Discutii Campionate Editia 2011

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pai daca nu intelege limba romana.. probabil ca d-aia a votat. Oricum regulamentul este regulament!
    Last edited by maestrupiersic; 16 September 2011, 15:40.

    Comment


    • pai de aia am postat acolo , sa i se anuleze votul .Daca e cretin si nu stie romaneste asta e .
      Poate daca stia romaneste avea bunul simt sa citeasca .Votul oricum e anulat,asa ca nu va mai agitati atat
      Last edited by Cristi_Xp; 16 September 2011, 15:42.
      Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

      Comment


      • Zici ca este "battlefield",martiri peste tot .

        Lunetistii folosesc 9mm?
        #
        Fast,faci bine ce faci..nu te mai scuza
        Last edited by matheo66c; 16 September 2011, 15:42.
        sigpic
        "BRABUS" STYLE

        Comment


        • Acesta este ultimul post al meu aici referitor la userii cu drept de vot si ultima data cand mai urmaresc voturile in acest concurs.
          Dupa cate se vede cu ce am facut pana acum, am deranjat foarte mult si m-am hotarat sa nu mai deranjez pe nimeni.
          Nu are rost, la noi nimic nu poate sa fie cinstit si onest, trebuie sa se gaseasca persoane care se abat de la reguli si care sa strice buna desfasurare a lucrurilor.
          Bafta tuturor concurentilor!!!
          sigpicFast&Furious
          Team CSR
          Logan Club CLUJ

          Comment


          • Bai, ce dreacu ma. Avea baiatul 148 de posturi, las-o naiba. Orice valoare trebuie tolerata cu + sau -.

            Stati acum sa-i dati ban pt 2 posturi? Si uite ca deja le facuse, deci in dreptul lui scrie 150.
            9! 9! 9!
            sigpic

            Comment


            • Simplu, trebuia sa aiba 150 posturi la momentul votului.
              Last edited by FastFurious; 16 September 2011, 15:51.
              sigpicFast&Furious
              Team CSR
              Logan Club CLUJ

              Comment


              • Treaba voastra......Dar mi se pare aiurea un pic asa, pt 2 posturi, aia e. Chiar ca zici ca suntem roboti!
                9! 9! 9!
                sigpic

                Comment


                • Fast, fiecare si-a spus punctul de vedere. Dupa cum vezi, situatia s-a rezolvat.
                  Hai, inapoi la lucru, ca faci treaba buna.
                  sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                  Comment


                  • Daca nu i s-a dat BAN, n-a fost bine. Daca i s-a dat BAN, iar nu e bine.
                    Dragilor, mai facem alt poll cu voturi, in paralel, cine e "pentru" si cine e "impotriva"?
                    In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                    Comment


                    • Eu sunt pentru!

                      Comment


                      • "Fast, fiecare si-a spus punctul de vedere. Dupa cum vezi, situatia s-a rezolvat.
                        Hai, inapoi la lucru, ca faci treaba buna. "

                        Nu mai fac, am spus mai sus(769):
                        "Acesta este ultimul post al meu aici referitor la userii cu drept de vot si ultima data cand mai urmaresc voturile in acest concurs.
                        Dupa cate se vede cu ce am facut pana acum, am deranjat foarte mult si m-am hotarat sa nu mai deranjez pe nimeni.
                        Nu are rost, la noi nimic nu poate sa fie cinstit si onest, trebuie sa se gaseasca persoane care se abat de la reguli si care sa strice buna desfasurare a lucrurilor.
                        Bafta tuturor concurentilor!!!"
                        sigpicFast&Furious
                        Team CSR
                        Logan Club CLUJ

                        Comment


                        • Fast, vorbesc foarte serios, mai gandeste-te o data si sper sa vezi lucrurile altfel.
                          Hai sa nu repetam istoria.
                          sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                          Comment


                          • pana la urme regulamentul este regulament. trebuie respectat de la proprietar de forum , supermoderator , moderator, ......, pana la cel cu 150 de voturi (MINIM)

                            s-a scris clar care sunt cerintele. daca nu le respectati suportati consecintele...
                            Sniper Fast faci treaba buna... tine-o tot asa.
                            Zilele petrecute la pescuit nu se pun la anii vietii

                            Comment


                            • Off topic

                              Adevarul este ca eu am pus linkul pe Discutii Banateni cu "Best Logan Club Car" sa voteze si Timisoreni daca vor, poate am gresit...
                              Iar "functia" nu te modifica in alt om, daca esti mecanic sau contabil tot asa esti si cu "functie"
                              Dhp-ul este mai tanar si sigur s-a grabit nu a facut-o cu intentie, dar stilul cum s-a pus problema este rautacios.

                              P.s. Nu am de gand sa pierd un Co-organizator Bun pentru un concurs pe forum...
                              sigpic #

                              Comment


                              • Ma tem de ceea ce o sa urmeze dupa terminarea concursului. Ce a fost la level 3... cred ca e nimic pe langa ce o sa urmeze, mai ales ca regulile au fost respectate indiferent de functie, prietenie etc.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google