"VacaMEa" 1,4 Mpi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Ce tare e asta Sorine!!
    aham......Restul e LOGAN


    http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

    Comment


    • #17
      sal

      Originally posted by sorin_pss View Post
      ai cam uitat de LOGAN CLUB....de semnele distictive......, sau m-ai observat si ti-a fost teama sa opresti sa vorbim???
      Sal sorine super marfa poza prin ce zona ERAM )
      Si la prima intalnire care o sa vin o sa te salut pe tine primu )

      Originally posted by sorin_pss View Post
      ai cam uitat de LOGAN CLUB....de semnele distictive......, sau m-ai observat si ti-a fost teama sa opresti sa vorbim???
      eram cumva prin titan ???????
      Last edited by simica; 30 December 2009, 13:43. Reason: Automerged Doublepost
      LogAnClub "Andrei" B-86-KAWsigpic

      Comment


      • #18
        Vacuta mea ))))). Sa ai grija de ''vacuta'' si spor la tunat. Inainte sa o imbraci in fibra mai intai pune-i suspensia sport ca sa stii cum sa modelezi fibra ca altfel o sa ajungi la treierat. Daca o imbraci in fibra fara suspensie o sa arate exact ca un strut. Sa auzim numai de bine. Un an nou plin de bucurii !!!
        Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

        Comment


        • #19
          Originally posted by simica View Post
          Sal sorine super marfa poza prin ce zona ERAM )
          Si la prima intalnire care o sa vin o sa te salut pe tine primu )



          eram cumva prin titan ???????
          de la titan pana dupa barajul dunarii ai stat in spatele meu, dupa care m-ai depasit si ai intrat in lukoil. Vezi ca am ochi si la spate, de cand tot caut PSS-uri pe strada, asa ca....sunt cu ochii pe voi

          Comment


          • #20
            )) aaa pei stateai in spatele la un autobuz si mergeai incet dupa care am depasit si tu repede dupa mine ) oricum masina ta mi-a atras privirea imediat e superba bv


            Nu mai cita postul anterior...se intelege ca lui ii raspunzi, si fara limbaj mIRC.Multumesc.
            Last edited by vali007; 31 December 2009, 20:58.
            LogAnClub "Andrei" B-86-KAWsigpic

            Comment


            • #21
              Sa o stăpânești sănătos, si multi km fără probleme. Ca o sugestie pentru tuning .... punei un claxon care sa mugă ca vaca

              Comment


              • #22
                Punei o folie pe geamuri.ar arata mult mai bine

                Comment


                • #23
                  satut si bine ai venit printre noi bafta cu vacuta ta
                  stii tu... HZP ;)

                  sigpic

                  Comment


                  • #24
                    esti pe aproape cu kaw (cow, sau pe romaneste vaca). la logan tunaritul nu incepe de la un parasolar ci de la suspenisii sport. tine-ti minte vorba lui bogdan
                    sigpic

                    Comment


                    • #25
                      Am avut parte de un incident urat mi s-a spart vacuta ( , a bagat o surubelnita cred la butucu usi din dreapta si a intrat in ea doar ca sa fure un ghiozdan gol si o pereche de ochelari parte nasola e ca a strambat si tabla in dreptu butucului

                      unde facem pastele loganistilor ???
                      Last edited by simica; 28 March 2010, 10:57. Reason: Automerged Doublepost
                      LogAnClub "Andrei" B-86-KAWsigpic

                      Comment


                      • #26
                        kawule .. ti-am vaz masina in parcare la dacia pe chei si eu am fost sa o las ca avea o bubita

                        Comment


                        • #27
                          sal simica!noi ne stim parca nu?cu tine am mai vorbit pe mess?
                          AdY_JmL_2015

                          Comment


                          • #28
                            [QUOTE=simica;563168]Am avut parte de un incident urat mi s-a spart vacuta ( , a bagat o surubelnita cred la butucu usi din dreapta si a intrat in ea doar ca sa fure un ghiozdan gol si o pereche de ochelari parte nasola e ca a strambat si tabla in dreptu butucului

                            Nasol si eu am trecut prin asa ceva cu alarma si tot a deschis usa. Asta e , sper sa nu se mai intample

                            Comment


                            • #29
                              mircip de ce nu ai stat sa schimbam o vb

                              icstrem_no1 ne stim ne stim
                              Last edited by simica; 10 April 2010, 15:05. Reason: Automerged Doublepost
                              LogAnClub "Andrei" B-86-KAWsigpic

                              Comment


                              • #30
                                nu era nimeni in masina erai plecat cred

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google