Discutii Campionat Editia 2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • lasa ca si justificarile..... sunt de rasul lumii
    in afara de nikyza, e singurul care chiar a justificat votul foarte ok
    sigpic

    Comment


    • pentru ca te-a votat pe tine? ) tu nu te inscrii decat daca sti sigur ca vei castiga?

      era de asteptat ca asa se va vota, insa conteaza ca am ajuns sa ne inscriem, ca avem cu ce, si ca avem cu ce ne lauda ca forum multe masini frumoase
      sigpicMy ride

      Comment


      • Miule, copiem si noi niste voturi ceva? )


        Legat de audio, eu consider ca 60% dintre loganisti (inclusiv eu) nici nu inteleg in ce limba vorbiti voi acolo
        sigpic

        Comment


        • Asa este... Eu unul n-am nici cea mai mica idee despre ce se vorbeste pe acolo.
          Dar in mare, eu vad asa:
          1. Pigoo
          2. Canto
          Si asta doar printr-un mic search pe google, fiind posibil sa nu reflecte corect realitatea.

          Comment


          • Concursurile de sunet sunt printre singurele concursuri, care dupa parerea mea, nu se pot diferentia prin poze, lista de echipamente samd. Exista vf de gama de la un producator care suna exceptional intr-o masina si total anapoda intr-alta (chiar daca este tot aceeasi masina de exemplu). Exista masini orientate spl si masini orientate sq, mai sunt si masini care sunt orientate catre ideea de SQL care ar trebuie sa inglobeze cele 2 categorii de mai sus dar foarte greu.

            Partea de audio nu este doar, am boxe puternice pe masina si atat. Conteaza multe lucruri si cat m-am plimbat pe la diverse intalniri din tara am aratat oricui a vrut sa ciuleasca urechile diferentele intre tendinte si realitate.

            Oricum deja vad ca se face ca anul trecut, toata lumea comenteaza ba ca se voteaza, ba ca nu se voteaza, ba ca se voteaza pe prietenii samd.

            Am o intrebare? Castigati premii in bani si noi restul nu stim? Ca altfel mi se pare copilareste sa plangi pentru un concurs la care nu castigi decat admiratie, atunci cand dai dovada de putina demnitate.
            B-187-H D Z->A.k.a Tobita Indemanaciu

            Comment


            • Originally posted by Pigoo View Post
              lasa ca si justificarile..... sunt de rasul lumii
              in afara de nikyza, e singurul care chiar a justificat votul foarte ok
              Lafel ca si justificarea ta la evacuare )))
              AG 16 Y M A

              Comment


              • am votat aproape peste tot unde m-am priceput cat de cat... si macar am incercat sa fiu cat se poate de sincer ))) nu te cunosc nici pe tine si nici pe celalalt baiat. succes in continuare
                sigpic

                Comment


                • bai sunteti tari ) se aduna in acest campionat un orgoliu fara margini... dar nah, fiecare apreciaza munca lui si mai putin pe cea de langa ...corect si cel mai bun sa castige ...

                  hai ca deja am mai spart o punga de seminte ...

                  ceva votanti fara 150 de voturi mai sunt pe acolo ?

                  Comment


                  • Nea skandal am un vot la evacuare de la cineva cu un singur post din mioveni.Nu stiu cine e...
                    Rog sa se anuleze votu.
                    AG 16 Y M A

                    Comment


                    • poti sa spui userul?

                      Comment


                      • mary02 e , are un singur post
                        Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

                        Comment


                        • Da el e.Sa mai zica lumea ca nu sunt eu corect)
                          AG 16 Y M A

                          Comment


                          • banat si sters 1 vot.

                            mai departe ...

                            Comment


                            • Originally posted by Pigoo View Post
                              lasa ca si justificarile..... sunt de rasul lumii
                              in afara de nikyza, e singurul care chiar a justificat votul foarte ok
                              http://www.loganclub.ro/forum/showpo...3&postcount=25

                              skandale , mai e unu la lvl 3 , a votat pe hmv si are 9 posturi sau ceva de genu.

                              Comment


                              • Cata, pot sa pun postul ala la "perle"? Sau facem un concurs de cele mai "reusite" justificari de voturi?
                                sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google