Discutii Campionate Editia 2011

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • @hmv, ia exempklul lui eu4yas. la felul cum a votat.

    Mi s-a parut ca este cel mai argumentat vot. De discutat despre modificari, se poate face pe topicul fiecaruia, lista completa in topicul de concurs, asa ca ... da-i sandale la vot
    _
    B 48 C U P - Ligheanul Agitat

    sigpic

    Comment


    • Acum fie vorba intre noi, nu vad cum ai putea sa-ti argumentezi gusturile. Eventual poti aprecia munca depusa pentru realizarea "operei", dar sa argumentezi infuentele socio-culturale care au dus la formarea opiniei tale personale... e o munca destul de laborioasa.
      sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

      Comment


      • Deci noi cu cine votam ma?
        If it ain't broke, don't fix it!

        Comment


        • Nu stiu despre tine, dar eu voi vota cu ala care merita sa castige.
          sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

          Comment


          • Originally posted by darksid3 View Post
            Tinand cont ca are totusi, o functie, chiar daca ii mai lipseau 3 posturi in momentul votarii si nu a respectat criteriile, se lasa cu o sanctionare verbala si anularea votului.

            Nu vreau sa se considere partinire (si nici nu e) dar cred ca orice om rational este de acord cu mine.
            Scuze dar nu se vede ca s-a aplicat regulamentul, nu este banat si de la ora 12:43 pana acum trecut ceva vreme:

            Last edited by FastFurious; 16 September 2011, 15:15.
            sigpicFast&Furious
            Team CSR
            Logan Club CLUJ

            Comment


            • "Sanctionare verbala". Daca vreti sa-i dam BAN, ii dam. Alegerea voastra!
              In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

              Comment


              • Regulile sunt facute sa se aplice sau sa fie incalcate?Ce are in plus fata de ceilalti?
                "Deem" - poate fi si american ca tot regulilor astea trebuie sa se supuna, doar nu om face altele pentru el.(http://www.loganclub.ro/forum/member.php?u=37183)
                Asa ca..............
                sigpicFast&Furious
                Team CSR
                Logan Club CLUJ

                Comment


                • Daca nu se da BAN definitiv n-are rost mai ales ca are functie... dar regulamentul trebuie respectat....

                  Comment


                  • Avand in vedere ca este co-organizator, ar trebui lasat sa-i faca treaba (iar asta include si activitate pe forum).

                    L.E. Regula e regula, dar noi suntem oameni rationali, nu niste masini care executa un program...
                    Last edited by vitriol; 16 September 2011, 15:31.
                    sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                    Comment


                    • Pai ori suntem corecti ori nu mai suntem.
                      sigpicFast&Furious
                      Team CSR
                      Logan Club CLUJ

                      Comment


                      • consider ca se poate face diferenta intre un user facut la misto si un user cu o oarecare functie in spate.

                        daca suntem nazisti nu intelegem si ii dam ban. parerea mea este sa nu i se dea ban.
                        doar vot anulat pentru ca nu a citit regumamentul

                        Comment


                        • I s-a dat BAN!
                          In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                          Comment


                          • Originally posted by alessandro View Post
                            consider ca se poate face diferenta intre un user facut la misto si un user cu o oarecare functie in spate.

                            daca suntem nazisti nu intelegem si ii dam ban. parerea mea este sa nu i se dea ban.
                            doar vot anulat pentru ca nu a citit regumamentul
                            Parerea mea ca regulile sunt egale pentru toata lumea.
                            Am uitat ca noi traim in Romania si suntem obisnuiti sa gasim portite la toate.
                            sigpicFast&Furious
                            Team CSR
                            Logan Club CLUJ

                            Comment


                            • ai si tu dreptatea ta. e bun si banul pana la urma. clar cel mai amuzant concurs de pana acum.

                              Comment


                              • "Deem" - poate fi si american ca tot regulilor astea trebuie sa se supuna, doar nu om face altele pentru el.(http://www.loganclub.ro/forum/member.php?u=37183)

                                Are vre-un privilegiu???
                                sigpicFast&Furious
                                Team CSR
                                Logan Club CLUJ

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google