Golanu Meu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    1.Girofaru ala e pe inventar....nu se poate primi de cat de la comisar(colonel) si cost cam 1000$.Ma refer la borcanu ala de pe masina.
    2.Am o intrebare,adica 2...Ce grad si ce functie ai?
    Raspunde-mi te rog.


    adi0scorpion a precizat suficient de clar: cine vrea sa comenteze ceva sa o faca despre masina.
    ai warn!
    Last edited by crististreulea; 16 October 2007, 13:09.

    Comment


    • #32
      Originally posted by [.....:::::G3G3:::::.....
      Asa.Despre msin comentez ca e o masina de filaj folosite de politie...Tata mi-o zis ca au si eu una la fel numai e e galbena
      Are radar:dD
      a mea este personala

      Originally posted by ady0scorpion
      a mea este personala
      si n-am radar pe ea
      Last edited by andrei; 17 October 2007, 22:53.

      Comment


      • #33
        Masina de la status nu e masina ta personala si sunt aproape sigur. E o poza cu o masina de procuratura sau altceva de genul.

        Daca tot vrei sa demonstrezi,pune cateva poze mari cu ea.

        Daca e sa ma insel, atunci imi pare rau.

        Comment


        • #34
          iulian denaureaza subiectul ,te rog posteaza despre masina ,daca vrea el mai are un thread "sa ne cunoastem mai bine" poate acolo sa puna poze si cu el si cu masina personala in alta parte ,poate nu are acum poze cu ea
          dar acum nu are rost
          Last edited by crististreulea; 18 October 2007, 08:37.
          "cromul este placerea mea"
          "cui nu-i place , valea"

          Comment


          • #35
            ti-o zis omul ca e masina lui,inainte avea alte numere...blablabla...
            daca vreti sa va convingeti invitati`l la intalnire,daca vrea sa vina cu voi
            Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

            Comment


            • #36
              i-am transmis personal daca doreste sa vina ,este asteptat
              Last edited by crististreulea; 18 October 2007, 08:38.
              "cromul este placerea mea"
              "cui nu-i place , valea"

              Comment


              • #37
                Ok, am inteles. O sa intru in partea cealalta sa-i scriu.

                Comment


                • #38
                  Misto masina;) o schimbare iluminat bord ceva? alea sunt neoane de la picioare? Cat ai dat pe ele? Mersi. am si eu o intrebare Ledurile de pozitie ALBE sunt legale? Alea ce de fapt.. au o tenta spre albastru. eh ii o intrebare oarecare poate stii.. intr-un timp am avut dinalea albastre si am inteles ca pentru alea se ia talonul.
                  LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                  Enter the Matrix

                  Comment


                  • #39
                    Misto masina....s-o stapanesti sanatos.....pleoapele nu prea dau bn cromate asa....mai bn fa-le culoarea masinii......bafta in continuare......
                    ANVELOPE NOI SI SECOND HAND ( IMPORT GERMANIA )

                    Comment


                    • #40
                      Originally posted by andrei View Post
                      Poti sa pui te rog poza cu girofarul si cu stroboscoapele aici sa o vad mai bine?

                      uite ca se poate )
                      Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                      Comment


                      • #41
                        Cam tot ce are el pe masina costa in jur de 300 lei ( portavoce + stroboscoape + sirena )....a avut un preten de-al meu tot pe golan :>
                        sigpic

                        Comment


                        • #42
                          Ada07 costa mai mult de 200 oiro parca,am vazut pe unu ca vindea...
                          Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                          Comment

                          Working...
                          X
                          Anulare DPF
                          Politica de Securitate Google