Discutii Campionat Editia 2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ce dovada dau?
    sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

    Comment




    • continuati continuati...nu ma bagati in seama

      Comment


      • Tu("alessandro") sa taci si continua cu priceperea ta de "maestru" sa-ti rupi prezoanele .
        sigpicFast&Furious
        Team CSR
        Logan Club CLUJ

        Comment


        • mai puteti ?

          Comment


          • Fast, de ce esti ma asa frustrat ?

            Comment


            • mai mai sa cred ca s-a mutat serparia aici ))
              in timpul concursului era inmormantare, dupa terminarea lui s-a animat brusc

              Comment


              • Fof-ule ce frustrare vezi tu in faptul ca REGULILE SUNT FACUTE CA SA FIE INCALCATE???
                sigpicFast&Furious
                Team CSR
                Logan Club CLUJ

                Comment


                • bine, sunt incalcate, dar ce poti sa faci tu ? sa`ti versi nervii pe diversi?
                  Daca tot te agiti, fa un topic la administrative si detalieaza problema, sa`i pedepseasca XP pe nelegiuitori.

                  Comment


                  • fast ... nu am mai dat ban pentru ca nu avea rost ... chiar tu ai scris ca nu influenteaza cu nimic rezultatul ...
                    apreciez faptul ca ai fost numai ochi in acest campionat dar daca tot ai observat nereguli ... de ce nu ai dat un PM .. nu stia nimeni ... iar eu nu stau sa verific fiecare votant .. este absurd sa ai o astfel de pretentie ...nesesizarea te face partas si pe tine ...

                    nu vad motivul balamucului ...
                    ai tu habar cati membrii gresesc una alta pe forum si sunt ... iertati ??? membrii care habar nu am cine sunt ... sa nu mai zicem ca nu ai voie sa scrii cu litere mari (sa cred ca ai uitat CAPS LOCK apasat?)... si sarim peste asta ca nu este cazul ...

                    regulile sunt facute de mine si tot eu am fost .. ingaduitor ...

                    sa trecem mai departe ca ne agitam degeaba ...

                    Comment


                    • Stai linistit ca nu ma enervez deloc.
                      Cu o pagina in urma am detailat problema si vreau sa stie toata lumea ca REGULILE SUNT FACUTE CA SA FIE INCALCATE.

                      Adevarul doare, asta este concluzia finala.
                      Scaldati-va in mocirla voastra in continuare, ca vad ca nu se poate sa fim corecti.
                      Bafta la smecherii si incorectitudine!!!
                      Last edited by FastFurious; 25 September 2012, 20:20. Reason: Automerged Doublepost
                      sigpicFast&Furious
                      Team CSR
                      Logan Club CLUJ

                      Comment


                      • cam urate cuvintele tale ... dar chiar nu am chef ... azi...

                        Comment


                        • Originally posted by FastFurious
                          Stai linistit ca nu ma enervez deloc.
                          Cu o pagina in urma am detailat problema si vreau sa stie toata lumea ca REGULILE SUNT FACUTE CA SA FIE INCALCATE.

                          Adevarul doare, asta este concluzia finala.
                          Scaldati-va in mocirla voastra in continuare, ca vad ca nu se poate sa fim corecti.
                          Bafta la smecherii si incorectitudine!!!
                          Nu ti se pare ca esti singurul care sta agatat si cramponat in chestia asta ?
                          Lumea se amuza se distreaza se felicita si tie ti se umfla venele la gat ca a votat xulica si nu a luat ban. Te incalzeste asa mult daca i se da ban ? Ne lasi cu textele astea expirate ca sa fim corecti si sa respectam regulile...la ceausescu mai auzeam dastea
                          Gata s a terminat. Te asteptam la anul

                          Sent from my LG Optimus Net using Forum Runner

                          P.s. lasa prezoanele mele si vezi ti de lufturile de la faruri.
                          Poate le remediezi si iei si tu mai mult de ultimul loc la anu
                          Last edited by alessandro; 25 September 2012, 21:02.

                          Comment


                          • alessandro, te-ai gandit ca poate la altii li s-a luat sa tot incerce sa corecteze sau sa deschida ochii ?1

                            Comment


                            • Da m am gandit

                              Sent from my LG Optimus Net using Forum Runner

                              P.s. ca poate altora li s a luat...asa se scrie corect in limba romana

                              Comment


                              • Fast-ul prinde orbu si scoate-i ochii. Am renunțat acum foarte mult timp să mai intru pe forum, in cauza unei astfel de situații de copii mici... e țiganie prea mare.

                                Fac o cerere deschisă către nea Xp-ul și nea skandal sa pot sa iți platesc in rate un sticky pe MyRide, pentru a-ți asigura fericirea si linistea.

                                App. vezi ca in perioada asta șalupele au reducere la impozit, fă conversia mașină in barcă... merge, dar s-ar putea sa intre apa prin lufturi.
                                Prostii par conceputi pe cale artificiala, ca sunt multi ai-dracu si n-au nici o boala...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google