pana acum : "asta e troaca, no comment, vedeti poze". Nu tata, spune acolo in cateva cuvinte ce ai facut. Pe mine unul ma intereseaza mai mult modificarile si imbunatatirlie tehnice si practice, asa ca atunci cand votez, urmaresc astfel de criterii. Daca tu nu-mi spui ce ai facut acolo, e posibil sa nu vad in poze si sa nu te votez...
                  _
                  B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                  sigpic

                  Comment


                  • Chiar vroiam sa punctez asta. Cand se inscrie, concurentul sa faca o prezentare succinta a masinii. Sa nu stau sa alerg pe la my ride sa vad ce a modificat si sa citesc 100 de pagini din care conteaza maxim 5.
                    sigpic

                    Comment


                    • Si inca ceva.. sa se puna poze cu masina in care sa se vada bine bine.. fara sa fie modificata(poza), sau sa apara alaturi de alte masini.. etc.

                      Comment


                      • Hai ca la poze n-avem ce discuta, in general masinile bine lucrate au si un set de poze reprezentative. Asa ca la poze nu e cazul de discutii

                        Pardon, limuzina mea nu are poze... Caut pozar, toti pozarii sa vie la mine in curte sa traga 2-3 shot-uri.
                        Last edited by dsign; 29 August 2011, 15:06. Reason: Automerged Doublepost
                        _
                        B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                        sigpic

                        Comment


                        • Dsign cauta pozar si nu gaseste, dsign cauta pozar si nu gaseste , toti pozarii sa apeleze la limuzina lui

                          On: Esti sigur dsign? Sunt participanti noi(cred).. e bine sa spui de la inceput. Pai nu??Pai da..

                          Comment


                          • Pai da, asa e... Corect, n-am gandit-o pe toata. Deci regula, pozele sa fie de calitate si la obiect.
                            _
                            B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                            sigpic

                            Comment


                            • Frate va bateti atata capu` de zici se castiga cine stie ce premiu de milioane de euro.

                              Da-ti drumu la concurs si cine se supara si nu stie sa piarda asta e data viitoare nu mai participa.
                              sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

                              Comment


                              • bine punctat....
                                sigpic
                                "BRABUS" STYLE

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google