Discutii Campionat Editia 2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma inscriu si eu la interior

    Comment


    • dute ma si te plimba... ... ramai ! dar nu te bag la vot ! ))))

      Comment


      • Dany_DNY puteau lejer sa se bage la lvl 2

        DNY LVL 2?

        Comment


        • Hai ca m-am inscris si eu .... pacat ca nu am apucat sa si mochetez portbagajul :P railor care sunteti voi rai cu perioada de inscriere .
          B-187-H D Z->A.k.a Tobita Indemanaciu

          Comment


          • eu nu inteleg de ce nu se inscriu ... toti se lauda ca " a lui este mai lunga " dar nimeni nu are curaj sa o masoare direct

            raman in anonimat si aia este ... maine seara se da drumu la vot ...

            Comment


            • hai asteapta pana duminica seara ... in week end nu voteaza nimeni

              Ma uitam peste concurentii de la Level 1 ... Ma abtin
              Last edited by cos_min_i; 24 August 2012, 10:57. Reason: Automerged Doublepost

              Comment


              • Dc nu face un moderator ordine la level 1 daca e asa de tragic?
                sigpicMy black ride....http://www.loganclub.ro/forum/my_83_...5.html?t=42435

                Comment


                • si cam ce este de facut ?
                  sugestii clare... fara rautati !

                  Comment


                  • sa se mute la levelul corespunzator...sunt multe masini care pot mai mult...Cu acordul proprietarului...
                    MY CLA

                    Comment


                    • am observat ca sunt categorii cu putini participanti care nu fac fata titlului
                      sigpicMy ride

                      Comment


                      • am cerut sugestii clare...

                        Comment


                        • intarite sau puse niste conditii clare de participare pe categorii, nu doar orientative

                          indeplinite minim x conditii pentru anume categorie si realocare
                          sigpicMy ride

                          Comment


                          • deluxe, tu la care din categorii esti inscris?

                            Comment


                            • nu e inscris la niciuna pana acum.....
                              MY CLA

                              Comment


                              • pai doresc parerea celor direct implicati in campionat ... adica cei care sunt inscrisi ...
                                nu pot sa organizez un campionat in care 100 de membrii au 100 de pareri si campionatul sa se desfasoare asa cum are viziunea unul din membrii acestui forum, doar de dragul discutiei.

                                am cerut sugestii clare: X trebuie mutat pentru ca ... este dreptul acelui X sa exemplifice de ce a ales acea sectiune...

                                am vazut ca sunt posturi de inscriere care au legatura cu tematica doar jumate sau mai putin... dar daca omu` a vrut sa prezinte si de cate ori a filetat prezonul la roata .. sa fie sanatos... inseamna ca trebuie sa nu am alta activitate decat sa va rectific virgulele ca sa nu facem valva pe forum ???

                                sunteti oare oameni maturi ?
                                concursul din punctul meu de vedere este unul slab si daca tot sunt doar cativa inscrisi ...ne mai luam si de ei ... dracu mai intelege ...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google