Discutii Campionat Editia 2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Skandal trebuia sa scrii cu litere cat monitorul ca sa vada toata lumea ca nu poate vota daca nu au 150 posturi...e numai vina ta ca baiatul si-a luat ban.
    sigpic

    IL 1 3 MIU

    Comment


    • sa dea xp-ul ca este forumul lui ... eu doar administrez o " situatie " )

      Comment


      • No ca v-am votat pe toti Felicitari tuturor pentru efortul depus si bafta in tot ce v-ati propus pe viitor ! O seara faina tuturor !
        sigpic
        Nu există întrebări proaste, doar oameni proşti.

        Comment


        • Vream sa iti multumesc da am vazut ca nu m-ai votat .Glumesc nici nu m-am uitat care cum a votat.
          sigpic

          IL 1 3 MIU

          Comment


          • pronosticuri ceva? miule.. cum e ma cu admisia aia de FER ) e de firma?))

            Comment


            • eu 90 % am terminat de votat ... sper sa fi facut alegerea corecta si sa nu ma fi inselat ! ... Mult noroc tuturor participantilor !

              Comment


              • Ce-mi plac voturile "Am votat xxx pt ca-mi plac jantele" la o categorie gen "Cel mai tare interior" . Voturile ar trebui justificate in mai mult decat "Am votat pt ca-mi place"

                Comment


                • Originally posted by skandal View Post
                  pronosticuri ceva? miule.. cum e ma cu admisia aia de FER ) e de firma?))
                  Normal,ai vazut tu fer care nu e de firma.As spune si numele dar nu stiu cum se numeste Corporatia internationala de cercetari stiintifice si probe a lu' CGK-u .
                  sigpic

                  IL 1 3 MIU

                  Comment


                  • Corporatia Internationala de Cercetari Stiintifice si Probe a lu' CGK = CICSP - CGK ... era asa greu ? DOHH ! )

                    Comment


                    • Pai nu ma ca are un nume mai aparte lasa initialele...poate ne zice el de peste "ousan" de acolo cum se chemea corporatia lui.
                      sigpic

                      IL 1 3 MIU

                      Comment


                      • Originally posted by Alex_MIU View Post
                        Vream sa iti multumesc da am vazut ca nu m-ai votat .Glumesc nici nu m-am uitat care cum a votat.
                        Te-am votat si pe tine )
                        sigpic
                        Nu există întrebări proaste, doar oameni proşti.

                        Comment


                        • forzaaaaaaaaaa

                          Am votat si eu la cateva categorii, la unele sunt in dubii, mai evaluam situatia, mai ales la aia unde particip eu !!!!
                          sigpic
                          The MVP

                          Comment


                          • Miule vezi ca Aluminiul este Metal neferos ...
                            Zicea unul din votantii tai ca este de apreciat ce ai scos din 1.4 , inseamna ca MCD este de trecut in cartea recordurilor ...

                            Comment


                            • cred ca mi-am adus aminte de ce anul trecut n-am mai participat
                              si de data asta vad ca multi voteaza "prieteneste" sau fara sa aiba habar ce inseamna sistem audio ...
                              dar pana la urma este doar un concurs, asa ca nu avem de ce sa ne suparam . :P
                              sigpic

                              Comment


                              • Si multi voteaza fara a justifica votul. Parerea mea e ca acel vot ar trebui anulat !
                                Nu-i bai...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google