Discutii Campionat Editia 2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • vrei sa fii incornorat mai repede ??
    sigpic

    Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

    Comment


    • Poll pe sherparie ii fac!
      In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

      Comment


      • @Nashu,neaaaaa imi place sa bag batul prin gard
        Dark,iti multumesc enorm pentru acest gest
        sigpic
        "BRABUS" STYLE

        Comment


        • Onoarea este a mea!
          In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

          Comment


          • Nci nu ma indoiesc
            sigpic
            "BRABUS" STYLE

            Comment


            • Originally posted by matheo66c View Post
              In seara asta se trage cortina? sau?
              Sau .
              If it ain't broke, don't fix it!

              Comment


              • Felicitari tuturort castigatorilor !!!
                Felicitari tuturor participantilor pentru participarea la aceste campionate !!!

                P.S.
                Am promis la un moment dat ca nu mai discut nimic aici pana dupa terminarea concursului si m-am tinut de promisiune, dar vreau sa va spun urmatoarele acum:
                "tiesto_music" - a votat cam in jurul datei de 28-29 august si nu avea drept de vot(http://www.loganclub.ro/forum/member.php?u=30863) si votul lui este valid si acuma;
                "c.vio" - a votat cu cateva zile in urma si nu avea drept de vot(http://www.loganclub.ro/forum/member.php?u=7572) si votul lui este valid si acum.
                S-ar putea sa mai fie si altii si ar fi corec ca regulile sa fie valabile pentru toata lume, chiar daca exemplele date de mine nu schimba cu nimic rezultatele campionatelor.
                Inca o data Felicitari invingatorilor si nu in ultimul rand si invinsilor !!!
                sigpicFast&Furious
                Team CSR
                Logan Club CLUJ

                Comment


                • Felicitari participantilor !

                  Azi se scoate si banul persoanelor care au votat fara a avea posturile necesare.

                  O sa ma ocup de ridicarea thread-urilor asa cum merita fiecare castigator.

                  Comment


                  • Felicitari tuturor celor care au castigat , dar in special celor care au participat
                    sigpic
                    "BRABUS" STYLE

                    Comment


                    • Felicitari castigatorilor si participantilor!!!Eu oricum ma simt castigator in sine mea de fiecare data cand rulezz cu masina .
                      sigpic

                      IL 1 3 MIU

                      Comment


                      • Multumesc celor care au votat-o pe Alba ca Zapada. Felicitari tuturor participantilor si castigatorilor.
                        sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

                        Comment


                        • Felicitari si celor care nu au participat !

                          Comment


                          • Felicitari si celor care si-au luat ban!
                            4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                            Comment


                            • Da m-am convins.Regulile sunt facute doar pentru unele persoane si sunt facute cu un scop precis SA FIE INCALCATE.
                              De ieri de cand am facut sesizarea cu userii care au votat in timpul concursului fara sa fi avut 150 posturi, mederatori si castigatori am citit acest thred, dar masuri 0 (ZERO).
                              CINSTE TRISORILOR !!!!
                              sigpicFast&Furious
                              Team CSR
                              Logan Club CLUJ

                              Comment


                              • Originally posted by FastFurious View Post
                                S-ar putea sa mai fie si altii si ar fi corect ca regulile sa fie valabile pentru toata lumea, chiar daca exemplele date de mine nu schimba cu nimic rezultatele campionatelor.
                                Scuze de off, dar nu ma pot abtine:
                                Chiar tu spuneai ca exemplele date de tine nu schimba cu nimic rezultatele campionatelor...Nu inteleg de ce te agiti asa
                                S-a terminat, s-au anuntat castigatorii, lumea ii felicita...
                                Te-ai mai linisti daca ar primi acum BAN cei doi pe care i-ai mentionat ieri?
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google