B-41-mma

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da, arata foarte bine, curatenie am cam tot timpul, imi place sa o tin curata!
    Tinc fest !!

    Comment


    • arata foarte bine si sor potrivit la fix.

      Comment


      • sper sa-mi iasa si spatarul si tetierele la fel de bina ca banchetele!
        Tinc fest !!

        Comment


        • Arata chiar foarte bine, felicitari!

          Comment


          • In sfarsit am termintat si cu tapiteriile "Black Line", am montat si bancheta spate.
            Mi-am achizitionat si un set de discuri "Ferodo" si un set de placute "TRW", le-am montat la un service din zona.Fata de ce avem inainte e defirenta mare, franeaza mult mai bine, plus ca a disparut si scartaitul.Placutele si discurile vechi erau uzate in proportie de 90%.
            Tinc fest !!

            Comment


            • frumos,sper ca nu te superi,dar ai pus husele invers(pe fata)buzunarul ce apare in poza 1 de la postul #313 trebuia sa vina pe scaunul din dreapta.nu aveam cum sa nu observ.cand o sa mai ai timp poate le inversezi sau le lasi asa.

              Comment


              • Acum mi-am dat seama ,dar asa o sa ramana, e prea mult de munca sa o dau jos!! oricum nu prea se observa!!
                Tinc fest !!

                Comment


                • Nu stiu daca a mai patit-o cineva, dar mie mi s-a rupt bieleta antiruliu.asta a observat-o mecanicul la service, m-m dus cu ea pentru ca troncanea la ce-a mai mica denivelare.initial am crezut ca sunt capetele de bara (nu am verificat asta la mecanic inainte)si le-am schimbat si pe alea cu unele Bilstein.
                  acum cand dau in gropi...silenzio stampa
                  Tinc fest !!

                  Comment


                  • si pentru ca tot se poarta "clean look", am renuntat la stergatoare ca erau cam ruginite si aratau urat!!!
                    Attached Files
                    Last edited by Kalimera22; 11 June 2012, 22:52.
                    Tinc fest !!

                    Comment


                    • si daca vine ploaia ce faci?))
                      AdY_JmL_2015

                      Comment


                      • da buna alegere, clean fara bratele de la stergatoare !!! Daca ploua scoate frumos pe geam mana cu o racleta sau altceva si gata treaba, aceasta metoda am vazut-o de cateva ori in trafic :P !!!!
                        sigpic
                        The MVP

                        Comment


                        • am glumit ! am dat stergatoarele jos ca mi-am montat alt motoras la stergatoare, ala original s-a ars :P
                          Tinc fest !!

                          Comment


                          • stiu mister, mi-am dat seama, era frumos ca si la moi la logan sa vina bratele ca la seat leon sau skoda octavia 2 !!!
                            sigpic
                            The MVP

                            Comment


                            • pai daca e punem 2 motorase din alea si le facem sa stea ca la seat :p, unu invarse un brat si altu celalalt brat, nu?
                              Tinc fest !!

                              Comment


                              • O frumoasa varsta, rotunda si inaintata
                                Attached Files
                                Tinc fest !!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google