B-41-mma

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • adryanys : ms pentru poza, sa inteleg ca ulterior ai vopsit toata usa?
    Mi-am schimbat carcasa la cheie, ce-a veche se uzase foarte mult, si un numar frumos de kilometri.
    Attached Files
    Tinc fest !!

    Comment


    • Da, am vopsit toata usa !
      ''Dacă votul nostru ar putea schimba ceva, nimeni nu ne-ar mai lăsa să votăm'' Mark Twain.

      Comment


      • Azi mi-am schimbat capetele de bara si uleiul.Am scapat deocamdata de troncanelile care apareau la trecerile la nivel cu linia de tranvai. Daca va spun cat a costat una probabil o sa incasez multe critici, 35 ron bucata + 15 lei montaj.Sunt curios cat or sa ma tina.Macar pana trece iarna :P
        Tinc fest !!

        Comment


        • Geometrie roti - 70 ron + o poza care mie imi place mult.
          Sarbatori fericite tuturor!!
          Attached Files
          Tinc fest !!

          Comment


          • Din lipsa de ocupatie,m-am gandit sa "mesteresc" ceva pe la masina (a fost soare si cald -6 grade )....) si anume ,am :insonorizat" putin aeratoarele, ca prea clantaneau.Am folosit un material gumat care e dublu adeziv.
            Filmuletul de mai jos prezinta aeratorul din stanga insonorizat si cel din dreapta simplu.Si 2 poze cu croamele din masina!
            Attached Files
            Tinc fest !!

            Comment


            • mult iti mai place cromul
              From Miami 2 Ibiza
              Voucher
              http://i39.tinypic.com/302s7zr.png

              Comment


              • Imi place cromul pentru ca ii mai da un + de stralucire.Cum multi adopta stilul negru mat, eu adopt negru mat+ crom
                Tinc fest !!

                Comment


                • frumos!!!
                  AdY_JmL_2015

                  Comment


                  • atunci schimba si cerculetele de la ceasuri cu cele de ph2. acelea au o linie finuta cromata
                    From Miami 2 Ibiza
                    Voucher
                    http://i39.tinypic.com/302s7zr.png

                    Comment


                    • icstrem_no1 :ms frumos!!!
                      Dane, o sa le vopsesc pe astea cromat, imi iau si maciulie cromata,crom din ala pe langa burduful de la schimbator, iar la oglinda imi atarn si o janta daia cromata
                      Last edited by Kalimera22; 1 February 2011, 18:59.
                      Tinc fest !!

                      Comment


                      • Originally posted by Kalimera22 View Post
                        icstrem_no1 :ms frumos!!!
                        Dane, o sa le vopsesc pe astea cromat, imi iau si maciulie cromata,crom din ala pe langa burduful de la schimbator, iar la oglinda imi atarn si o janta daia cromata
                        nush nu cred ca ar arata ok cu atata crom. vitrina de ph2 e mai finuta
                        From Miami 2 Ibiza
                        Voucher
                        http://i39.tinypic.com/302s7zr.png

                        Comment


                        • Am glumit in legatura cu cromul,ce ma bate gandul e sa colantez ,pe dedesupt,cochilia de deasupra ceasurilor, cu un material lucios (cum are sdp-u ,el are vopsea alba), vreau sa fac si eu rost de stikerul cu "logan club",iar cand se incalzeste sa-mi vopsesc capacele in alb.Daca or sa arate urat, le schimb cu jante
                          Tinc fest !!

                          Comment


                          • Am schimbat prefixu.A imbatranit memeau .Iata si dovada:
                            Attached Files
                            Tinc fest !!

                            Comment


                            • cati mai multi km in continuare...fara cea mai mica problema

                              Comment


                              • muti inainte ! eu am 151.0000
                                Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google