Discutii Campionate Editia 2011

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • mie mi a placut concursul. clar cel mai animat de pana acum. nu ar mai fi fost fun daca nu tziganeala

    Comment


    • ai zis.o si tu marxule

      Comment


      • ce am zis ?

        serios iti zic fara suparare, faci posturi din care cel puti eu nu inteleg absolut nimic. pentru mine sunt abstracte

        Comment


        • Eu ma abtin sa votez.
          Ma puneti sa aleg intre barabusu si cazanul lui dsign si pur si simplu nu pot, e ca si cum as fi fortat sa-mi aleg fiul preferat: imposibil!
          sigpic
          ^Logan turbat (WIP)^

          Comment


          • "IoNuT_DIS" cu un numar fabulos de 0(zero)posturi a votat pentru "matheo66c" si votul trebuie anulat:
            sigpicFast&Furious
            Team CSR
            Logan Club CLUJ

            Comment


            • Originally posted by Valentin_N View Post
              Eu ma abtin sa votez.
              Ma puneti sa aleg intre barabusu si cazanul lui dsign si pur si simplu nu pot, e ca si cum as fi fortat sa-mi aleg fiul preferat: imposibil!
              "Take a number", cum ar spune francezu'.
              sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

              Comment


              • Credeam ca s- invatat lume cu regulamentul, dar se pare ca m-am inselat:
                "maryk09" cu un numar fabulos de 0(zero)posturi a votat pentru "bitza_bik" si votul trebuie anulat:
                sigpicFast&Furious
                Team CSR
                Logan Club CLUJ

                Comment


                • Daca dam ban pentru "user" cara a votat cand avea 148 de posturi in loc de 150 atunci dece are dsign la postul 7 doar 17 poze cand in regulamentul de la primul post scrie clar "20 de poze" eu sincer dupa ce am enumerat mai sus cu 148 nu 150 de posturi l-as descalifica pe domnul dsign conform regulamentului... se pare sau mi se pare ca regulamentul este doar pentru cei ce voteaza numai...nu si pentru participanti la concurs.

                  Ps. Mai ales ca au aceeasi functie/butoane cum are si domnul dsign si Co-organizatorul de la Timisoara B 13 dhp si sa nu mai vorbim de culoarea lor. Asa ca sa fim corecti si conform regulamentului am adus aceste discrepante in vazul dumneavoastra.

                  Ps.2 Acest post Nu este atac la nici o persoana doar un spirit de observatie
                  sigpic #

                  Comment


                  • @adi, daca e nevoie, pun mii de poze, insa nu are rost. Numarul de 20 de poze este un maxim, ca sa nu puna fiecare o suta de poze, sa se blocheze topicul de tot. Asadar, eu am considerat ca sunt suficiente cele 17 poze si cateva filmulete. Oricum, marfa este cunoscuta de toata lumea, n-am ce sa mai prezint.

                    Pe de alta p[arte, nerespectarea regulii care este trecuta si in titlul topicului, a dus in mod corect la sanctiune. Care sanctiune va fi ridicata in cateva zile.

                    Asta e, si eu imi iau amenda pentru 62km/h. Trebuie sa fim corecti pana la capat.

                    Daca regula cu 20 de poze era chiar asa - adica nici mai mult si nici mai putin de 20 poze - rog moderatorii sa ma scoata din concurs. Voturile mele se impart in mod egal la ceilalti si aia e. Nu sunt nici mai bogat, dar nici mai sarac daca iau premiul 1 la acest concurs.

                    Sa fie veselie!
                    _
                    B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                    sigpic

                    Comment


                    • Nu scrie nicaieri un minim de 20 de poze. Este doar o cifra ce reflecta o medie. Plus, minus cateva, se intelege de la sine.
                      In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                      Comment


                      • Sa nu crezi ca am ceva cu tine si ca am vreun castig sau rivalitate din aceasta chestiune ci doar am spus ce am observat, fara cel mai mic interes asupra acestui concurs dar tu erai singurul cu 17 poze, iar ceilalti nu au blocat topicul cu 20 de poze sa fie vina a 3 poze sau 2 posturi, nu stiu ce sa spun...
                        sigpic #

                        Comment


                        • Vezi ca mai e unu cu DOAR 19 poze...pe ala nu l-ai vazut
                          In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                          Comment


                          • Am specificat doar, nu am dat cu parul si ma repet este doar o observatie.
                            sigpic #

                            Comment


                            • Daca asta
                              eu sincer dupa ce am enumerat mai sus cu 148 nu 150 de posturi l-as descalifica pe domnul dsign conform regulamentului... se pare sau mi se pare ca regulamentul este doar pentru cei ce voteaza numai...nu si pentru participanti la concurs.

                              Ps. Mai ales ca au aceeasi functie/butoane cum are si domnul dsign si Co-organizatorul de la Timisoara B 13 dhp si sa nu mai vorbim de culoarea lor.
                              este doar o obervatie, inseamna ca daca eu ii spun unuia "ba, esti prost", nu este o jignire ci doar o constatare.
                              If it ain't broke, don't fix it!

                              Comment


                              • ai uitat Asta "Ps.2 Acest post Nu este atac la nici o persoana doar un spirit de observatie" dar se pare ca ai omis cu nonsalanta si fler.

                                Ps. Daca citezi un post inseamna ca trebuie sa citezi tot postul ca sa poti face o afirmatie sau acuzatie.
                                sigpic #

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google