B-41-mma

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pai in seara asta, adica pe 02 martie, pe la 10 si 10, in locul unde ne intalnim de 2 zile.Si sa mergem si noi la intalniri sa ne dea si noua stikere ca suntem si noi loganiste ,nu?
    Tinc fest !!

    Comment


    • Dane...sunt mai albastre ale mele.Cred ca le pun la plafoniera si imi iau altele.
      Attached Files
      Tinc fest !!

      Comment


      • Am si eu o intrebare :se potrivesc lupele de pe golf 4 pe logan?
        Si o poza cu "meseria" de pozitii, sper sa nu raman fara talon!!!
        Attached Files
        Tinc fest !!

        Comment


        • dc sa ramai fara talon???vad ca pozitiile sunt albe....
          http://www.loganclub.ro/forum/focusul_meu-t39113.html

          Comment


          • crezi ca ramai fara talon din orice?) daca erau albastre poate...dar asa stai linistit

            Comment


            • Sa stiti, ca au o tenta de albastru.Io vroiam albe da asa s-au nimerit!!
              Tinc fest !!

              Comment


              • stai linistit ca nu iti ia nimeni talonu

                Comment


                • eu de cand am masina am avut leduri pe pozitie si in 3 ani si zeci de mii km ...nu a zis nimeni, nimica !
                  Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

                  Comment


                  • crezi ca asa de usor se ia un talon.eu am avut si alte leduri pe ea,si nici o data nu mi la luat intradevar am primit avertismente si ultima oara amenda si de atunci le-a dat jos.
                    Attached Files

                    Comment


                    • Salut ,observ ca sa asezat praful si pe masina mea, dar si pe sectiunea proprie.M-am dus sa o spal,o baie binemeritata dupa o plimbare la peste si o
                      "forja" de 140km/h in treapta 4 si cateva pozici cu mma-ul spalat,noile huse(la care trebuie sa mai lucrez putin) si prelungirea de ph2(care trebuie montata mai bine).
                      Spre cat de curand sa am timp sa ii fac o resoftare, pentru convingerea mea, ca se poate schimba ceva, sper eu in bine
                      Va doresc un paste fericit!!!
                      Attached Files
                      Tinc fest !!

                      Comment


                      • Poze cu exteriorul si un numar frumos de km.
                        Vreau sa-mi fac si resoftare si sa pun o toba sport, dar nu vreau sa am probleme, sa fie prea galagioasa.Am vazut ca vand unii pe la 100-120 no name, sunt ok alea, schimba cumva sunetul motorului?
                        Attached Files
                        Last edited by Kalimera22; 28 April 2011, 13:31.
                        Tinc fest !!

                        Comment


                        • tobe sport pe motor de 75 cp, cam nasol :P de ce nu incerci niste jante/arcuri/uleiuri bune/benzina mai multa etc? )
                          " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

                          Comment


                          • arata misto masina si husele...dar albul ala nu cred ca rezista prea mult;))
                            AdY_JmL_2015

                            Comment


                            • E gri materialul,imi plac ca se aseaza bine pe scaune, nu se strang, si sunt putin lucioase.
                              Tinc fest !!

                              Comment


                              • Pentru ca era un spatiu cam maricel intre prelungirea de ph2 si bord ,am facut o mica tiganeala, putina banda cromata.
                                Attached Files
                                Tinc fest !!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google