B-41-mma

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • buna!
    frumoasa masina.
    spor in continuare la modificari...
    sigpicPe vremuri Dracula se hranea cu fete virgineā€¦azi, 2012 a murit de foame.

    Comment


    • ce de lumina ba baiatule...)))
      AdY_JmL_2015

      Comment


      • va multumesc frumos de aprecieri.Fac si eu ce pot, incetisor.
        Tinc fest !!

        Comment


        • Sal ,nu am mai postat de mult si s-a cam asezat praful.Mare lucru nu a primit masina, doar o folie prestije pe stalpi, si un suport de bicicleta.
          Attached Files
          Tinc fest !!

          Comment


          • jante ceva?
            From Miami 2 Ibiza
            Voucher
            http://i39.tinypic.com/302s7zr.png

            Comment


            • ai icoana la volan????? aa..de fapt ai tot altarul daca ma uit bine pe parbriz
              sigpic

              Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

              Comment


              • sKyb0y : Trebuie sa schimb cauciucurile si ma gandeam sa schimb si jantele, dar sa vedem ce buget am.M a gandeam la alea din vitan dar am auzit niste vorbe cum ca sunt chinezarii proaste.Daca nu de acolo, poate gasesc pe forum ceva sh.
                Jocheru : Iconitele din parbriz au disparut, a mai ramas numai aceea de pe volan, iar pentru mine da mai bine decat niste capete de mort
                Tinc fest !!

                Comment


                • da si o fuga prin nor auto. au preturi ok la jante si anvelope
                  From Miami 2 Ibiza
                  Voucher
                  http://i39.tinypic.com/302s7zr.png

                  Comment


                  • Poate imi fac vreo oferta daca cumpar si jante si gume.
                    Tinc fest !!

                    Comment


                    • Cat ai dat pe suportul pentru bicicleta ? Am vazut ca lai mutat pe partea stanga , de ce ?
                      ''Dacă votul nostru ar putea schimba ceva, nimeni nu ne-ar mai lăsa să votăm'' Mark Twain.

                      Comment


                      • A costat 60 ron,cred ca e cel mai ieftin.L-am luat din nor auto.Referitor la pozitionarea pe masina, nu cred ca are importanta,dar daca e pe margine e mai usor de pus si de luat bicicleta!!
                        Tinc fest !!

                        Comment


                        • Am inteles , multumesc !
                          Mi se pare ca am vazut acolo langa auchan nor auto !
                          ''Dacă votul nostru ar putea schimba ceva, nimeni nu ne-ar mai lăsa să votăm'' Mark Twain.

                          Comment


                          • Da, exact de acolo.Sa inteleg ca esti pasionat si de bicicleta, pe langa masini? Vii cumva la intalnirile cu ciclistii?
                            Tinc fest !!

                            Comment


                            • Nu , ce intalniri , in tineretului ?

                              Senzorii de unde iai luat ?
                              Last edited by adryanys; 2 October 2010, 22:28. Reason: Automerged Doublepost
                              ''Dacă votul nostru ar putea schimba ceva, nimeni nu ne-ar mai lăsa să votăm'' Mark Twain.

                              Comment


                              • Da, la intalnirile cu "dom profesor Florin Leonte".
                                Senzorii i-am luat de la un prieten.
                                Tinc fest !!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google