Discutii Campionate Editia 2011

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • pai Radule...nu ti se pare normal ??? sunt Jocker Unicatu' si am votul cat palatu' . Daca ai -100 fata de primul clasat..dupa votul meu vei avea + 2
    sigpic

    Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

    Comment


    • No acuma ma pun la somn ca sa ma visez castigator.
      sigpicFast&Furious
      Team CSR
      Logan Club CLUJ

      Comment


      • Radule, daca nu castigi concursul asta, nu mai vorbesc cu tine,parol
        _
        B 48 C U P - Ligheanul Agitat

        sigpic

        Comment


        • "FlorinSCF" a votat pentru "dsign" avand doar 85 posturi si votul trebuie anulat:


          "CorteZ_PKP" a fost descoperit de moderator ca avotat pentru "dsign" avand numai 1 post si votul a fost anulat:
          Last edited by FastFurious; 23 September 2011, 08:09. Reason: Automerged Doublepost
          sigpicFast&Furious
          Team CSR
          Logan Club CLUJ

          Comment


          • bai ce batalii se dau aici -isa' toata lumea e cu seminte si cu berea pregatita! ) hai ca mai sunt cateva zile si se termina ,asa ca hai cu spor la bere ))))
            sigpichttp://www.loganclub.ro/forum/my_rid...ght=ride+grecu
            Simply Stance

            Comment


            • lumea doreste sa voteze cu DSIGN atat de fervent incat incalca regulile

              Comment


              • designeee ,te luasi de noi astia cu fibra a?sa iti coaca capota aia rea daca mai zici de fibra si sa ramai fara spuma la bere si sa se arda floricelele si semintele daca mai zici de noi.e concurs fun.ce sa cautam pe 3tuningi ?vreti sa umple astia paginile cu lighiane?sa inteleg ca jockeru e blatu????atunci apelez la altu cu greutate:fof=olea.asta face cat 2 jockeri si 4 asi
                [img]http://www.loganclub.ro/forum/attachment.php?attachmentid=417003&d=1355899108[img]

                Comment


                • Cu tot cu aplaudaci numarul votantilor este foarte redus.De ce???
                  sigpicFast&Furious
                  Team CSR
                  Logan Club CLUJ

                  Comment


                  • mai e timp radu. cred ca multi sunt satui de concursuri si daca nu e cearta nu e bine))macar e bere .eu acu bag una in cinstea participantilor
                    [img]http://www.loganclub.ro/forum/attachment.php?attachmentid=417003&d=1355899108[img]

                    Comment


                    • Timp nu prea mai e ..

                      Comment


                      • Originally posted by FastFurious View Post
                        Cu tot cu aplaudaci numarul votantilor este foarte redus.De ce???
                        La ce te referi cand spui aplaudaci?
                        9! 9! 9!
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by florin_dnf View Post
                          ca va mai place sa va certati....pentru un concurs de gradinita cu poze...care oricum fara suparare cine a votat 80% a votat iures..din auze din vazute...nu vreau sa se inteleaga gresit ca nu am io voturi..dar cum credeti ca ar fi clasamentul daca acest concurs ar fi fost pe un site de tuning.ca re nu cunostea nimeni aceste masini dacat atunci cand accesa pentru prima da?..total diferit clasamentul..va spun eu.multi din cei ce au votat aici nu au habar de masini.si de ce se poate investi intro masina.sa nu se supere restul participantilor..i ador atat pe ei ca oameni sunt de nota 20 atat si masinile lor.dar ce ma deranjat ca se voteaza din necunostinte de cauza.spunea x ca masina lui bika e cea mai tare pe frane...ioca de unde stie?..sau ca a lui dany e cea mai tare pe motor?..astea basme si auzite.e logic ca lumea sal voteze pe dany..care a fost la toate intalnirile nationale si a facut show cu masina nu?...in fine atat am avut de zis..chir numi pare rau de nr meu de voturi numai io stiu ce am bagat in masina si cum o am la ora actuala...sper sa nu se supere nimeni pe mine dar am mare dreptate.bafta la toti membri si sa ne vedem cu bine.
                          florine eu nu sunt tare pe frane .sunt chiar moale .multam de ajutor dar abia luni imi ajung placutzele.ale tele nu m-au ajutat,oricum multam de ajutor.si nu mai fii suparat.bem 5 beri cand vin si facem o bascalie si ma ajuti si la ceva la interior..e un concurs intre pasionati,intre prieteni.ca era altceva sau nu era cu un juriu e alta discutie.asta e si motivu pt care nu am vrut sa se dea premii.fiecare a motivat cum a vrut votul.
                          [img]http://www.loganclub.ro/forum/attachment.php?attachmentid=417003&d=1355899108[img]

                          Comment


                          • Originally posted by Eu4yas View Post
                            La ce te referi cand spui aplaudaci?
                            Strict la aplaudaci.
                            sigpicFast&Furious
                            Team CSR
                            Logan Club CLUJ

                            Comment


                            • Poate ni-i definesti si noua, chiar poate reusesti sa ne dai cateva exemple....
                              9! 9! 9!
                              sigpic

                              Comment


                              • Chiar nu stii???Pacat te credeam mai dezghetat.
                                sigpicFast&Furious
                                Team CSR
                                Logan Club CLUJ

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google