Discutii Campionat Editia 2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Razvy View Post
    Sincer sa fiu dadeam cartonas la comentariul lui alessandro, dar nagh, poate nu primeste din anumite motive.
    Prestige, sincer sa fiu nu stiu cate sanse ai, avand in vedere concurenta. Eu tocmai din cauza concurentei nu ma bag, pentru ca stiu sigur ca nu voi avea decat maxim 3-4 voturi
    La anul sper sa ma bag la interior si lvl 2, daca nu macar la interior si lvl 1
    Pentru adevarul pe care l-ai scris fac cinste cu o bere, trimite-mi adresa ca sa o expediez spre tine.
    sigpicFast&Furious
    Team CSR
    Logan Club CLUJ

    Comment


    • dar de unde stii tu ca nu a primit un cartonas ??? ce va mai place sa va plangeti ...

      Comment


      • Varu nu se plange nimeni, dar unii nu inteleg ca si altii au voie sa glumeasca nu doar ei si mai mult de atat ii si jignesc pe altii.
        sigpicFast&Furious
        Team CSR
        Logan Club CLUJ

        Comment


        • pai si tu te pui la mintea la totii copii ? eu nu am vazut jignire la persoana ta ... poate doar la bara ta fata ... dar nah fiecare interpreteaza cum vrea o vorba ... mai fac o incurajare catre maturizare .... poate va functiona !

          Comment


          • Varu nu ma supar, dar scriu sa se vada ca vad sagetile aruncate, ti-am zis de anu trecut ca nu ma mai supar.
            Daca ma suparam, vorbeam altfel sau nu mai scriam nimic, dar vezi ca sciu in continuare, deci....................
            sigpicFast&Furious
            Team CSR
            Logan Club CLUJ

            Comment


            • eu zic asa: luati cardul la voi si face-ti niste cumparaturi pentru maine seara care sa contina multe pungi cu seminte si macar un bax de bere ( 6 doze ) sau unu la 24 ca e si mai bine )

              Comment


              • skandal, o sugestie pentru la anul, ca acum e prea tarziu, as pune 2 locuri pentru interior. Unul pentru eleganta si celalalt pentru racing :P

                Comment


                • De dragul competitiei azi m-am inscris si eu la Level 3.
                  As dorii ca sa paricipe la vot cel putin 50%+1 dintre membri pentru a putea valida votul, altfel o sa ne trezim ca avem plangeri la CCLCR.
                  Last edited by FastFurious; 26 August 2012, 13:31.
                  sigpicFast&Furious
                  Team CSR
                  Logan Club CLUJ

                  Comment


                  • Asa, asa...

                    Si orice bucurestean care voteaza alt bucurestean sa fie banat permanent timp de doua saptamani.
                    If it ain't broke, don't fix it!

                    Comment


                    • mi-am achizitionat deja 2 peturi de bere :d

                      Comment


                      • asteptati ceva?

                        Comment


                        • Ceva bani daca vrei sa-mi bagi in cont.
                          sigpicFast&Furious
                          Team CSR
                          Logan Club CLUJ

                          Comment


                          • normal ca asteptam , deja am terminat pop-cornu
                            Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

                            Comment


                            • va rog sa nu incurajati pe nimeni cu mai putin de 150 de voturi sa voteze in campionat , perioada de ban va fi de o luna fara nici o exceptie.

                              Comment


                              • Originally posted by FastFurious View Post
                                Ceva bani daca vrei sa-mi bagi in cont.
                                si eu as avea nevoie ) .........eu deja am dat gata un pet de 2L ...urmeaza a doua?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google