Discutii Campionate Editia 2011

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bun, sunt de acord cu BAN pt acei useri care voteaza fara sa citeasca primul post cu atentie, insa propun sa li se ridice sanctiunea dupa terminarea votarii.

    Deocamdata votarea decurge lin, fara probleme, zic eu. Asta nu e bine, ramanem cu pop-corn si bere pe stoc
    _
    B 48 C U P - Ligheanul Agitat

    sigpic

    Comment


    • Sunt in concediu, ma primiti cu voi la bere?
      sigpicFast&Furious
      Team CSR
      Logan Club CLUJ

      Comment


      • Rezolvat!!!
        _
        B 48 C U P - Ligheanul Agitat

        sigpic

        Comment


        • BAN-ul dureaza doua saptamani, incepand de azi. Cei cu 0 (zero) posturi si vot, primesc BAN permanent intrucat se considera clona.
          In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

          Comment


          • Originally posted by Niki B View Post
            Ciudat, "castigatorul" Level 3 sa nu participe...
            castigatorul lvl.3 momentan este in spital cu probleme de sanatate. azi a fost operat si toate sunt bune pana acum.
            cred ca asta justifica absenta lui de la acest concurs
            Zilele petrecute la pescuit nu se pun la anii vietii

            Comment


            • Din pacate inca un vot anulat, "unzomby" a votat la mine desi are doar 140 poaturi:
              sigpicFast&Furious
              Team CSR
              Logan Club CLUJ

              Comment


              • Originally posted by dsign View Post
                Domnule, mersi pentru atentionare, nu am timp sa fac pe jandarmul, insa imi doresc ca aceasta sa fie o competitie corecta, mai ales pentru faptul ca nu primim nici un premiu (fizic vorbind)

                Asadar, rog pe cei care au timp sa anunte orice abatere, iar moderatorii vor avea grija sa faca ceea ce trebuie.


                In alta ordine de idei, ma asteptam ca batalia crunta sa fie intre Bik, Radu si Marbusica... Nu inteleg ce se intampla de sunt acolo la varf. In fine, pana acum voturile au fost bine argumentate, ceea ce ma bucura.
                multam de apreciere dani.e abia inceputul.se mai pot schimba multe.oricum stiu eu ca tu ai familie mare care te voteaza ) glumeam
                leget de vot rog pe cei care voteaza sa fie mai atenti.radu esti radaru nostru.la fel si skandal.
                [img]http://www.loganclub.ro/forum/attachment.php?attachmentid=417003&d=1355899108[img]

                Comment


                • putea sa mai faca si el 10 posturi undeva .. dar daca ne ia peste picior si ignora un anunt scris mare cu rosu ... atunci ban cu toata stima !

                  Comment


                  • "damian888" a votat cu numai 37 posturi pentru "matheo66c", din pacate votul trebuie anulat:


                    Originally posted by razvan05 View Post
                    castigatorul lvl.3 momentan este in spital cu probleme de sanatate. azi a fost operat si toate sunt bune pana acum.
                    cred ca asta justifica absenta lui de la acest concurs
                    Din partea mea transmite-i :"Multa sanatate !!!"
                    Il astept cu nerabdare sa ne intalnim la alte show-uri.
                    Last edited by FastFurious; 13 September 2011, 21:11. Reason: Automerged Doublepost
                    sigpicFast&Furious
                    Team CSR
                    Logan Club CLUJ

                    Comment


                    • bravo soacro(radu)esti cu ochii pe astia mici.sincer nu cred ca e vina participantilor ci a celor ce nu citesc sau a celor carora le arde de carcota.
                      [img]http://www.loganclub.ro/forum/attachment.php?attachmentid=417003&d=1355899108[img]

                      Comment


                      • Atentie raman doar 18 voturi la "matheo66c" dupa anularea ultimului nu 19 cum apare acum:http://www.loganclub.ro/forum/poll.p...lts&pollid=427

                        S-a corectat intre timp, este ok acum.

                        Originally posted by bitza_bik View Post
                        bravo soacro(radu)esti cu ochii pe astia mici.sincer nu cred ca e vina participantilor ci a celor ce nu citesc sau a celor carora le arde de carcota.
                        Cei care au ceva posturi sunt neatenti si nu citesc regulamentul,...............dar cei care au 0 sau 1 post???

                        Uite aici exemple:
                        "Deem"-1 post,
                        "plushu"-0 posturi,
                        "adrian123456"-0 posturi
                        Last edited by FastFurious; 13 September 2011, 21:31. Reason: Automerged Doublepost
                        sigpicFast&Furious
                        Team CSR
                        Logan Club CLUJ

                        Comment


                        • Fast..stai cu luneta pe ei,bun asa
                          sigpic
                          "BRABUS" STYLE

                          Comment


                          • La urma la cine trimit factura?
                            sigpicFast&Furious
                            Team CSR
                            Logan Club CLUJ

                            Comment


                            • vin berile la tine
                              sigpic
                              "BRABUS" STYLE

                              Comment


                              • "MihaiVN" cu doar 35 posturi a votat la mine, rog sa se anuleze votul:http://www.loganclub.ro/forum/member.php?u=28728
                                sigpicFast&Furious
                                Team CSR
                                Logan Club CLUJ

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google