Discutii Campionat Editia 2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Referendum, ce spanac!
    If it ain't broke, don't fix it!

    Comment


    • Originally posted by FastFurious View Post
      SIFON.........................sa-ti fie rusine ca incurajezi ca regulile sa fie incalcate.
      Incepand de acum eu nu mai scriu nimic, face-ti ce stiti cel mai bine sa face-ti si votati-va intre voi cu toate clonele.
      Noroc la trisat!!!
      an de an se repeta aceiasi poveste. nu te vede lumea 1 an pe forum si cand incep campionatele iti faci simtita din plin prezenta pe threadul de discutii...ca pe celelalte e mai greu

      de ce esti asa inversunat ? de ce reactionezi asa violent ? daca ai fi castigat 3 ani la rand best car sau best level 3, si acum ti se fura titlul de sub nas as fi inteles...dar pe forumul asta tu nu ai castigat niciodata nimic, asa ca nu exista un precedent pentru care sa te turmentezi atat. diplome sau cupe nu se castiga, bani nici atat...deci la ce folos atata aciditate ?

      regulile s au respectat, se respecta si se vor respecta cu strictete mai devreme sau mai tarziu. asa ca chill down...face bine spiritului
      Last edited by alessandro; 29 August 2012, 14:18.

      Comment


      • oameni buni, omul cam are dreptate, dar asa e in rromanica asta de cacao. Se voteaza prietenii, nu ce e mai bun, dar asta e, ne resemnam si cu ideea asta.
        Exact ca la concursul foto cu tema sarbatorilor, o poza la niste betivi pe strada! WOW, misto infatisare a sarbatorilor, dar deh, cand ai multi prieteni.....
        In fine, nu mai fac nici un comentariu, ca nu are rost.

        Comment


        • are dreptate...corect. singura problema este ca moderatorii si au facut treaba. au dat banuri au sters voturi....ce se doreste mai mult ?

          ca au facut asta mai devreme sau mai tarziu...conteaza ?

          din punctul meu de vedere voturile de la acest campionat sunt 100% corecte. s au votat masinile nu prietenii.

          P.S. nici poza ta de la sarbatori nu a fost tocmai in tema. defapt nici una nu a fost. dar aia cu betivii pe strada le bate pe toate.

          Comment


          • Originally posted by Razvy View Post
            Se voteaza prietenii, nu ce e mai bun
            si ma rog, ce ti se pare tie bun ? daca tot vi cu o adresare, vino si cu o dovada sau ceva concret . Vorbe in vant poate arunca toata lumea.

            Comment


            • LIKE Cata ;)

              Comment


              • "ce e mai bun"..asta tine de gusturile fiecaruia...eu de exemplu la interior as vrea sa castige dsign pt ca mie ala mi se pare cel mai bun interior din toate..de ce?pt ca imi place stilul racing combinat cu utilul..DAAARR altora le place mai mult interiorul colegului cu piele pe bord(imi cer scuze dar nu am retinut numele respectivului) si asta nu inseamna ca interiorul lui dsign nu e la fel de bun...am mai zis, totul tine de GUSTURI!
                DACIA...Daca Ai Cap Iese Altfel..
                sigpic

                Comment


                • ar trebui deschis si un topic cu perle de la concursul asta ) ca tare ma amuza unii.
                  Nu-i bai...

                  Comment


                  • Originally posted by FastFurious View Post
                    ionut.46LSW -cu doar 44 posturi nu avea voie sa voteze la: Campionat-Cel Mai Tare Exterior Level 2 Editia 2012 pentru B-53-SDP.
                    ban si sters 1 vot de la sdp

                    Comment


                    • sa nu ii dati ban lu ala care ma votat pe mine ca va crap....

                      Comment


                      • mai ma gandesc )

                        Comment


                        • alessandro spune: "din punctul meu de vedere voturile de la acest campionat sunt 100% corecte. s au votat masinile nu prietenii."
                          replica

                          alex_miu: "Votat Laur-ZCL- ca imi e prieten.As fi votat pe cristi_timidu dar deja are suficiente voturi ca sa castige."

                          )))

                          Comment


                          • priveste partea buna a lucrurilor...nu sunt suficient de multe voturi pe prietenie cat sa influenteze rezultatul final.

                            Comment


                            • partea rea a lucrurilor este ca poate pe viitor nu se stie ce se poate intampla adica poate conta.
                              partea buna este ca nu imi pasa. este votul lui si il respect

                              am vrut sa arat asa ca idee ca ai pus acolo 100%, acum a ramas 99%

                              Comment


                              • Ce aveti cu mine?Trebuia sa justific votul nu?asta am si facut.Macar eu am avut curajul sa spun ca l-am votat pe X ca imi e prieten decat sa scriu alte scuze sau pretexte cum fac altii.Ce ai fi vrut sa zic ca il votez pe Laur ca are masina mai frumoasa ca a ta?ar fi fost o minciuna.
                                sigpic

                                IL 1 3 MIU

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google