Discutii Campionate Editia 2011

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by skandal View Post
    eu am rugat 2 membrii cu experienta sa dea cu parerea ....
    este vorba de postul 583.
    cu riscul de a deranja vreau sa spun ca un forumist ca mine cand a venit cu o idee mi s-a raspuns in felul de mai sus. deci colegul cu mai putin de 100 de posturi chiar nu ar fi fost luat in seama.
    si consider ca nu am jignit pe nimeni spunand asta.
    Zilele petrecute la pescuit nu se pun la anii vietii

    Comment


    • Originally posted by razvan05 View Post
      este vorba de postul 583.
      cu riscul de a deranja vreau sa spun ca un forumist ca mine cand a venit cu o idee mi s-a raspuns in felul de mai sus. deci colegul cu mai putin de 100 de posturi chiar nu ar fi fost luat in seama.
      si consider ca nu am jignit pe nimeni spunand asta.
      nu cumva suntem aiurea?mai sunt si membri noi sau care doar citesc si invata....!eu am doar sigla cu LOGAN CLUB pe luneta la MCV! te rog sa nu intram in polemica!

      Comment


      • nu am de gand sa intru in conflict cu nimeni. doar ca imi doresc sa se desfasoare in bune conditii concursul si sa fie toata lumea multumita la final
        Zilele petrecute la pescuit nu se pun la anii vietii

        Comment


        • Originally posted by ghiaurul View Post
          pai astfel dau si eu din gura si fac 100 de posturi, certati-ma!
          N-ai cum daca primesti reporturi. Trebuie sa faci 100 de posturi ok, nu alandala.
          4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

          Comment


          • si eu vreau sa votez fara sa se simta nimeni jignit! respect conditiile impuse ! te-a durut ceva?

            Comment


            • @Ghiaurul: vezi ca pentru a putea vota, trebuie sa ai 150 de posturi, nu 100.
              sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

              Comment


              • ok , vorbim toata noaptea! mai bine veneam la o saminta la kiss!

                Comment


                • Daca mai prind offtopic, aveti BAN. Fara suparare!
                  In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                  Comment


                  • ar fii cea mai buna soltie.de doua zile nu a zis nimeni nimic aici si nimeni nu s-a alarmat ca nu are posturi suficiente si de cateva ore tot citesc o lalaiala fara nici un rost si vad cum apar aceeasi carcotasi.s-a discutat si s-a propus.
                    bafta participantilor
                    Last edited by darksid3; 2 September 2011, 00:05.
                    [img]http://www.loganclub.ro/forum/attachment.php?attachmentid=417003&d=1355899108[img]

                    Comment


                    • cum s-a zis ... bafta participantilor! si sa crestem odata cu tara!

                      Comment


                      • Bafta tuturor concurentilor!!!
                        Cea mai frumoasa masina sa castige !!!
                        sigpicFast&Furious
                        Team CSR
                        Logan Club CLUJ

                        Comment


                        • Intr-un final am intrat si eu in joc, desi nu am reusit sa fac niste poze profi cu masina in ultimele zile.

                          Sa fie veselie
                          _
                          B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                          sigpic

                          Comment


                          • bafta tuturor!!!!!!! semintele si berea sunt deja achizitionate )

                            ps. Dsign...daca n-are cine sa-ti faca poze.........call me( asta daca-ti place ce incerc sa fac eu )
                            sigpic

                            Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                            Comment


                            • Unchiu .. deja din partea mea ai trei puncte penalizare, daca ma iei cu d-astea de adormit copii de 16 ani
                              C-o fi, c-o patii... nu ma interesecteaza .. trebuia sa-ti faci poze profi .

                              Sa curga bereeeaaa!!!!

                              Comment


                              • dupa cum zice toata lumea, urez si eu bafta participantilor la concursul curent sper sa nu mai existe clonele din Star Wars si discutile aferente )


                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google