Discutii Campionat Editia 2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • miule, despre asta vorbeam, nu e un vot corect, daca se voteaza prietenii.

    Comment


    • Hai lasa ca nu sunt eu singurul care a votat asa(pe prietenie).Bun si daca ziceam ca l-am votat pe Laur ca imi place masina lui mai mult era ok atunci?Masina lui Cristi e bestiala insa daca era diferenta de 2-3 voturi intre el si urmatorul clasat clar ca il votam pe el insa cum el are un avantaj considerabil l-am votat pe Laur,oricum votul meu nu influenta cu nimic indiferent pe care din ei as fi votat.
      sigpic

      IL 1 3 MIU

      Comment


      • Originally posted by Alex_MIU View Post
        Ce aveti cu mine?Trebuia sa justific votul nu?asta am si facut.Macar eu am avut curajul sa spun ca l-am votat pe X ca imi e prieten decat sa scriu alte scuze sau pretexte cum fac altii.Ce ai fi vrut sa zic ca il votez pe Laur ca are masina mai frumoasa ca a ta?ar fi fost o minciuna.
        eu nu am vrut sa para ca ma i-au de tine doar ca am vrut sa ii arata lui alessandro ca cifra de 100% nu este reala, ceea ce era firesc pentru ca nu traim intr-o lume perfecta. eu personal am apreciat sinceritatea ta dar din punct de vedere al regulamentului nu este corect si se poate ajunge ca sa mai fie si altii care sa gandeasca asa si apoi ...

        sper sa nu te fi suparat ca am aratat votul tau si sunt sigur ca mai sunt si altele de acest gen asa ca sa ne bucuram in continuare de campionat

        Comment


        • Multumesc celor care au votat pentru jantele mele,nu regret ca am fost exclus doar ca in momentul in care eu am postat ma asteptam ca vor fi mai multi participanti.Vad niste discuti inutile legate de cei care voteaza si cei care participa dar nimic de cei care, au ce arata la masinile lor si nu au concurat la diverse categori .Colegului Skandal nu am ce sa ii reprosez sper ca din discutia telefonica sa intelega si el acelasi lucru.
          Ps.Mai fac si eu un post sa-mi folosesca la campionatul de anul viitor.

          Comment


          • Originally posted by cristi_timidu View Post
            eu nu am vrut sa para ca ma i-au de tine doar ca am vrut sa ii arata lui alessandro ca cifra de 100% nu este reala, ceea ce era firesc pentru ca nu traim intr-o lume perfecta. eu personal am apreciat sinceritatea ta dar din punct de vedere al regulamentului nu este corect si se poate ajunge ca sa mai fie si altii care sa gandeasca asa si apoi ...

            sper sa nu te fi suparat ca am aratat votul tau si sunt sigur ca mai sunt si altele de acest gen asa ca sa ne bucuram in continuare de campionat
            Nu m-am suparat stai linistit.Pentru mine concursul asta a devenit ceva asa ca sa imi mai treaca timpul cand ma plictisesc.
            sigpic

            IL 1 3 MIU

            Comment


            • sensibililor ) ce va mai place sa bociti ...

              inscrierile sunt facute...
              votanti sunt...
              lasati lucrurile sa curga ...

              cu justificatul votului este ceva de intretinere a threadurilor, cum foarte bine stiti, un thread pe care nu scrii... nu mai este vizibil in "posturi noi", un fel de UP ... nu este ceva obligatoriu dar da bine ...

              fast ... iar esti sensibil la replicile colegilor de breasla care nu au nici o treaba cu campionatul dar se baga si ei in seama... ai o functie de ignor sau macar nu te uiti...

              valeriu - nu era necesar sa ma si suni dar ma bucur ca ai inteles

              voturi pe neprietenie sau pe meritul masinii... am urmarit asa in mare rezultatele si vad ca rezultatele sunt cam asteptate... si aici ma refer la masina. este normal sa se mai voteze si pe prietenie dar sa nu uitati ca pana la urma in acest concurs... singurul premiu este un stiky pan` la anu...

              adevaratele valori se cunosc si fara campionate

              mai astept PM daca sesizati votanti fara numar de posturi sau orice alte nereguli...

              Comment


              • Ce liniste,gata valva?
                sigpic
                "BRABUS" STYLE

                Comment


                • lsa' ca-i mai bine asa )

                  Comment


                  • tu vorbesti de lasat ?

                    Comment


                    • Am vazut,am placut,toate masinutele sunt frumoase.nu pot sa votez o anume masina,din partea mea respect pt toti.ce imi place ca nu sunt doua la fel.ma inclin in fata tuturor.
                      RESPECT ENORMMMMMMMMMMMMM.
                      sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

                      Comment


                      • Ca intodeauna Leo este un domn
                        sigpic
                        "BRABUS" STYLE

                        Comment


                        • ce este frumos tuturor ne place.
                          sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

                          Comment




                          • Nu are 150 posturi si l-a votat pe Thejock3r !
                            sigpic

                            Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                            Comment


                            • banat si scazut un vot

                              Comment


                              • Sa vezi explozie de voturi saptamana ce urmeaza
                                sigpic
                                "BRABUS" STYLE

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google