Discutii Campionate Editia 2011

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • factura la propritar.radu eu chiar nu am nici o vina .stii ca nu sunt in tara si nici nu imi permite prea mult netu sa fac prostii.si cine ma cunoaste poa sa spuna ca nu imi plac tehnicile astea.sigur poate sa fie cineva care nu are ce face acasa.
    [img]http://www.loganclub.ro/forum/attachment.php?attachmentid=417003&d=1355899108[img]

    Comment


    • Originally posted by matheo66c View Post
      vin berile la tine
      Inca nu am vazut factura in beri, probabil asta o sa fie prima.
      sigpicFast&Furious
      Team CSR
      Logan Club CLUJ

      Comment


      • matheo nu trimiti cateva beri prin curier?iti trimit si eu ceva caldura ca nu sunt decat 40 grade
        [img]http://www.loganclub.ro/forum/attachment.php?attachmentid=417003&d=1355899108[img]

        Comment


        • Originally posted by bitza_bik View Post
          factura la propritar.radu eu chiar nu am nici o vina .stii ca nu sunt in tara si nici nu imi permite prea mult netu sa fac prostii.si cine ma cunoaste poa sa spuna ca nu imi plac tehnicile astea.sigur poate sa fie cineva care nu are ce face acasa.
          Stai linistit, nici prin gand nu mia trecut ca ai vreo vina.

          Atentie.
          "Tudor" sustine ca a votat low-ul dar votul lui nu apare:
          matheo66c ( Bucuresti/Ilfov )
          Alex_MIU, B-74-VAN, bitza_bik, Carmelo, catalin90, CataLiNNN, chelull, CRISTYpuff, damian888, DeLuXe, Dragman, dsign, felye, florin_dnf, jelly, kolaka, KoolBody, Logan 4 ever, maestrupiersic, mcnalex, on1x1, razvan05, samy0388, sli_waz
          21

          Rog sa se verifice si sa se corecteze.

          Sunt aici................Inca un vot care trebuie anulat "rob3rttt " cu numai 9 posturi a votat pentru "matheo66c":


          "stefansti " a votat la "disign" si are numai 0(zero)posturi, deci votul trebuie anulat:


          "vaillant_11" cu numai 4 posturi , a votat pentru "florin_dnf", deci votul trebuie anulat:
          Last edited by FastFurious; 14 September 2011, 18:12. Reason: Automerged Doublepost
          sigpicFast&Furious
          Team CSR
          Logan Club CLUJ

          Comment


          • Slaba participare la vot, se pare ca s-a scarbit lumea de votat, dar tot am mai prins 3 care nu aveau drept de vot.
            sigpicFast&Furious
            Team CSR
            Logan Club CLUJ

            Comment


            • f bine... eu chiar ma bucur ca esti cu ocheanul pe ei.

              De asemenea, nu am nici o legatura cu cei care au 0 posturi si voteaza la mine.
              _
              B 48 C U P - Ligheanul Agitat

              sigpic

              Comment


              • Sunt convins ca nici unul din noi cei 5 participanti nu se ocupa cu gainarii.
                sigpicFast&Furious
                Team CSR
                Logan Club CLUJ

                Comment


                • De parca te-ar crede cineva pe tine unchiule dizain!

                  On:Cresteti repede... incet si sigur)

                  Comment


                  • acest concurs pana la urma se dovedeste a fi o vanatoare de useri neseriosi , care nu se obosesc macar sa citeasca O REGULA SIMPLA !
                    cu parere de rau pentru participanti ...

                    Comment


                    • radu te mai tin ochii?stai linistit cu participarea la vot..e devreme.sunt multi din cei prezenti zii de zii care inca nu sunt hotarati.
                      dsign stiu sigur ca tu ai facut clona...la loganu de cupa.
                      [img]http://www.loganclub.ro/forum/attachment.php?attachmentid=417003&d=1355899108[img]

                      Comment


                      • Originally posted by skandal View Post
                        acest concurs pana la urma se dovedeste a fi o vanatoare de useri neseriosi , care nu se obosesc macar sa citeasca O REGULA SIMPLA !
                        cu parere de rau pentru participanti ...
                        Daca vreti sau daca deranjez eu ma pot oprii in ori ce moment, puteti sa-mi ziceti dor si eu nu mai urmaresc nimic.
                        sigpicFast&Furious
                        Team CSR
                        Logan Club CLUJ

                        Comment


                        • nu era vorba de tine fast ... toata nebunia in sine cu votantii care nu sunt atenti la o singura cerinta ... este vorba de ceva organizat si cerintele ca sa intri in joc ... si replica userului prin neatentie si bataie de joc ...

                          Comment


                          • radule, faci treaba buna
                            _
                            B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by dsign View Post
                              radule, faci treaba buna
                              ........................si cineva rade, stiu si asta.
                              sigpicFast&Furious
                              Team CSR
                              Logan Club CLUJ

                              Comment


                              • eu am primit un cartonas galben pentru offtopic. sa zicem ca poate, poate era indreptatit darkside. oricum succes participantilor. scriu aici ce am scris acolo: masina lui Dsign este reprezentativa pentru club, avand toate modificarile posibile (interior, exterior, frane, motor, suspensii, jante, scaune rally, lede peste tot....intarituri din-alea intre amortizoare. poate ca nu este un ideal pentru oricine (unora le place show, sau bari lungi si vopsea smechera). sa zicem ca imi sustin votul din plin, si sper ca nu se supara pe mine ceilalti participanti. cu unii am votat la campionatele de anul acesta, cu altii anul trecut...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google