Discutii Campionat Editia 2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • experienta.......e cea mai buna dintre toate

    Comment


    • Eu.............nimic, ca anu asta nu particip la nici un campionat, stau deoparte, citesc si ma amuz.
      Am auzit anul trecut ca discurile de van sunt mai bune ca cele Zimmerann si nu vreau sa aud anul asta ca arcurile H&R -3 spire imperecheate cu amortizoare scurtate si intarite sunt mai tari decat suspensia KW reglabila pe inaltime.
      Bafta concurentilor !!!
      sigpicFast&Furious
      Team CSR
      Logan Club CLUJ

      Comment


      • hai ca incepeti sa le mutati ca piesele de sah... de lvl 3 nu este nici macar zuz .. ce are custom? cand spui lvl 3 te referi la mai multe aspecte decat o bara ... elemente mult mai deosebite...
        pana acum ... ochiul meu de MASTER TUNER spune ca este ok asa cum sunt bagati , o mica exceptie o face zuz care va fi mutat la lvl 2...
        hai ... mai comentati

        Comment


        • Muta VBG-u la rable !
          sigpic

          Comment


          • ofticosule ))

            gata, zuz mutat la lvl 2 ...

            mai departe ... ?

            fast ... adevaru ca tu esti prea " greu " pentru astfel de campionate ... ( nu am putut sa ma abtin )
            Last edited by skandal; 21 August 2012, 22:40.

            Comment


            • Acum sincer nu cred ca cineva s-a inscris la concurs acolo unde are sanse mai mari.

              Iamagi daca eu sunt de level 3 atunci HMV-ul de ce level e ca el a construit tot ce are pe masina de la zero.

              Eu am pus un body kit care mai este si pe alte masini pus.
              sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

              Comment


              • ai dreptate sdp... ramai acolo unde esti , fiecare este liber sa mai dea cu o parere

                in cazul acesta si fast este de LVL 2 ))) DACA se inscrie

                Comment


                • Eu mi-am zis parerea ca mi se parea ca bara pe fata e custom la tine.

                  Si daca s-ar baga VBG-u' unde ar intra? ))
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by FastFurious View Post
                    Eu.............nimic, ca anu asta nu particip la nici un campionat, stau deoparte, citesc si ma amuz.
                    Am auzit anul trecut ca discurile de van sunt mai bune ca cele Zimmerann si nu vreau sa aud anul asta ca arcurile H&R -3 spire imperecheate cu amortizoare scurtate si intarite sunt mai tari decat suspensia KW reglabila pe inaltime.
                    Bafta concurentilor !!!
                    Poti concura la level 3. Altfel te bate jokeru de te zvanta.
                    Sa nu te superi!
                    9! 9! 9!
                    sigpic

                    Comment


                    • da ..interesante comentarii......citesc si eu si ma amuz...e foarte fain...as vrea si eu sa particip...dar din pacate inca sunt in constructie cu masinuta....sper ca o sa se mai faca ptr. mcv inca un campoinat ceva si pana atunci o sa fie gata si mcv-u meu pana atunci stau pe tusa ..ca na ...e doar juma gata..is tare curios cine va castiga ..pe bune si corect....fara sa maiias discutii ca ala nu merita ca ala nu stiu ce simpatii etc...sper sa nu existe comentarii de genul ca nu-ifrumos..oricum BAFTA..SI IAR BAFTA CONCURENTILOR...si cat mai mult "Tunning".
                      Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                      Comment


                      • Miule ... ma bucur ca te-ai prins si tu ... Numai pustiu asta de Alin e de vina mereu ...
                        Matheo - macar de ar capata ceva experienta, dar multi citesc printre pagini ... te mai las cateva zile apoi ma iau de tine

                        Skandal- din punctul meu de vedete mai sunt care au o bara, doua si sunt supra apreciati ... IMI CER SCUZE, dar am o problema cu fibra )

                        Comment


                        • eu mai am una la care sa ma inscriu si am terminat pe anu asta )

                          Comment


                          • Originally posted by skandal View Post
                            hai ca incepeti sa le mutati ca piesele de sah... de lvl 3 nu este nici macar zuz .. ce are custom? cand spui lvl 3 te referi la mai multe aspecte decat o bara ... elemente mult mai deosebite...
                            pana acum ... ochiul meu de MASTER TUNER spune ca este ok asa cum sunt bagati , o mica exceptie o face zuz care va fi mutat la lvl 2...
                            hai ... mai comentati
                            Pai level 2 e o categorie in care sunt kituri de pilot , zender , etc . ZUZ e custom made .. iar SDP a facut un kit frumos , dar practic e de level 2 .. eu nu ma supar , dar macar tineti cont de reguli daca tot le faceti .. in fine ..

                            Comment


                            • Sebita, prezinta-ti si tu MCV-ul , ai ce arata.... Nici a mea nu e terminata.... sau ti-e rusine cu ce ai?
                              sigpic
                              Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

                              Comment


                              • masinuta lu' sebita a devenit un dric-blindat
                                hai sebi fa-i niste pozne si pune-o la mcv, chiar asa cum e acum
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google