Discutii Campionat Editia 2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • REGULILE SUNT FACUTE SA FIE RESPECTATE de la cei cu tata in gura pana la cei cu barba sura.
    Last edited by FastFurious; 25 September 2012, 10:10.
    sigpicFast&Furious
    Team CSR
    Logan Club CLUJ

    Comment


    • Eu propun ca Skandal sa-si dea singur BAN, pentru nerespectarea atributiilor pe care le are in fisa postului, in calitate de "Moderator eXtrem"
      Daca isi facea treaba, nu ar mai fi existat reprosuri din partea ta, sau...
      Pana la urma, cred ca tot aici se ajungea, indiferent daca regulile erau, sau nu erau, respectate
      sigpic

      Comment


      • Eu propun sa nu mai aberezi si sa intelegi exact ce am zis nu sa interpretezi dupa cum te taie capu.
        sigpicFast&Furious
        Team CSR
        Logan Club CLUJ

        Comment


        • Te-ai activat?
          Calmeaza-te, omule!
          Te cred, e frustrant sa participi la un campionat, pe forum (chiar de mai multe ori) si sa nu castigi nimic, dar nu asta e rezolvarea.
          Sper sa-ti dai seama ca e putin cam tarziu sa "te certi" cu toata lumea. Pastreaza-ti energia pentru urmatorul campionat.
          Nu ma intelege gresit, n-am nimic personal cu tine, dar mi se par tardive si gratuite afirmatiile pe care le faci.
          sigpic

          Comment


          • Dupa cum spunea un coleg mai sus "sunt castigator de fiecare data cand ma plimb cu masina".
            Frustrant, ce sa fie frustrant???Eu mi-am facut masina cum am vrut ca sa ma pot bucura de ea de fiecare data cand o conduc, nu ca sa ma voteze cineva intr-un campionat.
            Nu ma cert cu nimeni, dar am vrut sa va demonstrez si am reusit ca nu toata lumea poate fi corect si cinstit.
            Ati sarit in sus cand pe thredul acesta ma uitam si anuntam zilnic pe cei care incalcau regulile, dar imi dau seama ca unii de abia asteptau sa poata sa nu fie corecti.
            Nu contest in nici un fel rezultatele campionatelor, contest doar NE RESPECTAREA REGULILOR.
            Last edited by FastFurious; 25 September 2012, 11:17.
            sigpicFast&Furious
            Team CSR
            Logan Club CLUJ

            Comment


            • Chiar daca nu am postat pana acum, am urmarit "din umbra" toate discutiile de pe thread-ul asta. Mi s-a parut foarte ok decizia ta de a face "politie" si de a anunta toate neregulile. Moderatorii s-au supus, pana la un punct, ce-i drept, si au luat atitudine (ban si sters votul). Nu cred ca li se poate reprosa ceva, chiar daca nu au luat masurile necesare cu ultimii doi votanti anuntati de tine ca fiind in neregula. Cum am mai spus, aceasta ultima scapare, mi se pare singura nerespectare a regulilor, dar, neinfluentand in vreun fel rezultatul, cred ca poate fi iertata.
              In cazul in care nu poti sa treci peste asta, propun "sa li se taie capul!" Joke
              sigpic

              Comment


              • Chiar daca nu am mai scris nimic, am urmarit zilnic din curiozitate si din plictiseala(cand stai acasa in pat sau in spital nu ai ce face)si unul din votantii care nu avea drept de vot "tiesto_music" - a votat cam in jurul datei de 28-29 august si nu or trecut decat aproape 3 saptamani in care "a scapat".
                Sunt sigur ca poate mai sunt si alte nereguli, dar nu ma intereseaza, am demonstrat ce am vrut sa demonstrez:REGULILE SUNT FACUTE CA SA FIE INCALCATE.
                sigpicFast&Furious
                Team CSR
                Logan Club CLUJ

                Comment


                • Fast a prezentat o situatie reala... in care unii useri trebuiau sa primeasca ban.... nu influenta in nici un fel clasamentul.... dar asa au fost regulile....iar cei ce nu au citit regulamentul si au votat trebuiau sa-si primeasca "pedeapsa".

                  In fine..Felicitari tuturor celor care au participat si castigatorilor.
                  sigpic
                  Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

                  Comment


                  • De acord cu tine, Fane. Daca cei care nu au citit regulamentul si au votat, au avut norocul sa scape de "pedeapsa", mi se absurd sa primeasca ban-ul acum, dupa 3 saptamani, chiar daca asa ar fi normal.
                    Cum a spus si colegul Fast, din pacate, regulile sun facute sa fie incalcate.
                    sigpic

                    Comment


                    • Da, nu a sesizat nimeni la acel moment. Asta e acum.
                      sigpic
                      Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

                      Comment


                      • Originally posted by FastFurious View Post
                        Chiar daca nu am mai scris nimic, am urmarit zilnic din curiozitate si din plictiseala(cand stai acasa in pat sau in spital nu ai ce face)si unul din votantii care nu avea drept de vot "tiesto_music" - a votat cam in jurul datei de 28-29 august si nu or trecut decat aproape 3 saptamani in care "a scapat".
                        Sunt sigur ca poate mai sunt si alte nereguli, dar nu ma intereseaza, am demonstrat ce am vrut sa demonstrez:REGULILE SUNT FACUTE CA SA FIE INCALCATE.
                        Eu nu-ti inteleg incapatanarea asta a ta... Pe cuvant! Daca tot spui ca ai urmarit votarea, de ce nu ai spus atunci cand ai vazut nereguli?
                        sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                        Comment


                        • Pai si eu cu cine votez? Hâc!
                          If it ain't broke, don't fix it!

                          Comment


                          • Originally posted by FANE_CLK View Post
                            Da, nu a sesizat nimeni la acel moment. Asta e acum.
                            Dar oare trebuia sa sesizeze cineva???
                            sigpicFast&Furious
                            Team CSR
                            Logan Club CLUJ

                            Comment


                            • Probabil trebuia sa sesizeze cei care au calcat pe bec. Si eventual sa faca asta printr-o cerere scrisa, semnata si stampilata cu dare de data certa de la notar.
                              sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                              Comment


                              • Vorbesti doar ca sa pari important, dar prin ce zici dai alta dovada.
                                sigpicFast&Furious
                                Team CSR
                                Logan Club CLUJ

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google